Girls 07

Alla lagen i G07



Matcher

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
17062700 lö 17/06 09:00 lö 17/06 Mini 53 G07 Grp A ÅRSTA AIK HF ... 1 Färdig SPORDIKLUBI TAPA      
17062800 lö 17/06 09:00 lö 17/06 Mini 54 G07 Grp A IFK Tumba HK Färdig Haninge HK 1      
17063300 lö 17/06 09:00 lö 17/06 Mini 55 G07 Grp A Tyresö Handboll 1 Färdig Spårvägens HF 1      
17063400 lö 17/06 09:00 lö 17/06 Mini 56 G07 Grp A Sollentuna HK 1 Färdig ÅRSTA AIK HF ... 2      
17063500 lö 17/06 09:00 lö 17/06 Mini 57 G07 Grp A HK Silwing Troja Färdig Hammarby Hand... 1      
17063700 lö 17/06 09:00 lö 17/06 Mini 58 G07 Grp A Täby HBK Färdig Huddinge HK 3      
17063301 lö 17/06 09:40 lö 17/06 Mini 55 G07 Grp A Gustavsbergs ... 1 Färdig Handens SK      
17063501 lö 17/06 09:40 lö 17/06 Mini 57 G07 Grp A IK Bolton 2 Färdig Huddinge HK 1      
17063502 lö 17/06 10:20 lö 17/06 Mini 57 G07 Grp A SPORDIKLUBI TAPA Färdig Haninge HK 1      
17063702 lö 17/06 10:20 lö 17/06 Mini 58 G07 Grp A HK Silwing Troja Färdig Sollentuna HK 1      
17063802 lö 17/06 10:20 lö 17/06 Mini 59 G07 Grp A ÅRSTA AIK HF ... 2 Färdig Huddinge HK 3      
17063902 lö 17/06 10:20 lö 17/06 Mini 60 G07 Grp A IFK Tumba HK Färdig Spårvägens HF 1      
17064102 lö 17/06 10:20 lö 17/06 Mini 62 G07 Grp A Vallentuna HK Färdig ÅRSTA AIK HF ... 1      
17064202 lö 17/06 10:20 lö 17/06 Mini 63 G07 Grp A Tyresö Handboll 1 Färdig Täby HBK      
17063402 lö 17/06 11:00 lö 17/06 Mini 56 G07 Grp A Handens SK Färdig Hammarby Hand... 1      
17063703 lö 17/06 11:00 lö 17/06 Mini 58 G07 Grp A IK Bolton 2 Färdig Gustavsbergs ... 1      
17064204 lö 17/06 11:40 lö 17/06 Mini 63 G07 Grp A Huddinge HK 1 Färdig ÅRSTA AIK HF ... 1      
17063808 lö 17/06 14:20 lö 17/06 Mini 59 G07 Grp A Gustavsbergs ... 2 Färdig ÅRSTA AIK HF 4      
17064208 lö 17/06 14:20 lö 17/06 Mini 63 G07 Grp A Huddinge HK 2 Färdig Hammarby Hand... 2      
17063708 lö 17/06 15:00 lö 17/06 Mini 58 G07 Grp A Sannadals SK Färdig Skuru IK      
17063909 lö 17/06 15:00 lö 17/06 Mini 60 G07 Grp A Tyresö Handboll 2 Färdig Huddinge HK 4      
17062609 lö 17/06 15:40 lö 17/06 Mini 52 G07 Grp A Skånela IF Färdig Haninge HK 2      
17064110 lö 17/06 15:40 lö 17/06 Mini 62 G07 Grp A ÅRSTA AIK HF Kä... Färdig Spårvägens HF 2      
17064709 lö 17/06 15:40 lö 17/06 Mini 50 G07 Grp A Hammarby Hand... 2 Färdig ÅRSTA AIK HF 4      
17062811 lö 17/06 16:20 lö 17/06 Mini 54 G07 Grp A Sannadals SK Färdig Huddinge HK 2      
17063410 lö 17/06 16:20 lö 17/06 Mini 56 G07 Grp A IK Bolton 1 Färdig AIK      
17063511 lö 17/06 16:20 lö 17/06 Mini 57 G07 Grp A Sollentuna HK... 2 Färdig ÅRSTA AIK HF 1      
17064710 lö 17/06 16:20 lö 17/06 Mini 50 G07 Grp A Tyresö Handboll 2 Färdig Gustavsbergs ... 2      
17062512 lö 17/06 17:00 lö 17/06 Mini 51 G07 Grp A Skånela IF Färdig Huddinge HK 4      
