Girls 05



Matcher

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
18061203 sö 18/06 11:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 12 Hammarb...dboll 1 11 - 12 Hammarb...F05 Blå      
18060903 sö 18/06 11:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 09 Sjundeå...ning rf 9 - 12 Sollentuna HK 1      
18061003 sö 18/06 11:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 10 Gustavsberg IF 2 8 - 8 Grankulla IFK      
18060104 sö 18/06 11:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 01 Kungsängens SK 2 6 - 7 Huddinge HK 2      
18060604 sö 18/06 11:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 06 Skogås HK 1 10 - 9 Skuru I...ru IK 1      
18061104 sö 18/06 11:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 11 Kungsängens SK 1 14 - 8 IFK Tumba HK      
18060805 sö 18/06 12:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 08 AIK 5 - 5 Huddinge HK 1      
18060705 sö 18/06 12:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 07 Huddinge HK 3 11 - 12 GT Söder      
18060605 sö 18/06 12:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 06 Gustavsberg IF 1 5 - 6 HIFK Damhandboll      
18060505 sö 18/06 12:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 05 Skuru I...ru IK 2 12 - 11 Spånga HK      
18061205 sö 18/06 12:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 12 Sollentuna HK 1 9 - 12 Gustavsberg IF 2      
18061105 sö 18/06 12:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 11 Grankulla IFK 8 - 4 Sjundeå...ning rf      
18060305 sö 18/06 12:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 03 Tyresö Handboll 11 - 7 Dicken      
18060405 sö 18/06 12:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 04 ÅRSTA A...ärrtorp 5 - 16 Vallentuna HK      
18060306 sö 18/06 13:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 03 Huddinge HK 2 10 - 7 Stockho...s IF HF      
18060106 sö 18/06 13:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 01 IFK Tumba HK 14 - 12 Jekabpils      
18060606 sö 18/06 13:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 06 Hammarb...F05 Blå 10 - 5 Kungsängens SK 1      
18060407 sö 18/06 13:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 04 Skuru I...ru IK 1 13 - 7 Kungsängens SK 2      
18060807 sö 18/06 13:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 08 Spånga HK 18 - 9 Gustavsberg IF 1      
18060107 sö 18/06 13:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 01 HIFK Damhandboll 6 - 7 Skuru I...ru IK 2      
18060707 sö 18/06 13:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 07 Dicken 25 - 3 ÅRSTA A...ärrtorp      
18061207 sö 18/06 13:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 12 Vallentuna HK 8 - 11 Tyresö Handboll      
18060208 sö 18/06 14:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 02 Stockho...s IF HF 7 - 13 Skogås HK 1      
18060108 sö 18/06 14:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 01 Huddinge HK 1 11 - 10 Huddinge HK 3      
18061008 sö 18/06 14:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 10 GT Söder 8 - 8 AIK      
18060808 sö 18/06 14:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 08 IFK Tumba HK 10 - 13 Hammarb...F05 Blå      
18060308 sö 18/06 14:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 03 Jekabpils 7 - 10 Hammarb...dboll 1      
18060609 sö 18/06 15:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 06 Huddinge HK 2 14 - 7 Skuru I...ru IK 1      
18060709 sö 18/06 15:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 07 Skånela IF 10 - 10 Sollentuna HK 2      
18061209 sö 18/06 15:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 12 IK Bolton 2 6 - 7 ÅRSTA A...östaden      
18060210 sö 18/06 15:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 02 Djurgårdshof IK 5 - 13 Skogås HK 2      
