Dette er resultatet fra Eken cup 2017. Se de seneste resultater fra Eken cup 2022 her.

Girls 06



Kampe

Show referees
  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
18060603 søn. 18/06 11:00 søn. 18/06 Gubbängsfältet 06 Sannadals SK 10 - 5 Sollentuna HK      
18060504 søn. 18/06 11:40 søn. 18/06 Gubbängsfältet 05 SK Reval Sp...Sport/Mella 13 - 13 Gustavsbergs IF HK      
18060304 søn. 18/06 11:40 søn. 18/06 Gubbängsfältet 03 Dicken 2 20 - 7 Skuru IK 5      
18060404 søn. 18/06 11:40 søn. 18/06 Gubbängsfältet 04 Hammarby Handboll 1 20 - 11 Skuru IK 4      
18060704 søn. 18/06 11:40 søn. 18/06 Gubbängsfältet 07 Huddinge HK 1 8 - 8 ÅRSTA AIK HF Sjöstaden      
18060804 søn. 18/06 11:40 søn. 18/06 Gubbängsfältet 08 Vallentuna HK 3 - 12 Huddinge HK 2      
18060905 søn. 18/06 12:20 søn. 18/06 Gubbängsfältet 09 Stockholmspolisens IF HF 14 - 5 Dalarö SK      
18061005 søn. 18/06 12:20 søn. 18/06 Gubbängsfältet 10 Spånga HK 4 - 11 AIK      
18060706 søn. 18/06 13:00 søn. 18/06 Gubbängsfältet 07 Gustavsbergs IF HK 18 - 14 Tyresö Handboll GUL      
18060806 søn. 18/06 13:00 søn. 18/06 Gubbängsfältet 08 Sollentuna HK 3 - 14 SK Reval Sp...Sport/Mella      
18060506 søn. 18/06 13:00 søn. 18/06 Gubbängsfältet 05 Skuru IK 5 9 - 7 IK Bolton 1      
18061006 søn. 18/06 13:00 søn. 18/06 Gubbängsfältet 10 ÅRSTA AIK HF Sjöstaden 8 - 9 Vallentuna HK      
18060607 søn. 18/06 13:40 søn. 18/06 Gubbängsfältet 06 Skuru IK 4 10 - 17 Dicken 2      
18060307 søn. 18/06 13:40 søn. 18/06 Gubbängsfältet 03 Huddinge HK 2 10 - 10 Huddinge HK 1      
18061107 søn. 18/06 13:40 søn. 18/06 Gubbängsfältet 11 AIK 9 - 5 Stockholmspolisens IF HF      
18060408 søn. 18/06 14:20 søn. 18/06 Gubbängsfältet 04 Gustavsbergs IF HK 11 - 5 Sollentuna HK      
18060908 søn. 18/06 14:20 søn. 18/06 Gubbängsfältet 09 Tyresö Handboll GUL 14 - 18 Sannadals SK      
18060708 søn. 18/06 14:20 søn. 18/06 Gubbängsfältet 07 IK Bolton 1 2 - 9 Hammarby Handboll 1      
18061208 søn. 18/06 14:20 søn. 18/06 Gubbängsfältet 12 Dalarö SK 1 - 16 Spånga HK      
18061108 søn. 18/06 14:20 søn. 18/06 Gubbängsfältet 11 GT Söder 6 - 16 Skogås HK      
18060409 søn. 18/06 15:00 søn. 18/06 Gubbängsfältet 04 Skuru IK 3 14 - 15 Skuru IK 2      
18060109 søn. 18/06 15:00 søn. 18/06 Gubbängsfältet 01 IF Swithiod 2 10 - 5 Hammarby Handboll 2      
18060809 søn. 18/06 15:00 søn. 18/06 Gubbängsfältet 08 Skuru IK 5 11 - 10 Skuru IK 4      
18061009 søn. 18/06 15:00 søn. 18/06 Gubbängsfältet 10 Djurgårdshof IK 2 - 7 HIFK Damhandboll      
18060909 søn. 18/06 15:00 søn. 18/06 Gubbängsfältet 09 Skånela IF 20 - 7 Huddinge HK 3      
18060509 søn. 18/06 15:00 søn. 18/06 Gubbängsfältet 05 Dicken 1 16 - 5 Bollstanäs SK      
18060209 søn. 18/06 15:00 søn. 18/06 Gubbängsfältet 02 Skuru IK 1 11 - 11 Tyresö Handboll RÖD      
18060309 søn. 18/06 15:00 søn. 18/06 Gubbängsfältet 03 IK Bolton 2 11 - 12 Älta IF      
18060311 søn. 18/06 16:20 søn. 18/06 Gubbängsfältet 03 Hammarby Handboll 2 9 - 9 Skuru IK 3      
18060411 søn. 18/06 16:20 søn. 18/06 Gubbängsfältet 04 Skuru IK 2 9 - 23 IF Swithiod 2      
18061211 søn. 18/06 16:20 søn. 18/06 Gubbängsfältet 12 Huddinge HK 3 8 - 8 Djurgårdshof IK      
18061111 søn. 18/06 16:20 søn. 18/06 Gubbängsfältet 11 HIFK Damhandboll 4 - 18 Skånela IF      
18060811 søn. 18/06 16:20 søn. 18/06 Gubbängsfältet 08 Bollstanäs SK 3 - 6 Skuru IK 1      
18060711 søn. 18/06 16:20 søn. 18/06 Gubbängsfältet 07 Tyresö Handboll RÖD 8 - 13 Dicken 1      
18060611 søn. 18/06 16:20 søn. 18/06 Gubbängsfältet 06 Älta IF 13 - 6 GT Söder      
18060511 søn. 18/06 16:20 søn. 18/06 Gubbängsfältet 05 Skogås HK 2 - 14 IK Bolton 2      
19060500 man. 19/06 09:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 05 Hammarby Handboll 1 12 - 8 Skuru IK 5      
19060400 man. 19/06 09:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 04 IK Bolton 1 6 - 16 Dicken 2      
