Girls 08

Alla lagen i G08



Matcher

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
17062501 lö 17/06 09:40 lö 17/06 Mini 51 G08 Grp A Tyresö Handboll... Färdig HK Cliff 1      
17062701 lö 17/06 09:40 lö 17/06 Mini 53 G08 Grp A Handens SK Färdig Hammarby Hand... 2      
17062801 lö 17/06 09:40 lö 17/06 Mini 54 G08 Grp A Spårvägens HF Färdig Skuru IK 3      
17063801 lö 17/06 09:40 lö 17/06 Mini 59 G08 Grp A Dalarö SK 1 Färdig SK Reval Sport/...      
17064001 lö 17/06 09:40 lö 17/06 Mini 61 G08 Grp A IK Bolton 2 Färdig IFK Tumba HK 2      
17064101 lö 17/06 09:40 lö 17/06 Mini 62 G08 Grp A Skogås HK 2 Färdig Hammarby Hand... 3      
17064201 lö 17/06 09:40 lö 17/06 Mini 63 G08 Grp A AIK 2 Färdig Skuru IK 1      
17064701 lö 17/06 09:40 lö 17/06 Mini 50 G08 Grp A Älta IF 2 Färdig IFK Tumba HK 1      
17062503 lö 17/06 11:00 lö 17/06 Mini 51 G08 Grp A HK Cliff 1 Färdig AIK 2      
17063303 lö 17/06 11:00 lö 17/06 Mini 55 G08 Grp A Älta IF 2 Färdig Huddinge HK 1      
17063803 lö 17/06 11:00 lö 17/06 Mini 59 G08 Grp A Spårvägens HF Färdig IFK Tumba HK 1      
17063903 lö 17/06 11:00 lö 17/06 Mini 60 G08 Grp A Handens SK Färdig Tyresö Handboll...      
17064003 lö 17/06 11:00 lö 17/06 Mini 61 G08 Grp A Skuru IK 1 Färdig IK Bolton 2      
17064703 lö 17/06 11:00 lö 17/06 Mini 50 G08 Grp A Dalarö SK 1 Färdig Skogås HK 2      
17062504 lö 17/06 11:40 lö 17/06 Mini 51 G08 Grp A Hammarby Hand... 3 Färdig IFK Tumba HK 2      
17062703 lö 17/06 11:40 lö 17/06 Mini 53 G08 Grp A SK Reval Sport/... Färdig Skuru IK 3      
17062505 lö 17/06 12:20 lö 17/06 Mini 51 G08 Grp A Spårvägens HF Färdig Huddinge HK 1      
17062604 lö 17/06 12:20 lö 17/06 Mini 52 G08 Grp A IK Bolton 2 Färdig Handens SK      
17063305 lö 17/06 12:20 lö 17/06 Mini 55 G08 Grp A Stockholmspolis... Färdig Huddinge HK 2      
17063404 lö 17/06 12:20 lö 17/06 Mini 56 G08 Grp A Skuru IK 2 Färdig GT Söder      
17063505 lö 17/06 12:20 lö 17/06 Mini 57 G08 Grp A Älta IF 1 Färdig AIK 1      
17063905 lö 17/06 12:20 lö 17/06 Mini 60 G08 Grp A Skuru IK 1 Färdig Dalarö SK 1      
17064005 lö 17/06 12:20 lö 17/06 Mini 61 G08 Grp A Älta IF 2 Färdig Hammarby Hand... 2      
17064105 lö 17/06 12:20 lö 17/06 Mini 62 G08 Grp A Täby HBK Färdig Hammarby Hand... 1      
17062506 lö 17/06 13:00 lö 17/06 Mini 51 G08 Grp A Hammarby Hand... 3 Färdig AIK 2      
17062605 lö 17/06 13:00 lö 17/06 Mini 52 G08 Grp A HK Cliff 1 Färdig Gustavsberg IF HK      
17063705 lö 17/06 13:00 lö 17/06 Mini 58 G08 Grp A Tyresö Handboll... Färdig IFK Tumba HK 2      
17063806 lö 17/06 13:00 lö 17/06 Mini 59 G08 Grp A Skuru IK 3 Färdig Skogås HK 2      
17064106 lö 17/06 13:00 lö 17/06 Mini 62 G08 Grp A SK Reval Sport/... Färdig IFK Tumba HK 1      
17064206 lö 17/06 13:00 lö 17/06 Mini 63 G08 Grp A Skogås HK 1 Färdig IK Bolton 1      
17064705 lö 17/06 13:00 lö 17/06 Mini 50 G08 Grp A Sannadals SK Färdig Tyresö Handboll...      