18060111 sö 18/06 16:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 01 ÅRSTA A...östaden 5 - 8 IK Bolton 1      
18060312 sö 18/06 17:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 03 Skogås HK 2 14 - 12 Skånela IF      
18060412 sö 18/06 17:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 04 Sollentuna HK 2 14 - 9 Djurgårdshof IK      
19061100 må 19/06 09:00 må 19/06 Gubbängsfältet 11 Skogås HK 1 6 - 11 Huddinge HK 2      
19061000 må 19/06 09:00 må 19/06 Gubbängsfältet 10 Stockho...s IF HF 9 - 23 Kungsängens SK 2      
19060300 må 19/06 09:00 må 19/06 Gubbängsfältet 03 Hammarb...dboll 1 14 - 8 IFK Tumba HK      
19061200 må 19/06 09:00 må 19/06 Gubbängsfältet 12 Jekabpils 11 - 8 Kungsängens SK 1      
19061002 må 19/06 10:20 må 19/06 Gubbängsfältet 10 Skuru I...ru IK 1 19 - 9 Stockho...s IF HF      
19060902 må 19/06 10:20 må 19/06 Gubbängsfältet 09 Kungsängens SK 2 14 - 12 Skogås HK 1      
19060302 må 19/06 10:20 må 19/06 Gubbängsfältet 03 Kungsängens SK 1 8 - 11 Hammarb...dboll 1      
19061102 må 19/06 10:20 må 19/06 Gubbängsfältet 11 Hammarb...F05 Blå 7 - 3 Jekabpils      
19060104 må 19/06 11:40 må 19/06 Gubbängsfältet 01 Gustavsberg IF 1 3 - 11 Skuru I...ru IK 2      
19060204 må 19/06 11:40 må 19/06 Gubbängsfältet 02 Sollentuna HK 1 5 - 15 Grankulla IFK      
19060904 må 19/06 11:40 må 19/06 Gubbängsfältet 09 Gustavsberg IF 2 15 - 9 Sjundeå...ning rf      
19060804 må 19/06 11:40 må 19/06 Gubbängsfältet 08 IK Bolton 2 9 - 8 IK Bolton 1      
19061005 må 19/06 12:20 må 19/06 Gubbängsfältet 10 Djurgårdshof IK 8 - 12 Skånela IF      
19060205 må 19/06 12:20 må 19/06 Gubbängsfältet 02 Sollentuna HK 2 9 - 21 Skogås HK 2      
19061206 må 19/06 13:00 må 19/06 Gubbängsfältet 12 AIK 11 - 7 Huddinge HK 3      
19060606 må 19/06 13:00 må 19/06 Gubbängsfältet 06 GT Söder 8 - 18 Huddinge HK 1      
19060706 må 19/06 13:00 må 19/06 Gubbängsfältet 07 Vallentuna HK 2 - 21 Dicken      
19060207 må 19/06 13:40 må 19/06 Gubbängsfältet 02 Final Girls05 C Grankulla IFK 8 - 15 Skogås HK 2      
19060607 må 19/06 13:40 må 19/06 Gubbängsfältet 06 Final Girls05 Q Stockho...s IF HF 11 - 17 IFK Tumba HK      
19060407 må 19/06 13:40 må 19/06 Gubbängsfältet 04 Spånga HK 9 - 8 HIFK Damhandboll      
19061107 må 19/06 13:40 må 19/06 Gubbängsfältet 11 Tyresö Handboll 18 - 2 ÅRSTA A...ärrtorp      
19060609 må 19/06 15:00 må 19/06 Gubbängsfältet 06 Final Girls05 E Kungsängens SK 2 12 - 14 AIK      
19061209 må 19/06 15:00 må 19/06 Gubbängsfältet 12 Final Girls05 M Skogås HK 1 7 - 14 Huddinge HK 3      
19061210 må 19/06 15:40 må 19/06 Gubbängsfältet 12 Final Girls05 F Hammarb...dboll 1 10 - 8 Spånga HK      
19061010 må 19/06 15:40 må 19/06 Gubbängsfältet 10 Final Girls05 I Skuru I...ru IK 1 13 - 17 GT Söder      
19061110 må 19/06 15:40 må 19/06 Gubbängsfältet 11 Final Girls05 J Kungsängens SK 1 10 - 2 HIFK Damhandboll      
19060810 må 19/06 15:40 må 19/06 Gubbängsfältet 08 Final Girls05 N Jekabpils 18 - 12 Gustavsberg IF 1      
19060211 må 19/06 16:20 må 19/06 Gubbängsfältet 02 Final Girls05 A Huddinge HK 2 14 - 6 Huddinge HK 1      
19060311 må 19/06 16:20 må 19/06 Gubbängsfältet 03 Final Girls05 B Hammarb...F05 Blå 10 - 6 Skuru I...ru IK 2      
19061011 må 19/06 16:20 må 19/06 Gubbängsfältet 10 Final Girls05 H Dicken 11 - 5 IK Bolton 2      
19060512 må 19/06 17:00 må 19/06 Gubbängsfältet 05 Final Girls05 D Tyresö Handboll 10 - 9 IK Bolton 1      
19060812 må 19/06 17:00 må 19/06 Gubbängsfältet 08 Final Girls05 G Gustavsberg IF 2 12 - 5 Skånela IF      
19061012 må 19/06 17:00 må 19/06 Gubbängsfältet 10 Final Girls05 K Sollentuna HK 1 11 - 10 Sollentuna HK 2      
19060912 må 19/06 17:00 må 19/06 Gubbängsfältet 09 Final Girls05 L Vallentuna HK 8 - 10 ÅRSTA A...östaden      
19060212 må 19/06 17:00 må 19/06 Gubbängsfältet 02 Final Girls05 O Sjundeå...ning rf 12 - 7 Djurgårdshof IK