Boys 08

Alla lagen i B08



Matcher

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
17063701 lö 17/06 09:40 lö 17/06 Mini 58 B08 Grp A ÅRSTA AIK HF Sj... Färdig Huddinge HK 1      
17063901 lö 17/06 09:40 lö 17/06 Mini 60 B08 Grp A Hammarby Hand... 1 Färdig Skogås HK      
17062502 lö 17/06 10:20 lö 17/06 Mini 51 B08 Grp A HC Tallinn 2 Färdig GT Söder 1      
17062702 lö 17/06 10:20 lö 17/06 Mini 53 B08 Grp A Tyresö Handboll 1 Färdig Skå IK      
17062602 lö 17/06 11:00 lö 17/06 Mini 52 B08 Grp A AIK 2 Färdig ÅRSTA AIK HF ... 1      
17063503 lö 17/06 11:00 lö 17/06 Mini 57 B08 Grp A Huddinge HK 1 Färdig Skogås HK      
17062804 lö 17/06 11:40 lö 17/06 Mini 54 B08 Grp A Tyresö Handboll 1 Färdig Hammarby Hand... 1      
17063304 lö 17/06 11:40 lö 17/06 Mini 55 B08 Grp A HC Tallinn 2 Färdig AIK 1      
17063403 lö 17/06 11:40 lö 17/06 Mini 56 B08 Grp A IFK Tumba HK 1 Färdig Haninge HK Blå      
17063504 lö 17/06 11:40 lö 17/06 Mini 57 B08 Grp A IK Bolton 1 Färdig Värmdö IF      
17063804 lö 17/06 11:40 lö 17/06 Mini 59 B08 Grp A Huddinge HK 2 Färdig Hammarby Hand... 2      
17063904 lö 17/06 11:40 lö 17/06 Mini 60 B08 Grp A ÅRSTA AIK HF Sj... Färdig Stockholmspolis...      
17064004 lö 17/06 11:40 lö 17/06 Mini 61 B08 Grp A Skuru IK Färdig Haninge HK Grön      
17064104 lö 17/06 11:40 lö 17/06 Mini 62 B08 Grp A Dobele Färdig GT Söder 2      
17064704 lö 17/06 11:40 lö 17/06 Mini 50 B08 Grp A Haninge HK Vit Färdig IFK Tumba HK 2      
17062704 lö 17/06 12:20 lö 17/06 Mini 53 B08 Grp A GT Söder 1 Färdig AIK 2      
17062805 lö 17/06 12:20 lö 17/06 Mini 54 B08 Grp A Tyresö Handboll 2 Färdig ÅRSTA AIK HF ... 2      
17063704 lö 17/06 12:20 lö 17/06 Mini 58 B08 Grp A IK Bolton 2 Färdig HC Tallinn 1      
17064205 lö 17/06 12:20 lö 17/06 Mini 63 B08 Grp A HK Cliff 1 Färdig Sannadals SK      
17062705 lö 17/06 13:00 lö 17/06 Mini 53 B08 Grp A Haninge HK Grön Färdig Huddinge HK 2      
17062806 lö 17/06 13:00 lö 17/06 Mini 54 B08 Grp A Huddinge HK 1 Färdig Haninge HK Blå      
17063306 lö 17/06 13:00 lö 17/06 Mini 55 B08 Grp A ÅRSTA AIK HF ... 1 Färdig IFK Tumba HK 2      
17063405 lö 17/06 13:00 lö 17/06 Mini 56 B08 Grp A Haninge HK Vit Färdig HK Cliff 2      
17063506 lö 17/06 13:00 lö 17/06 Mini 57 B08 Grp A Hammarby Hand... 2 Färdig IK Bolton 1      
17063906 lö 17/06 13:00 lö 17/06 Mini 60 B08 Grp A GT Söder 2 Färdig Skuru IK      
17064006 lö 17/06 13:00 lö 17/06 Mini 61 B08 Grp A HC Tallinn 2 Färdig ÅRSTA AIK HF Sj...      
