Boys 05



Matcher

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
18060403 sö 18/06 11:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 04 Tyresö Handboll 12 - 18 HK Silwing Troja      
18060303 sö 18/06 11:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 03 ÅRSTA AIK HF 13 - 13 Sannadals SK      
18061103 sö 18/06 11:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 11 Huddinge HK 13 - 5 ÅRSTA AIK HF Sj...      
18061004 sö 18/06 11:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 10 Dicken Röd 17 - 14 Spånga HK 1      
18061204 sö 18/06 11:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 12 AIK 5 - 19 HC Tallinn 1      
18060204 sö 18/06 11:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 02 Haninge HK Vit 13 - 10 Skuru IK 1      
18060406 sö 18/06 13:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 04 HK Silwing Troja 9 - 8 Dicken Röd      
18060906 sö 18/06 13:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 09 Spånga HK 1 12 - 20 Tyresö Handboll      
18060206 sö 18/06 13:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 02 GT Söder 1 4 - 3 Spånga HK 2      
18061206 sö 18/06 13:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 12 ÅRSTA AIK HF Sj... 11 - 15 Haninge HK Vit      
18061106 sö 18/06 13:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 11 Skuru IK 1 15 - 11 Huddinge HK      
18060608 sö 18/06 14:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 06 Sannadals SK 9 - 10 GT Söder 1      
18060508 sö 18/06 14:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 05 Spånga HK 2 14 - 9 ÅRSTA AIK HF      
18061110 sö 18/06 15:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 11 Vallentuna HK 13 - 16 HC Tallas      
18061210 sö 18/06 15:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 12 Hammarby Handboll 7 - 9 HC Tallinn 2      
18060110 sö 18/06 15:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 01 Tērvete 16 - 6 Dicken Blå      
18060310 sö 18/06 15:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 03 Visby IF Gute 11 - 6 IK Bolton 1      
18061012 sö 18/06 17:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 10 Åkersberga HK 12 - 12 Stockholmspolis...      
18061112 sö 18/06 17:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 11 GT Söder 2 14 - 12 Skuru IK 2      
18060512 sö 18/06 17:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 05 IK Bolton 2 20 - 12 SK Viimsi HC      
18060912 sö 18/06 17:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 09 HK Cliff 7 - 18 ÅRSTA AIK HF Kä...      
18060713 sö 18/06 17:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 07 DOBELES SS 8 - 8 Salaspils SS      
19060600 må 19/06 09:00 må 19/06 Gubbängsfältet 06 HC Tallas 17 - 4 DOBELES SS      
19060700 må 19/06 09:00 må 19/06 Gubbängsfältet 07 Salaspils SS 15 - 10 Vallentuna HK      
19060100 må 19/06 09:00 må 19/06 Gubbängsfältet 01 ÅRSTA AIK HF Kä... 12 - 6 Visby IF Gute      
19060200 må 19/06 09:00 må 19/06 Gubbängsfältet 02 IK Bolton 1 12 - 8 HK Cliff      
19060101 må 19/06 09:40 må 19/06 Gubbängsfältet 01 Stockholmspolis... 8 - 9 Hammarby Handboll      
19060201 må 19/06 09:40 må 19/06 Gubbängsfältet 02 HC Tallinn 2 10 - 12 Åkersberga HK      
19060601 må 19/06 09:40 må 19/06 Gubbängsfältet 06 SK Viimsi HC 10 - 9 AIK      
19060501 må 19/06 09:40 må 19/06 Gubbängsfältet 05 HC Tallinn 1 12 - 10 IK Bolton 2      
19060102 må 19/06 10:20 må 19/06 Gubbängsfältet 01 DOBELES SS 10 - 15 Vallentuna HK      
19061202 må 19/06 10:20 må 19/06 Gubbängsfältet 12 HC Tallas 13 - 8 Salaspils SS      
19060402 må 19/06 10:20 må 19/06 Gubbängsfältet 04 HK Cliff 10 - 11 Visby IF Gute      
19060702 må 19/06 10:20 må 19/06 Gubbängsfältet 07 IK Bolton 1 8 - 15 ÅRSTA AIK HF Kä...      