17064711 lö 17/06 17:00 lö 17/06 Mini 50 G07 Grp A Spårvägens HF 2 Färdig Skuru IK      
17062513 lö 17/06 17:40 lö 17/06 Mini 51 G07 Grp A ÅRSTA AIK HF 1 Färdig AIK      
17062612 lö 17/06 17:40 lö 17/06 Mini 52 G07 Grp A ÅRSTA AIK HF Kä... Färdig Sollentuna HK... 2      
17064712 lö 17/06 17:40 lö 17/06 Mini 50 G07 Grp A Haninge HK 2 Färdig IK Bolton 1      
18062800 sö 18/06 09:00 sö 18/06 Mini 54 G07 Grp A Vallentuna HK Färdig Sollentuna HK 1      
18063300 sö 18/06 09:00 sö 18/06 Mini 55 G07 Grp A Tyresö Handboll 1 Färdig HK Silwing Troja      
18063400 sö 18/06 09:00 sö 18/06 Mini 56 G07 Grp A Huddinge HK 1 Färdig Hammarby Hand... 1      
18063500 sö 18/06 09:00 sö 18/06 Mini 57 G07 Grp A Huddinge HK 3 Färdig SPORDIKLUBI TAPA      
18063700 sö 18/06 09:00 sö 18/06 Mini 58 G07 Grp A Handens SK Färdig Haninge HK 1      
18063800 sö 18/06 09:00 sö 18/06 Mini 59 G07 Grp A ÅRSTA AIK HF ... 2 Färdig Gustavsbergs ... 1      
18062501 sö 18/06 09:40 sö 18/06 Mini 51 G07 Grp A Spårvägens HF 1 Färdig IK Bolton 2      
18062601 sö 18/06 09:40 sö 18/06 Mini 52 G07 Grp A Hammarby Hand... 2 Färdig Gustavsbergs ... 2      
18062801 sö 18/06 09:40 sö 18/06 Mini 54 G07 Grp A IFK Tumba HK Färdig Täby HBK      
18064001 sö 18/06 09:40 sö 18/06 Mini 61 G07 Grp A Tyresö Handboll 2 Färdig Sollentuna HK... 2      
18064101 sö 18/06 09:40 sö 18/06 Mini 62 G07 Grp A Spårvägens HF 2 Färdig Huddinge HK 2      
18064201 sö 18/06 09:40 sö 18/06 Mini 63 G07 Grp A ÅRSTA AIK HF 4 Färdig Skuru IK      
18062602 sö 18/06 10:20 sö 18/06 Mini 52 G07 Grp A Sollentuna HK 1 Färdig Haninge HK 1      
18063502 sö 18/06 10:20 sö 18/06 Mini 57 G07 Grp A SPORDIKLUBI TAPA Färdig Hammarby Hand... 1      
18063702 sö 18/06 10:20 sö 18/06 Mini 58 G07 Grp A Huddinge HK 3 Färdig Gustavsbergs ... 1      
18063902 sö 18/06 10:20 sö 18/06 Mini 60 G07 Grp A HK Silwing Troja Färdig Huddinge HK 1      
18064002 sö 18/06 10:20 sö 18/06 Mini 61 G07 Grp A Vallentuna HK Färdig Tyresö Handboll 1      
18064102 sö 18/06 10:20 sö 18/06 Mini 62 G07 Grp A Skånela IF Färdig ÅRSTA AIK HF Kä...      
18064702 sö 18/06 10:20 sö 18/06 Mini 50 G07 Grp A ÅRSTA AIK HF 1 Färdig Haninge HK 2      
18062603 sö 18/06 11:00 sö 18/06 Mini 52 G07 Grp A IK Bolton 1 Färdig Huddinge HK 4      
18063403 sö 18/06 11:00 sö 18/06 Mini 56 G07 Grp A ÅRSTA AIK HF 4 Färdig Huddinge HK 2      
18063503 sö 18/06 11:00 sö 18/06 Mini 57 G07 Grp A ÅRSTA AIK HF ... 2 Färdig IK Bolton 2      
18063703 sö 18/06 11:00 sö 18/06 Mini 58 G07 Grp A AIK Färdig Sannadals SK      
18063803 sö 18/06 11:00 sö 18/06 Mini 59 G07 Grp A Täby HBK Färdig Spårvägens HF 1      
18063903 sö 18/06 11:00 sö 18/06 Mini 60 G07 Grp A ÅRSTA AIK HF ... 1 Färdig IFK Tumba HK      
18062504 sö 18/06 11:40 sö 18/06 Mini 51 G07 Grp A Sollentuna HK... 2 Färdig Gustavsbergs ... 2      
18062604 sö 18/06 11:40 sö 18/06 Mini 52 G07 Grp A Skuru IK Färdig ÅRSTA AIK HF Kä...      