19060401 man. 19/06 09:40 man. 19/06 Gubbängsfältet 04 Sannadals SK 6 - 9 Gustavsbergs IF HK      
19060301 man. 19/06 09:40 man. 19/06 Gubbängsfältet 03 Tyresö Handboll GUL 16 - 13 SK Reval Sp...Sport/Mella      
19060602 man. 19/06 10:20 man. 19/06 Gubbängsfältet 06 Dicken 2 8 - 8 Hammarby Handboll 1      
19060802 man. 19/06 10:20 man. 19/06 Gubbängsfältet 08 Skuru IK 4 9 - 8 IK Bolton 1      
19061003 man. 19/06 11:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 10 Sollentuna HK 7 - 21 Tyresö Handboll GUL      
19060903 man. 19/06 11:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 09 SK Reval Sp...Sport/Mella 17 - 12 Sannadals SK      
19060704 man. 19/06 11:40 man. 19/06 Gubbängsfältet 07 Huddinge HK 3 6 - 13 HIFK Damhandboll      
19061004 man. 19/06 11:40 man. 19/06 Gubbängsfältet 10 Dalarö SK 5 - 17 AIK      
19060405 man. 19/06 12:20 man. 19/06 Gubbängsfältet 04 Skuru IK 3 1 - 14 IF Swithiod 2      
19060805 man. 19/06 12:20 man. 19/06 Gubbängsfältet 08 Djurgårdshof IK 3 - 15 Skånela IF      
19060305 man. 19/06 12:20 man. 19/06 Gubbängsfältet 03 ÅRSTA AIK HF Sjöstaden 8 - 12 Huddinge HK 2      
19061105 man. 19/06 12:20 man. 19/06 Gubbängsfältet 11 Spånga HK 6 - 10 Stockholmspolisens IF HF      
19060705 man. 19/06 12:20 man. 19/06 Gubbängsfältet 07 Älta IF 9 - 3 Skogås HK      
19061006 man. 19/06 13:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 10 Vallentuna HK 4 - 9 Huddinge HK 1      
19061106 man. 19/06 13:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 11 Bollstanäs SK 5 - 12 Tyresö Handboll RÖD      
19060106 man. 19/06 13:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 01 GT Söder 4 - 8 IK Bolton 2      
19060907 man. 19/06 13:40 man. 19/06 Gubbängsfältet 09 Final Girls06 Q Sollentuna HK 5 - 7 IK Bolton 1      
19060107 man. 19/06 13:40 man. 19/06 Gubbängsfältet 01 Hammarby Handboll 2 9 - 9 Skuru IK 2      
19061207 man. 19/06 13:40 man. 19/06 Gubbängsfältet 12 Skuru IK 1 3 - 13 Dicken 1      
19060408 man. 19/06 14:20 man. 19/06 Gubbängsfältet 04 Final Girls06 B Dicken 2 14 - 12 Skånela IF      
19061008 man. 19/06 14:20 man. 19/06 Gubbängsfältet 10 Final Girls06 F Hammarby Handboll 1 12 - 4 HIFK Damhandboll      
19060208 man. 19/06 14:20 man. 19/06 Gubbängsfältet 02 Final Girls06 J Skuru IK 5 13 - 3 Djurgårdshof IK      
19060508 man. 19/06 14:20 man. 19/06 Gubbängsfältet 05 Final Girls06 N Skuru IK 4 11 - 8 Huddinge HK 3      
19060610 man. 19/06 15:40 man. 19/06 Gubbängsfältet 06 Final Girls06 E SK Reval Sp...Sport/Mella 15 - 16 Skuru IK 2      
19060210 man. 19/06 15:40 man. 19/06 Gubbängsfältet 02 Final Girls06 I Tyresö Handboll GUL 12 - 9 Hammarby Handboll 2      
19060511 man. 19/06 16:20 man. 19/06 Gubbängsfältet 05 Final Girls06 A Gustavsbergs IF HK 3 - 15 IF Swithiod 2      
19060811 man. 19/06 16:20 man. 19/06 Gubbängsfältet 08 Final Girls06 C Huddinge HK 2 7 - 14 Dicken 1      
19061111 man. 19/06 16:20 man. 19/06 Gubbängsfältet 11 Final Girls06 L Spånga HK 11 - 1 Skogås HK      
19060711 man. 19/06 16:20 man. 19/06 Gubbängsfältet 07 Final Girls06 M Sannadals SK 10 - 8 Skuru IK 3      
19060911 man. 19/06 16:20 man. 19/06 Gubbängsfältet 09 Final Girls06 O ÅRSTA AIK HF Sjöstaden 15 - 7 Bollstanäs SK      
19060612 man. 19/06 17:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 06 Final Girls06 D AIK 14 - 3 Älta IF      
19061112 man. 19/06 17:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 11 Final Girls06 G Huddinge HK 1 6 - 16 Tyresö Handboll RÖD      
19061212 man. 19/06 17:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 12 Final Girls06 H Stockholmspolisens IF HF 13 - 6 IK Bolton 2      
19060312 man. 19/06 17:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 03 Final Girls06 K Vallentuna HK 8 - 15 Skuru IK 1      
19060712 man. 19/06 17:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 07 Final Girls06 P Dalarö SK 6 - 5 GT Söder