Boys 06



Matcher

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
18060904 sö 18/06 11:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 09 Hammarb...dboll 2 9 - 11 HC Tallas      
18060105 sö 18/06 12:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 01 Sjundeå...ning rf 5 - 12 Põlva SK      
18060205 sö 18/06 12:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 02 Sannadals SK 2 12 - 6 AIK      
18060207 sö 18/06 13:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 02 HC Tallas 14 - 5 Sjundeå...ning rf      
18060507 sö 18/06 13:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 05 Põlva SK 14 - 10 Hammarb...dboll 2      
18060907 sö 18/06 13:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 09 Vallentuna HK 15 - 16 Sannadals SK 2      
18060610 sö 18/06 15:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 06 Täby HBK 1 2 - 14 Hammarb...dboll 1      
18060510 sö 18/06 15:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 05 IFK Tumba HK 2 13 - 6 Drumsö ...cken) 2      
18061010 sö 18/06 15:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 10 Skogås ... HK P07 9 - 10 Skogås HK 1      
18060910 sö 18/06 15:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 09 Tyresö Handboll 8 - 13 ÅRSTA A...ärrtorp      
18060810 sö 18/06 15:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 08 Täby HBK 2 8 - 8 HK Cliff 2      
18060911 sö 18/06 16:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 09 HC Tallinn 1 18 - 12 Huddinge HK      
18061011 sö 18/06 16:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 10 SPORDIKLUBI TAPA 12 - 10 Drumsö ...cken) 1      
18060612 sö 18/06 17:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 06 HK Cliff 1 7 - 13 IFK Tumba HK 1      
18060112 sö 18/06 17:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 01 Drumsö ...cken) 2 15 - 12 Täby HBK 1      
18060212 sö 18/06 17:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 02 Hammarb...dboll 1 7 - 14 IFK Tumba HK 2      
18060812 sö 18/06 17:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 08 Skogås HK 1 22 - 5 Tyresö Handboll      
18060712 sö 18/06 17:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 07 ÅRSTA A...ärrtorp 5 - 2 Skogås ... HK P07      
18061212 sö 18/06 17:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 12 HIFK 9 - 8 HC Tallinn 2      
18060613 sö 18/06 17:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 06 Skuru IK 3 - 10 HK Silwing Troja      
19060800 må 19/06 09:00 må 19/06 Gubbängsfältet 08 IFK Tumba HK 1 11 - 5 HC Tallinn 1      
19060900 må 19/06 09:00 må 19/06 Gubbängsfältet 09 Huddinge HK 7 - 15 HK Cliff 1      
19060901 må 19/06 09:40 må 19/06 Gubbängsfältet 09 Drumsö ...cken) 1 11 - 7 Skuru IK      
19061001 må 19/06 09:40 må 19/06 Gubbängsfältet 10 HK Silwing Troja 18 - 8 SPORDIKLUBI TAPA      
19060801 må 19/06 09:40 må 19/06 Gubbängsfältet 08 HK Cliff 2 9 - 4 HIFK      
19060701 må 19/06 09:40 må 19/06 Gubbängsfältet 07 HC Tallinn 2 11 - 9 Täby HBK 2      
19061101 må 19/06 09:40 må 19/06 Gubbängsfältet 11 ÅRSTA A...östaden 19 - 3 Sannadals SK 1      
19060502 må 19/06 10:20 må 19/06 Gubbängsfältet 05 HK Cliff 1 7 - 21 HC Tallinn 1      
19060202 må 19/06 10:20 må 19/06 Gubbängsfältet 02 Huddinge HK 11 - 12 IFK Tumba HK 1      
19060803 må 19/06 11:00 må 19/06 Gubbängsfältet 08 Skuru IK 10 - 14 SPORDIKLUBI TAPA      
19060703 må 19/06 11:00 må 19/06 Gubbängsfältet 07 Drumsö ...cken) 1 6 - 17 HK Silwing Troja      
19061203 må 19/06 11:00 må 19/06 Gubbängsfältet 12 HIFK 10 - 7 Täby HBK 2      
19061103 må 19/06 11:00 må 19/06 Gubbängsfältet 11 HK Cliff 2 11 - 7 HC Tallinn 2      
19060404 må 19/06 11:40 må 19/06 Gubbängsfältet 04 Hammarb...dboll 2 6 - 4 Sjundeå...ning rf      
19060504 må 19/06 11:40 må 19/06 Gubbängsfältet 05 Drumsö ...cken) 2 18 - 8 Hammarb...dboll 1      
19060604 må 19/06 11:40 må 19/06 Gubbängsfältet 06 Täby HBK 1 8 - 17 IFK Tumba HK 2      
19061205 må 19/06 12:20 må 19/06 Gubbängsfältet 12 Skogås ... HK P07 9 - 9 Tyresö Handboll      
19060905 må 19/06 12:20 må 19/06 Gubbängsfältet 09 ÅRSTA A...ärrtorp 7 - 9 Skogås HK 1      
19060505 må 19/06 12:20 må 19/06 Gubbängsfältet 05 Vallentuna HK 9 - 3 AIK      
19060707 må 19/06 13:40 må 19/06 Gubbängsfältet 07 Final Boys06 B IFK Tumba HK 2 6 - 16 HK Silwing Troja      
19061007 må 19/06 13:40 må 19/06 Gubbängsfältet 10 Final Boys06 F Drumsö ...cken) 2 13 - 7 SPORDIKLUBI TAPA      
19060507 må 19/06 13:40 må 19/06 Gubbängsfältet 05 Final Boys06 J Hammarb...dboll 1 15 - 16 Drumsö ...cken) 1      
19060807 må 19/06 13:40 må 19/06 Gubbängsfältet 08 Final Boys06 P Skuru IK 9 - 7 Täby HBK 1      
19060307 må 19/06 13:40 må 19/06 Gubbängsfältet 03 Põlva SK 7 - 13 HC Tallas      
19060908 må 19/06 14:20 må 19/06 Gubbängsfältet 09 Final Boys06 C Skogås HK 1 6 - 7 HK Cliff 2      
19060808 må 19/06 14:20 må 19/06 Gubbängsfältet 08 Final Boys06 D Sannadals SK 2 11 - 6 ÅRSTA A...östaden      
19061108 må 19/06 14:20 må 19/06 Gubbängsfältet 11 Final Boys06 G ÅRSTA A...ärrtorp 13 - 9 HIFK      
19060308 må 19/06 14:20 må 19/06 Gubbängsfältet 03 Final Boys06 K Skogås ... HK P07 9 - 13 HC Tallinn 2      
19060608 må 19/06 14:20 må 19/06 Gubbängsfältet 06 Final Boys06 N Täby HBK 2 11 - 13 Tyresö Handboll      
19060510 må 19/06 15:40 må 19/06 Gubbängsfältet 05 Final Boys06 A IFK Tumba HK 1 12 - 9 HC Tallas      
19060910 må 19/06 15:40 må 19/06 Gubbängsfältet 09 Final Boys06 E HC Tallinn 1 13 - 8 Põlva SK      
19060110 må 19/06 15:40 må 19/06 Gubbängsfältet 01 Final Boys06 I HK Cliff 1 8 - 11 Hammarb...dboll 2      
19060710 må 19/06 15:40 må 19/06 Gubbängsfältet 07 Final Boys06 O Huddinge HK 16 - 19 Sjundeå...ning rf      
19061211 må 19/06 16:20 må 19/06 Gubbängsfältet 12 Final Boys06 H Vallentuna HK 17 - 6 Sannadals SK 1