17062507 lö 17/06 13:40 lö 17/06 Mini 51 B08 Grp A ÅRSTA AIK HF ... 2 Färdig HC Tallinn 1      
17062606 lö 17/06 13:40 lö 17/06 Mini 52 B08 Grp A Sannadals SK Färdig Tyresö Handboll 2      
17062807 lö 17/06 13:40 lö 17/06 Mini 54 B08 Grp A Värmdö IF Färdig HK Cliff 1      
17063406 lö 17/06 13:40 lö 17/06 Mini 56 B08 Grp A Dobele Färdig IK Bolton 2      
17063507 lö 17/06 13:40 lö 17/06 Mini 57 B08 Grp A IFK Tumba HK 1 Färdig AIK 1      
17063706 lö 17/06 13:40 lö 17/06 Mini 58 B08 Grp A Skå IK Färdig GT Söder 1      
17063807 lö 17/06 13:40 lö 17/06 Mini 59 B08 Grp A Skogås HK Färdig AIK 2      
17063908 lö 17/06 14:20 lö 17/06 Mini 60 B08 Grp A Haninge HK Vit Färdig Tyresö Handboll 1      
17064008 lö 17/06 14:20 lö 17/06 Mini 61 B08 Grp A Hammarby Hand... 1 Färdig ÅRSTA AIK HF ... 1      
17064108 lö 17/06 14:20 lö 17/06 Mini 62 B08 Grp A HK Cliff 2 Färdig IFK Tumba HK 2      
17062509 lö 17/06 15:00 lö 17/06 Mini 51 B08 Grp A IK Bolton 1 Färdig Tyresö Handboll 2      
17062608 lö 17/06 15:00 lö 17/06 Mini 52 B08 Grp A HC Tallinn 1 Färdig Stockholmspolis...      
17062708 lö 17/06 15:00 lö 17/06 Mini 53 B08 Grp A Huddinge HK 2 Färdig IFK Tumba HK 1      
17062809 lö 17/06 15:00 lö 17/06 Mini 54 B08 Grp A Dobele Färdig Haninge HK Grön      
17063309 lö 17/06 15:00 lö 17/06 Mini 55 B08 Grp A IK Bolton 2 Färdig Skuru IK      
17063408 lö 17/06 15:00 lö 17/06 Mini 56 B08 Grp A Hammarby Hand... 2 Färdig AIK 1      
17063509 lö 17/06 15:00 lö 17/06 Mini 57 B08 Grp A Sannadals SK Färdig GT Söder 2      
17064009 lö 17/06 15:00 lö 17/06 Mini 61 B08 Grp A ÅRSTA AIK HF ... 2 Färdig HK Cliff 1      
17064209 lö 17/06 15:00 lö 17/06 Mini 63 B08 Grp A Haninge HK Blå Färdig Värmdö IF      
18064006 sö 18/06 13:00 sö 18/06 Mini 61 B08 Grp A Haninge HK Grön Färdig HC Tallinn 1      
18062507 sö 18/06 13:40 sö 18/06 Mini 51 B08 Grp A HK Cliff 1 Färdig Haninge HK Blå      
18062607 sö 18/06 13:40 sö 18/06 Mini 52 B08 Grp A Tyresö Handboll 2 Färdig Värmdö IF      