19060103 må 19/06 11:00 må 19/06 Gubbängsfältet 01 Hammarby Handboll 10 - 7 Åkersberga HK      
19060503 må 19/06 11:00 må 19/06 Gubbängsfältet 05 Stockholmspolis... 8 - 9 HC Tallinn 2      
19060603 må 19/06 11:00 må 19/06 Gubbängsfältet 06 SK Viimsi HC 11 - 17 HC Tallinn 1      
19060203 må 19/06 11:00 må 19/06 Gubbängsfältet 02 AIK 10 - 12 IK Bolton 2      
19061104 må 19/06 11:40 må 19/06 Gubbängsfältet 11 Skuru IK 2 7 - 16 Tērvete      
19061204 må 19/06 11:40 må 19/06 Gubbängsfältet 12 Dicken Blå 4 - 4 GT Söder 2      
19060605 må 19/06 12:20 må 19/06 Gubbängsfältet 06 ÅRSTA AIK HF 5 - 17 GT Söder 1      
19060105 må 19/06 12:20 må 19/06 Gubbängsfältet 01 Spånga HK 2 14 - 10 Sannadals SK      
19060806 må 19/06 13:00 må 19/06 Gubbängsfältet 08 Dicken Röd 18 - 15 Tyresö Handboll      
19060206 må 19/06 13:00 må 19/06 Gubbängsfältet 02 HK Silwing Troja 14 - 10 Spånga HK 1      
19060506 må 19/06 13:00 må 19/06 Gubbängsfältet 05 GT Söder 2 5 - 21 Tērvete      
19060406 må 19/06 13:00 må 19/06 Gubbängsfältet 04 Dicken Blå 14 - 11 Skuru IK 2      
19060906 må 19/06 13:00 må 19/06 Gubbängsfältet 09 Haninge HK Vit 10 - 7 Huddinge HK      
19060306 må 19/06 13:00 må 19/06 Gubbängsfältet 03 ÅRSTA AIK HF Sj... 6 - 25 Skuru IK 1      
19060708 må 19/06 14:20 må 19/06 Gubbängsfältet 07 Final Boys05 C HC Tallinn 1 12 - 8 GT Söder 1      
19060108 må 19/06 14:20 må 19/06 Gubbängsfältet 01 Final Boys05 G IK Bolton 2 15 - 10 Spånga HK 2      
19061208 må 19/06 14:20 må 19/06 Gubbängsfältet 12 Final Boys05 O AIK 7 - 11 ÅRSTA AIK HF      
19060809 må 19/06 15:00 må 19/06 Gubbängsfältet 08 Final Boys05 A HK Silwing Troja 11 - 8 HC Tallas      
19060309 må 19/06 15:00 må 19/06 Gubbängsfältet 03 Final Boys05 B Hammarby Handboll 8 - 21 Tērvete      
19060409 må 19/06 15:00 må 19/06 Gubbängsfältet 04 Final Boys05 D Haninge HK Vit 17 - 9 ÅRSTA AIK HF Kä...      
19060709 må 19/06 15:00 må 19/06 Gubbängsfältet 07 Final Boys05 F HC Tallinn 2 15 - 10 Dicken Blå      
19060909 må 19/06 15:00 må 19/06 Gubbängsfältet 09 Final Boys05 H Skuru IK 1 12 - 7 Visby IF Gute      
19061009 må 19/06 15:00 må 19/06 Gubbängsfältet 10 Final Boys05 I Tyresö Handboll 16 - 17 Vallentuna HK      
19061109 må 19/06 15:00 må 19/06 Gubbängsfältet 11 Final Boys05 J Åkersberga HK 14 - 6 GT Söder 2      
19060209 må 19/06 15:00 må 19/06 Gubbängsfältet 02 Final Boys05 L Huddinge HK 12 - 10 IK Bolton 1      
19060109 må 19/06 15:00 må 19/06 Gubbängsfältet 01 Final Boys05 N Stockholmspolis... 23 - 11 Skuru IK 2      
19060509 må 19/06 15:00 må 19/06 Gubbängsfältet 05 Final Boys05 P ÅRSTA AIK HF Sj... 7 - 10 HK Cliff      
19060310 må 19/06 15:40 må 19/06 Gubbängsfältet 03 Final Boys05 M Spånga HK 1 20 - 13 DOBELES SS      
19060611 må 19/06 16:20 må 19/06 Gubbängsfältet 06 Final Boys05 E Dicken Röd 11 - 10 Salaspils SS      
19060111 må 19/06 16:20 må 19/06 Gubbängsfältet 01 Final Boys05 K SK Viimsi HC 14 - 12 Sannadals SK