17062706 lö 17/06 13:40 lö 17/06 Mini 53 G08 Grp A Huddinge HK 2 Färdig GT Söder      
17063907 lö 17/06 13:40 lö 17/06 Mini 60 G08 Grp A Hammarby Hand... 1 Färdig AIK 1      
17064007 lö 17/06 13:40 lö 17/06 Mini 61 G08 Grp A ÅRSTA AIK HF Sj... Färdig HK Cliff 2      
17064207 lö 17/06 13:40 lö 17/06 Mini 63 G08 Grp A Älta IF 1 Färdig Stockholmspolis...      
17064706 lö 17/06 13:40 lö 17/06 Mini 50 G08 Grp A IFK Tumba HK 3 Färdig Dalarö SK 2      
17062508 lö 17/06 14:20 lö 17/06 Mini 51 G08 Grp A Täby HBK Färdig Sannadals SK      
17062607 lö 17/06 14:20 lö 17/06 Mini 52 G08 Grp A IK Bolton 1 Färdig Skuru IK 2      
17063809 lö 17/06 15:00 lö 17/06 Mini 59 G08 Grp A Skogås HK 1 Färdig Dalarö SK 2      
17064109 lö 17/06 15:00 lö 17/06 Mini 62 G08 Grp A Tyresö Handboll... Färdig HK Cliff 2      
17064708 lö 17/06 15:00 lö 17/06 Mini 50 G08 Grp A ÅRSTA AIK HF Sj... Färdig IFK Tumba HK 3      
17062810 lö 17/06 15:40 lö 17/06 Mini 54 G08 Grp A Täby HBK Färdig Stockholmspolis...      
17063409 lö 17/06 15:40 lö 17/06 Mini 56 G08 Grp A Skuru IK 2 Färdig Gustavsberg IF HK      
17063510 lö 17/06 15:40 lö 17/06 Mini 57 G08 Grp A Huddinge HK 2 Färdig IK Bolton 1      
17062511 lö 17/06 16:20 lö 17/06 Mini 51 G08 Grp A IFK Tumba HK 3 Färdig AIK 1      
17062610 lö 17/06 16:20 lö 17/06 Mini 52 G08 Grp A GT Söder Färdig Skogås HK 1      
17062710 lö 17/06 16:20 lö 17/06 Mini 53 G08 Grp A Hammarby Hand... 1 Färdig Tyresö Handboll...      
17063311 lö 17/06 16:20 lö 17/06 Mini 55 G08 Grp A Älta IF 1 Färdig ÅRSTA AIK HF Sj...      
17062611 lö 17/06 17:00 lö 17/06 Mini 52 G08 Grp A HK Cliff 2 Färdig Dalarö SK 2      
17062711 lö 17/06 17:00 lö 17/06 Mini 53 G08 Grp A Gustavsberg IF HK Färdig Sannadals SK      
18064007 sö 18/06 13:40 sö 18/06 Mini 61 G08 Grp A IK Bolton 1 Färdig Täby HBK      
18064107 sö 18/06 13:40 sö 18/06 Mini 62 G08 Grp A HK Cliff 2 Färdig Skogås HK 1      
18064207 sö 18/06 13:40 sö 18/06 Mini 63 G08 Grp A Sannadals SK Färdig Älta IF 1      
18064707 sö 18/06 13:40 sö 18/06 Mini 50 G08 Grp A AIK 1 Färdig ÅRSTA AIK HF Sj...      
18063308 sö 18/06 14:20 sö 18/06 Mini 55 G08 Grp A GT Söder Färdig IFK Tumba HK 3      
18063408 sö 18/06 14:20 sö 18/06 Mini 56 G08 Grp A Tyresö Handboll... Färdig Stockholmspolis...      