18062707 sö 18/06 13:40 sö 18/06 Mini 53 B08 Grp A GT Söder 2 Färdig IK Bolton 1      
18063307 sö 18/06 13:40 sö 18/06 Mini 55 B08 Grp A Huddinge HK 2 Färdig Dobele      
18063407 sö 18/06 13:40 sö 18/06 Mini 56 B08 Grp A AIK 1 Färdig ÅRSTA AIK HF ... 2      
18063907 sö 18/06 13:40 sö 18/06 Mini 60 B08 Grp A Sannadals SK Färdig IK Bolton 2      
18062608 sö 18/06 14:20 sö 18/06 Mini 52 B08 Grp A Skuru IK Färdig HC Tallinn 1      
18062708 sö 18/06 14:20 sö 18/06 Mini 53 B08 Grp A Haninge HK Grön Färdig Hammarby Hand... 1      
18062808 sö 18/06 14:20 sö 18/06 Mini 54 B08 Grp A IFK Tumba HK 1 Färdig Hammarby Hand... 2      
18063808 sö 18/06 14:20 sö 18/06 Mini 59 B08 Grp A HK Cliff 2 Färdig GT Söder 1      
18063908 sö 18/06 14:20 sö 18/06 Mini 60 B08 Grp A Huddinge HK 1 Färdig AIK 2      
18064008 sö 18/06 14:20 sö 18/06 Mini 61 B08 Grp A Skogås HK Färdig Tyresö Handboll 1      
18064108 sö 18/06 14:20 sö 18/06 Mini 62 B08 Grp A Skå IK Färdig ÅRSTA AIK HF ... 1      
18064208 sö 18/06 14:20 sö 18/06 Mini 63 B08 Grp A Stockholmspolis... Färdig HC Tallinn 2      
18064708 sö 18/06 14:20 sö 18/06 Mini 50 B08 Grp A Haninge HK Vit Färdig ÅRSTA AIK HF Sj...      
18062709 sö 18/06 15:00 sö 18/06 Mini 53 B08 Grp A IK Bolton 2 Färdig Tyresö Handboll 2      
18062809 sö 18/06 15:00 sö 18/06 Mini 54 B08 Grp A AIK 1 Färdig Haninge HK Blå      
18063309 sö 18/06 15:00 sö 18/06 Mini 55 B08 Grp A HK Cliff 1 Färdig Huddinge HK 2      
18063508 sö 18/06 15:00 sö 18/06 Mini 57 B08 Grp A GT Söder 2 Färdig Värmdö IF      
18063708 sö 18/06 15:00 sö 18/06 Mini 58 B08 Grp A IK Bolton 1 Färdig Dobele      
18062610 sö 18/06 15:40 sö 18/06 Mini 52 B08 Grp A Hammarby Hand... 1 Färdig Skå IK      
18062710 sö 18/06 15:40 sö 18/06 Mini 53 B08 Grp A HK Cliff 2 Färdig HC Tallinn 2      
18062810 sö 18/06 15:40 sö 18/06 Mini 54 B08 Grp A ÅRSTA AIK HF ... 2 Färdig IFK Tumba HK 1      
18063310 sö 18/06 15:40 sö 18/06 Mini 55 B08 Grp A Skogås HK Färdig Stockholmspolis...      