18062704 sö 18/06 11:40 sö 18/06 Mini 53 G07 Grp A Skånela IF Färdig ÅRSTA AIK HF 1      
18062804 sö 18/06 11:40 sö 18/06 Mini 54 G07 Grp A Huddinge HK 1 Färdig Haninge HK 1      
18063304 sö 18/06 11:40 sö 18/06 Mini 55 G07 Grp A Hammarby Hand... 2 Färdig Haninge HK 2      
18063804 sö 18/06 11:40 sö 18/06 Mini 59 G07 Grp A SPORDIKLUBI TAPA Färdig Gustavsbergs ... 1      
18064104 sö 18/06 11:40 sö 18/06 Mini 62 G07 Grp A Handens SK Färdig Vallentuna HK      
18064704 sö 18/06 11:40 sö 18/06 Mini 50 G07 Grp A Spårvägens HF 2 Färdig Tyresö Handboll 2      
18062505 sö 18/06 12:20 sö 18/06 Mini 51 G07 Grp A IK Bolton 2 Färdig HK Silwing Troja      
18062705 sö 18/06 12:20 sö 18/06 Mini 53 G07 Grp A AIK Färdig Huddinge HK 4      
18062805 sö 18/06 12:20 sö 18/06 Mini 54 G07 Grp A IK Bolton 1 Färdig Sannadals SK      
18063705 sö 18/06 12:20 sö 18/06 Mini 58 G07 Grp A Spårvägens HF 1 Färdig Hammarby Hand... 1      
18064205 sö 18/06 12:20 sö 18/06 Mini 63 G07 Grp A Täby HBK Färdig ÅRSTA AIK HF ... 2      
18064705 sö 18/06 12:20 sö 18/06 Mini 50 G07 Grp A Tyresö Handboll 1 Färdig ÅRSTA AIK HF ... 1      
18062506 sö 18/06 13:00 sö 18/06 Mini 51 G07 Grp A IFK Tumba HK Färdig Vallentuna HK      
18062606 sö 18/06 13:00 sö 18/06 Mini 52 G07 Grp A Sollentuna HK... 2 Färdig Spårvägens HF 2      
18062706 sö 18/06 13:00 sö 18/06 Mini 53 G07 Grp A Huddinge HK 2 Färdig Gustavsbergs ... 2      
18062806 sö 18/06 13:00 sö 18/06 Mini 54 G07 Grp A Skuru IK Färdig Hammarby Hand... 2      
18063306 sö 18/06 13:00 sö 18/06 Mini 55 G07 Grp A ÅRSTA AIK HF Kä... Färdig Tyresö Handboll 2      
18064106 sö 18/06 13:00 sö 18/06 Mini 62 G07 Grp A Huddinge HK 3 Färdig Handens SK      
18064706 sö 18/06 13:00 sö 18/06 Mini 50 G07 Grp A Sollentuna HK 1 Färdig SPORDIKLUBI TAPA      
18062807 sö 18/06 13:40 sö 18/06 Mini 54 G07 Grp A Huddinge HK 4 Färdig ÅRSTA AIK HF 4      
18063506 sö 18/06 13:40 sö 18/06 Mini 57 G07 Grp A Haninge HK 2 Färdig Sannadals SK      
18063707 sö 18/06 13:40 sö 18/06 Mini 58 G07 Grp A IK Bolton 1 Färdig ÅRSTA AIK HF 1      
18063807 sö 18/06 13:40 sö 18/06 Mini 59 G07 Grp A AIK Färdig Skånela IF      
19062700 må 19/06 09:00 må 19/06 Mini 53 G07 Grp A Hammarby Hand... 1 Färdig Sollentuna HK 1      
19062800 må 19/06 09:00 må 19/06 Mini 54 G07 Grp A Gustavsbergs ... 1 Färdig IFK Tumba HK      
19063300 må 19/06 09:00 må 19/06 Mini 55 G07 Grp A IK Bolton 2 Färdig SPORDIKLUBI TAPA      
19063400 må 19/06 09:00 må 19/06 Mini 56 G07 Grp A Huddinge HK 3 Färdig Spårvägens HF 1      
19063500 må 19/06 09:00 må 19/06 Mini 57 G07 Grp A HK Silwing Troja Färdig ÅRSTA AIK HF ... 2      