18063507 sö 18/06 14:20 sö 18/06 Mini 57 G08 Grp A Huddinge HK 2 Färdig Dalarö SK 2      
18062509 sö 18/06 15:00 sö 18/06 Mini 51 G08 Grp A Skogås HK 1 Färdig Täby HBK      
18062609 sö 18/06 15:00 sö 18/06 Mini 52 G08 Grp A ÅRSTA AIK HF Sj... Färdig Sannadals SK      
18063409 sö 18/06 15:00 sö 18/06 Mini 56 G08 Grp A HK Cliff 2 Färdig Älta IF 1      
18063809 sö 18/06 15:00 sö 18/06 Mini 59 G08 Grp A IFK Tumba HK 1 Färdig Hammarby Hand... 2      
18064009 sö 18/06 15:00 sö 18/06 Mini 61 G08 Grp A IK Bolton 1 Färdig AIK 1      
18064109 sö 18/06 15:00 sö 18/06 Mini 62 G08 Grp A Spårvägens HF Färdig Älta IF 2      
18064209 sö 18/06 15:00 sö 18/06 Mini 63 G08 Grp A Handens SK Färdig SK Reval Sport/...      
18064709 sö 18/06 15:00 sö 18/06 Mini 50 G08 Grp A Skuru IK 2 Färdig Hammarby Hand... 1      
18062510 sö 18/06 15:40 sö 18/06 Mini 51 G08 Grp A IFK Tumba HK 3 Färdig Tyresö Handboll...      
18063709 sö 18/06 15:40 sö 18/06 Mini 58 G08 Grp A Dalarö SK 2 Färdig Gustavsberg IF HK      
18064110 sö 18/06 15:40 sö 18/06 Mini 62 G08 Grp A Dalarö SK 1 Färdig IFK Tumba HK 2      
18064210 sö 18/06 15:40 sö 18/06 Mini 63 G08 Grp A Tyresö Handboll... Färdig Skogås HK 2      
18062511 sö 18/06 16:20 sö 18/06 Mini 51 G08 Grp A Hammarby Hand... 2 Färdig Skuru IK 3      
18062611 sö 18/06 16:20 sö 18/06 Mini 52 G08 Grp A HK Cliff 1 Färdig Skuru IK 1      
18062711 sö 18/06 16:20 sö 18/06 Mini 53 G08 Grp A Huddinge HK 2 Färdig Hammarby Hand... 1      
18062811 sö 18/06 16:20 sö 18/06 Mini 54 G08 Grp A Huddinge HK 1 Färdig Hammarby Hand... 3      
18063311 sö 18/06 16:20 sö 18/06 Mini 55 G08 Grp A IK Bolton 2 Färdig AIK 2      
18062512 sö 18/06 17:00 sö 18/06 Mini 51 G08 Grp A Dalarö SK 1 Färdig Älta IF 2      
18062612 sö 18/06 17:00 sö 18/06 Mini 52 G08 Grp A IFK Tumba HK 1 Färdig Handens SK      
18062712 sö 18/06 17:00 sö 18/06 Mini 53 G08 Grp A Stockholmspolis... Färdig Skuru IK 2      
18062812 sö 18/06 17:00 sö 18/06 Mini 54 G08 Grp A Gustavsberg IF HK Färdig GT Söder      
18064711 sö 18/06 17:00 sö 18/06 Mini 50 G08 Grp A SK Reval Sport/... Färdig Tyresö Handboll...      
18062513 sö 18/06 17:40 sö 18/06 Mini 51 G08 Grp A Skogås HK 2 Färdig IK Bolton 2      
18062613 sö 18/06 17:40 sö 18/06 Mini 52 G08 Grp A Skuru IK 1 Färdig Hammarby Hand... 3      
18062713 sö 18/06 17:40 sö 18/06 Mini 53 G08 Grp A Huddinge HK 1 Färdig HK Cliff 1      
18062813 sö 18/06 17:40 sö 18/06 Mini 54 G08 Grp A Spårvägens HF Färdig Skuru IK 3      
18064712 sö 18/06 17:40 sö 18/06 Mini 50 G08 Grp A AIK 2 Färdig IFK Tumba HK 2      
19063904 må 19/06 11:40 må 19/06 Mini 60 G08 Grp A SK Reval Sport/... Färdig IFK Tumba HK 2      
19062605 må 19/06 12:20 må 19/06 Mini 52 G08 Grp A Handens SK Färdig Huddinge HK 1      
19062705 må 19/06 12:20 må 19/06 Mini 53 G08 Grp A AIK 2 Färdig Skogås HK 2      
19062805 må 19/06 12:20 må 19/06 Mini 54 G08 Grp A IK Bolton 1 Färdig Dalarö SK 2      
19063505 må 19/06 12:20 må 19/06 Mini 57 G08 Grp A AIK 1 Färdig Skogås HK 1      
19063705 må 19/06 12:20 må 19/06 Mini 58 G08 Grp A GT Söder Färdig Tyresö Handboll...      