18063410 sö 18/06 15:40 sö 18/06 Mini 56 B08 Grp A Sannadals SK Färdig Hammarby Hand... 2      
18063810 sö 18/06 15:40 sö 18/06 Mini 59 B08 Grp A IFK Tumba HK 2 Färdig GT Söder 1      
18063909 sö 18/06 15:40 sö 18/06 Mini 60 B08 Grp A ÅRSTA AIK HF Sj... Färdig AIK 2      
18064010 sö 18/06 15:40 sö 18/06 Mini 61 B08 Grp A Skuru IK Färdig Tyresö Handboll 1      
18064710 sö 18/06 15:40 sö 18/06 Mini 50 B08 Grp A ÅRSTA AIK HF ... 1 Färdig Haninge HK Vit      
19062504 må 19/06 11:40 må 19/06 Mini 51 B08 Grp A HC Tallinn 1 Färdig Haninge HK Blå      
19063302 må 19/06 11:40 må 19/06 Mini 55 B08 Grp A Haninge HK Grön Färdig IFK Tumba HK 1      
19063504 må 19/06 11:40 må 19/06 Mini 57 B08 Grp A Hammarby Hand... 2 Färdig IK Bolton 2      
19063704 må 19/06 11:40 må 19/06 Mini 58 B08 Grp A Tyresö Handboll 2 Färdig GT Söder 2      
19064104 må 19/06 11:40 må 19/06 Mini 62 B08 Grp A Dobele Färdig ÅRSTA AIK HF ... 2      
19062505 må 19/06 12:20 må 19/06 Mini 51 B08 Grp A Värmdö IF Färdig Huddinge HK 2      
19063303 må 19/06 12:20 må 19/06 Mini 55 B08 Grp A AIK 1 Färdig IK Bolton 1      
19063405 må 19/06 12:20 må 19/06 Mini 56 B08 Grp A Sannadals SK Färdig Skuru IK      
19062506 må 19/06 13:00 må 19/06 Mini 51 B08 Grp A Tyresö Handboll 2 Färdig Haninge HK Blå      
19062806 må 19/06 13:00 må 19/06 Mini 54 B08 Grp A Dobele Färdig HC Tallinn 1      
19063406 må 19/06 13:00 må 19/06 Mini 56 B08 Grp A HK Cliff 1 Färdig IK Bolton 2      
19063506 må 19/06 13:00 må 19/06 Mini 57 B08 Grp A GT Söder 2 Färdig IFK Tumba HK 1      
19063806 må 19/06 13:00 må 19/06 Mini 59 B08 Grp A Hammarby Hand... 2 Färdig Haninge HK Grön      
19062807 må 19/06 13:40 må 19/06 Mini 54 B08 Grp A AIK 1 Färdig Värmdö IF      
19063507 må 19/06 13:40 må 19/06 Mini 57 B08 Grp A Skogås HK Färdig Haninge HK Vit      
19063707 må 19/06 13:40 må 19/06 Mini 58 B08 Grp A Skuru IK Färdig Huddinge HK 2      
19064007 må 19/06 13:40 må 19/06 Mini 61 B08 Grp A IK Bolton 1 Färdig Sannadals SK      
19062508 må 19/06 14:20 må 19/06 Mini 51 B08 Grp A IFK Tumba HK 2 Färdig Hammarby Hand... 1      
19062608 må 19/06 14:20 må 19/06 Mini 52 B08 Grp A HK Cliff 1 Färdig GT Söder 1      
19062708 må 19/06 14:20 må 19/06 Mini 53 B08 Grp A AIK 2 Färdig Skå IK      
19062808 må 19/06 14:20 må 19/06 Mini 54 B08 Grp A Stockholmspolis... Färdig Tyresö Handboll 1      
19063408 må 19/06 14:20 må 19/06 Mini 56 B08 Grp A ÅRSTA AIK HF Sj... Färdig HK Cliff 2      
19064708 må 19/06 14:20 må 19/06 Mini 50 B08 Grp A HC Tallinn 2 Färdig Huddinge HK 1      
19062510 må 19/06 15:40 må 19/06 Mini 51 B08 Grp A Skå IK Färdig HK Cliff 2      
19062610 må 19/06 15:40 må 19/06 Mini 52 B08 Grp A Stockholmspolis... Färdig Huddinge HK 1      
19062710 må 19/06 15:40 må 19/06 Mini 53 B08 Grp A HC Tallinn 2 Färdig Haninge HK Vit      
19062810 må 19/06 15:40 må 19/06 Mini 54 B08 Grp A ÅRSTA AIK HF Sj... Färdig Skogås HK      
19063409 må 19/06 15:40 må 19/06 Mini 56 B08 Grp A ÅRSTA AIK HF ... 1 Färdig GT Söder 1      
19063510 må 19/06 15:40 må 19/06 Mini 57 B08 Grp A Hammarby Hand... 1 Färdig AIK 2      
19064710 må 19/06 15:40 må 19/06 Mini 50 B08 Grp A IFK Tumba HK 2 Färdig Tyresö Handboll 1