19063700 må 19/06 09:00 må 19/06 Mini 58 G07 Grp A Täby HBK Färdig Vallentuna HK      
19063800 må 19/06 09:00 må 19/06 Mini 59 G07 Grp A Handens SK Färdig ÅRSTA AIK HF ... 1      
19063900 må 19/06 09:00 må 19/06 Mini 60 G07 Grp A Huddinge HK 1 Färdig Tyresö Handboll 1      
19062501 må 19/06 09:40 må 19/06 Mini 51 G07 Grp A ÅRSTA AIK HF 1 Färdig Huddinge HK 4      
19062601 må 19/06 09:40 må 19/06 Mini 52 G07 Grp A Skånela IF Färdig Sannadals SK      
19062701 må 19/06 09:40 må 19/06 Mini 53 G07 Grp A ÅRSTA AIK HF 4 Färdig Spårvägens HF 2      
19062801 må 19/06 09:40 må 19/06 Mini 54 G07 Grp A Sollentuna HK... 2 Färdig IK Bolton 1      
19063401 må 19/06 09:40 må 19/06 Mini 56 G07 Grp A Haninge HK 2 Färdig AIK      
19064201 må 19/06 09:40 må 19/06 Mini 63 G07 Grp A Tyresö Handboll 2 Färdig Hammarby Hand... 2      
19062602 må 19/06 10:20 må 19/06 Mini 52 G07 Grp A HK Silwing Troja Färdig SPORDIKLUBI TAPA      
19062702 må 19/06 10:20 må 19/06 Mini 53 G07 Grp A Täby HBK Färdig IK Bolton 2      
19063301 må 19/06 10:20 må 19/06 Mini 55 G07 Grp A Gustavsbergs ... 1 Färdig Haninge HK 1      
19063402 må 19/06 10:20 må 19/06 Mini 56 G07 Grp A ÅRSTA AIK HF ... 1 Färdig Spårvägens HF 1      
19063502 må 19/06 10:20 må 19/06 Mini 57 G07 Grp A Hammarby Hand... 1 Färdig IFK Tumba HK      
19063702 må 19/06 10:20 må 19/06 Mini 58 G07 Grp A Sollentuna HK 1 Färdig Huddinge HK 3      
19062503 må 19/06 11:00 må 19/06 Mini 51 G07 Grp A Sannadals SK Färdig ÅRSTA AIK HF 1      
19062603 må 19/06 11:00 må 19/06 Mini 52 G07 Grp A AIK Färdig ÅRSTA AIK HF 4      
19062703 må 19/06 11:00 må 19/06 Mini 53 G07 Grp A Hammarby Hand... 2 Färdig Sollentuna HK... 2      
19062803 må 19/06 11:00 må 19/06 Mini 54 G07 Grp A IK Bolton 1 Färdig Skånela IF      
19063803 må 19/06 11:00 må 19/06 Mini 59 G07 Grp A Haninge HK 2 Färdig Tyresö Handboll 2      
19064003 må 19/06 11:00 må 19/06 Mini 61 G07 Grp A Huddinge HK 4 Färdig Spårvägens HF 2      
19064103 må 19/06 11:00 må 19/06 Mini 62 G07 Grp A Huddinge HK 1 Färdig Vallentuna HK      
19064203 må 19/06 11:00 må 19/06 Mini 63 G07 Grp A Tyresö Handboll 1 Färdig Handens SK      
19063404 må 19/06 11:40 må 19/06 Mini 56 G07 Grp A ÅRSTA AIK HF ... 2 Färdig Haninge HK 1      
19064004 må 19/06 11:40 må 19/06 Mini 61 G07 Grp A ÅRSTA AIK HF Kä... Färdig Gustavsbergs ... 2      
19064704 må 19/06 11:40 må 19/06 Mini 50 G07 Grp A Huddinge HK 2 Färdig Skuru IK      
19062606 må 19/06 13:00 må 19/06 Mini 52 G07 Grp A Huddinge HK 2 Färdig ÅRSTA AIK HF Kä...      
19064706 må 19/06 13:00 må 19/06 Mini 50 G07 Grp A Skuru IK Färdig Gustavsbergs ... 2