Girls 06



Matcher

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
18060603 sö 18/06 11:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 06 Sannadals SK 10 - 5 Sollentuna HK      
18060504 sö 18/06 11:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 05 SK Reval Sport/... 13 - 13 Gustavsbergs IF HK      
18060304 sö 18/06 11:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 03 Dicken 2 20 - 7 Skuru IK 5      
18060404 sö 18/06 11:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 04 Hammarby Hand... 1 20 - 11 Skuru IK 4      
18060704 sö 18/06 11:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 07 Huddinge HK 1 8 - 8 ÅRSTA AIK HF Sj...      
18060804 sö 18/06 11:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 08 Vallentuna HK 3 - 12 Huddinge HK 2      
18060905 sö 18/06 12:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 09 Stockholmspolis... 14 - 5 Dalarö SK      
18061005 sö 18/06 12:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 10 Spånga HK 4 - 11 AIK      
18060706 sö 18/06 13:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 07 Gustavsbergs IF HK 18 - 14 Tyresö Handboll...      
18060806 sö 18/06 13:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 08 Sollentuna HK 3 - 14 SK Reval Sport/...      
18060506 sö 18/06 13:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 05 Skuru IK 5 9 - 7 IK Bolton 1      
18061006 sö 18/06 13:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 10 ÅRSTA AIK HF Sj... 8 - 9 Vallentuna HK      
18060607 sö 18/06 13:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 06 Skuru IK 4 10 - 17 Dicken 2      
18060307 sö 18/06 13:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 03 Huddinge HK 2 10 - 10 Huddinge HK 1      
18061107 sö 18/06 13:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 11 AIK 9 - 5 Stockholmspolis...      
18060408 sö 18/06 14:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 04 Gustavsbergs IF HK 11 - 5 Sollentuna HK      
18060908 sö 18/06 14:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 09 Tyresö Handboll... 14 - 18 Sannadals SK      
18060708 sö 18/06 14:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 07 IK Bolton 1 2 - 9 Hammarby Hand... 1      
18061208 sö 18/06 14:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 12 Dalarö SK 1 - 16 Spånga HK      
18061108 sö 18/06 14:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 11 GT Söder 6 - 16 Skogås HK      
18060409 sö 18/06 15:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 04 Skuru IK 3 14 - 15 Skuru IK 2      
18060109 sö 18/06 15:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 01 IF Swithiod 2 10 - 5 Hammarby Hand... 2      
18060809 sö 18/06 15:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 08 Skuru IK 5 11 - 10 Skuru IK 4      
18061009 sö 18/06 15:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 10 Djurgårdshof IK 2 - 7 HIFK Damhandboll      
18060909 sö 18/06 15:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 09 Skånela IF 20 - 7 Huddinge HK 3      
18060509 sö 18/06 15:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 05 Dicken 1 16 - 5 Bollstanäs SK      
18060209 sö 18/06 15:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 02 Skuru IK 1 11 - 11 Tyresö Handboll...      
18060309 sö 18/06 15:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 03 IK Bolton 2 11 - 12 Älta IF      
18060311 sö 18/06 16:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 03 Hammarby Hand... 2 9 - 9 Skuru IK 3      
18060411 sö 18/06 16:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 04 Skuru IK 2 9 - 23 IF Swithiod 2      
18061211 sö 18/06 16:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 12 Huddinge HK 3 8 - 8 Djurgårdshof IK      
18061111 sö 18/06 16:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 11 HIFK Damhandboll 4 - 18 Skånela IF      
18060811 sö 18/06 16:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 08 Bollstanäs SK 3 - 6 Skuru IK 1      
18060711 sö 18/06 16:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 07 Tyresö Handboll... 8 - 13 Dicken 1      
18060611 sö 18/06 16:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 06 Älta IF 13 - 6 GT Söder      
18060511 sö 18/06 16:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 05 Skogås HK 2 - 14 IK Bolton 2      
19060500 må 19/06 09:00 må 19/06 Gubbängsfältet 05 Hammarby Hand... 1 12 - 8 Skuru IK 5      
19060400 må 19/06 09:00 må 19/06 Gubbängsfältet 04 IK Bolton 1 6 - 16 Dicken 2      
19060401 må 19/06 09:40 må 19/06 Gubbängsfältet 04 Sannadals SK 6 - 9 Gustavsbergs IF HK      
19060301 må 19/06 09:40 må 19/06 Gubbängsfältet 03 Tyresö Handboll... 16 - 13 SK Reval Sport/...      
19060602 må 19/06 10:20 må 19/06 Gubbängsfältet 06 Dicken 2 8 - 8 Hammarby Hand... 1      
19060802 må 19/06 10:20 må 19/06 Gubbängsfältet 08 Skuru IK 4 9 - 8 IK Bolton 1      
19061003 må 19/06 11:00 må 19/06 Gubbängsfältet 10 Sollentuna HK 7 - 21 Tyresö Handboll...      