19063805 må 19/06 12:20 må 19/06 Mini 59 G08 Grp A Stockholmspolis... Färdig ÅRSTA AIK HF Sj...      
19063905 må 19/06 12:20 må 19/06 Mini 60 G08 Grp A Täby HBK Färdig Skuru IK 2      
19064005 må 19/06 12:20 må 19/06 Mini 61 G08 Grp A IFK Tumba HK 3 Färdig HK Cliff 2      
19064105 må 19/06 12:20 må 19/06 Mini 62 G08 Grp A Sannadals SK Färdig Huddinge HK 2      
19064205 må 19/06 12:20 må 19/06 Mini 63 G08 Grp A Hammarby Hand... 1 Färdig Älta IF 1      
19064705 må 19/06 12:20 må 19/06 Mini 50 G08 Grp A IFK Tumba HK 1 Färdig Skuru IK 3      
19062706 må 19/06 13:00 må 19/06 Mini 53 G08 Grp A Hammarby Hand... 2 Färdig Spårvägens HF      
19063304 må 19/06 13:00 må 19/06 Mini 55 G08 Grp A IK Bolton 2 Färdig Älta IF 2      
19063706 må 19/06 13:00 må 19/06 Mini 58 G08 Grp A HK Cliff 1 Färdig Dalarö SK 1      
19064106 må 19/06 13:00 må 19/06 Mini 62 G08 Grp A IFK Tumba HK 2 Färdig Skuru IK 1      
19064206 må 19/06 13:00 må 19/06 Mini 63 G08 Grp A Hammarby Hand... 3 Färdig Tyresö Handboll...      
19062507 må 19/06 13:40 må 19/06 Mini 51 G08 Grp A Älta IF 1 Färdig GT Söder      
19062607 må 19/06 13:40 må 19/06 Mini 52 G08 Grp A Sannadals SK Färdig Skogås HK 1      
19062707 må 19/06 13:40 må 19/06 Mini 53 G08 Grp A IFK Tumba HK 1 Färdig Skogås HK 2      
19063305 må 19/06 13:40 må 19/06 Mini 55 G08 Grp A ÅRSTA AIK HF Sj... Färdig Huddinge HK 2      
19063407 må 19/06 13:40 må 19/06 Mini 56 G08 Grp A HK Cliff 2 Färdig Täby HBK      
19063807 må 19/06 13:40 må 19/06 Mini 59 G08 Grp A Hammarby Hand... 1 Färdig Dalarö SK 2      
19063907 må 19/06 13:40 må 19/06 Mini 60 G08 Grp A Skuru IK 2 Färdig Gustavsberg IF HK      
19064707 må 19/06 13:40 må 19/06 Mini 50 G08 Grp A Skuru IK 3 Färdig Huddinge HK 1      
19063508 må 19/06 14:20 må 19/06 Mini 57 G08 Grp A Tyresö Handboll... Färdig IK Bolton 1      
19062509 må 19/06 15:00 må 19/06 Mini 51 G08 Grp A AIK 2 Färdig Spårvägens HF      
19062609 må 19/06 15:00 må 19/06 Mini 52 G08 Grp A SK Reval Sport/... Färdig Hammarby Hand... 2      
19062709 må 19/06 15:00 må 19/06 Mini 53 G08 Grp A IK Bolton 2 Färdig HK Cliff 1      
19062809 må 19/06 15:00 må 19/06 Mini 54 G08 Grp A Hammarby Hand... 3 Färdig Dalarö SK 1      
19063307 må 19/06 15:00 må 19/06 Mini 55 G08 Grp A Tyresö Handboll... Färdig Skuru IK 1      
19063509 må 19/06 15:00 må 19/06 Mini 57 G08 Grp A Stockholmspolis... Färdig IFK Tumba HK 3      
19063708 må 19/06 15:00 må 19/06 Mini 58 G08 Grp A Gustavsberg IF HK Färdig AIK 1      
19064709 må 19/06 15:00 må 19/06 Mini 50 G08 Grp A Älta IF 2 Färdig Handens SK