19060903 må 19/06 11:00 må 19/06 Gubbängsfältet 09 SK Reval Sport/... 17 - 12 Sannadals SK      
19060704 må 19/06 11:40 må 19/06 Gubbängsfältet 07 Huddinge HK 3 6 - 13 HIFK Damhandboll      
19061004 må 19/06 11:40 må 19/06 Gubbängsfältet 10 Dalarö SK 5 - 17 AIK      
19060405 må 19/06 12:20 må 19/06 Gubbängsfältet 04 Skuru IK 3 1 - 14 IF Swithiod 2      
19060805 må 19/06 12:20 må 19/06 Gubbängsfältet 08 Djurgårdshof IK 3 - 15 Skånela IF      
19060305 må 19/06 12:20 må 19/06 Gubbängsfältet 03 ÅRSTA AIK HF Sj... 8 - 12 Huddinge HK 2      
19061105 må 19/06 12:20 må 19/06 Gubbängsfältet 11 Spånga HK 6 - 10 Stockholmspolis...      
19060705 må 19/06 12:20 må 19/06 Gubbängsfältet 07 Älta IF 9 - 3 Skogås HK      
19061006 må 19/06 13:00 må 19/06 Gubbängsfältet 10 Vallentuna HK 4 - 9 Huddinge HK 1      
19061106 må 19/06 13:00 må 19/06 Gubbängsfältet 11 Bollstanäs SK 5 - 12 Tyresö Handboll...      
19060106 må 19/06 13:00 må 19/06 Gubbängsfältet 01 GT Söder 4 - 8 IK Bolton 2      
19060907 må 19/06 13:40 må 19/06 Gubbängsfältet 09 Final Girls06 Q Sollentuna HK 5 - 7 IK Bolton 1      
19060107 må 19/06 13:40 må 19/06 Gubbängsfältet 01 Hammarby Hand... 2 9 - 9 Skuru IK 2      
19061207 må 19/06 13:40 må 19/06 Gubbängsfältet 12 Skuru IK 1 3 - 13 Dicken 1      
19060408 må 19/06 14:20 må 19/06 Gubbängsfältet 04 Final Girls06 B Dicken 2 14 - 12 Skånela IF      
19061008 må 19/06 14:20 må 19/06 Gubbängsfältet 10 Final Girls06 F Hammarby Hand... 1 12 - 4 HIFK Damhandboll      
19060208 må 19/06 14:20 må 19/06 Gubbängsfältet 02 Final Girls06 J Skuru IK 5 13 - 3 Djurgårdshof IK      
19060508 må 19/06 14:20 må 19/06 Gubbängsfältet 05 Final Girls06 N Skuru IK 4 11 - 8 Huddinge HK 3      
19060610 må 19/06 15:40 må 19/06 Gubbängsfältet 06 Final Girls06 E SK Reval Sport/... 15 - 16 Skuru IK 2      
19060210 må 19/06 15:40 må 19/06 Gubbängsfältet 02 Final Girls06 I Tyresö Handboll... 12 - 9 Hammarby Hand... 2      
19060511 må 19/06 16:20 må 19/06 Gubbängsfältet 05 Final Girls06 A Gustavsbergs IF HK 3 - 15 IF Swithiod 2      
19060811 må 19/06 16:20 må 19/06 Gubbängsfältet 08 Final Girls06 C Huddinge HK 2 7 - 14 Dicken 1      
19061111 må 19/06 16:20 må 19/06 Gubbängsfältet 11 Final Girls06 L Spånga HK 11 - 1 Skogås HK      
19060711 må 19/06 16:20 må 19/06 Gubbängsfältet 07 Final Girls06 M Sannadals SK 10 - 8 Skuru IK 3      
19060911 må 19/06 16:20 må 19/06 Gubbängsfältet 09 Final Girls06 O ÅRSTA AIK HF Sj... 15 - 7 Bollstanäs SK      
19060612 må 19/06 17:00 må 19/06 Gubbängsfältet 06 Final Girls06 D AIK 14 - 3 Älta IF      
19061112 må 19/06 17:00 må 19/06 Gubbängsfältet 11 Final Girls06 G Huddinge HK 1 6 - 16 Tyresö Handboll...      
19061212 må 19/06 17:00 må 19/06 Gubbängsfältet 12 Final Girls06 H Stockholmspolis... 13 - 6 IK Bolton 2      
19060312 må 19/06 17:00 må 19/06 Gubbängsfältet 03 Final Girls06 K Vallentuna HK 8 - 15 Skuru IK 1      
19060712 må 19/06 17:00 må 19/06 Gubbängsfältet 07 Final Girls06 P Dalarö SK 6 - 5 GT Söder