Dette er resultater fra Eken cup 2017. Se de siste resultatene fra Eken cup 2022 her.

Boys 05



Kamper

Se dommer
  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
18060403 søn. 18/06 11:00 søn. 18/06 Gubbängsfältet 04 Tyresö Handboll 12 - 18 HK Silwing Troja      
18060303 søn. 18/06 11:00 søn. 18/06 Gubbängsfältet 03 ÅRSTA AIK HF 13 - 13 Sannadals SK      
18061103 søn. 18/06 11:00 søn. 18/06 Gubbängsfältet 11 Huddinge HK 13 - 5 ÅRSTA AIK HF Sjöstaden      
18061004 søn. 18/06 11:40 søn. 18/06 Gubbängsfältet 10 Dicken Röd 17 - 14 Spånga HK 1      
18061204 søn. 18/06 11:40 søn. 18/06 Gubbängsfältet 12 AIK 5 - 19 HC Tallinn 1      
18060204 søn. 18/06 11:40 søn. 18/06 Gubbängsfältet 02 Haninge HK Vit 13 - 10 Skuru IK 1      
18060406 søn. 18/06 13:00 søn. 18/06 Gubbängsfältet 04 HK Silwing Troja 9 - 8 Dicken Röd      
18060906 søn. 18/06 13:00 søn. 18/06 Gubbängsfältet 09 Spånga HK 1 12 - 20 Tyresö Handboll      
18060206 søn. 18/06 13:00 søn. 18/06 Gubbängsfältet 02 GT Söder 1 4 - 3 Spånga HK 2      
18061206 søn. 18/06 13:00 søn. 18/06 Gubbängsfältet 12 ÅRSTA AIK HF Sjöstaden 11 - 15 Haninge HK Vit      
18061106 søn. 18/06 13:00 søn. 18/06 Gubbängsfältet 11 Skuru IK 1 15 - 11 Huddinge HK      
18060508 søn. 18/06 14:20 søn. 18/06 Gubbängsfältet 05 Spånga HK 2 14 - 9 ÅRSTA AIK HF      
18060608 søn. 18/06 14:20 søn. 18/06 Gubbängsfältet 06 Sannadals SK 9 - 10 GT Söder 1      
18061110 søn. 18/06 15:40 søn. 18/06 Gubbängsfältet 11 Vallentuna HK 13 - 16 HC Tallas      
18061210 søn. 18/06 15:40 søn. 18/06 Gubbängsfältet 12 Hammarby Handboll 7 - 9 HC Tallinn 2      
18060110 søn. 18/06 15:40 søn. 18/06 Gubbängsfältet 01 Tērvete 16 - 6 Dicken Blå      
18060310 søn. 18/06 15:40 søn. 18/06 Gubbängsfältet 03 Visby IF Gute 11 - 6 IK Bolton 1      
18061012 søn. 18/06 17:00 søn. 18/06 Gubbängsfältet 10 Åkersberga HK 12 - 12 Stockholmspolisens IF HF      
18061112 søn. 18/06 17:00 søn. 18/06 Gubbängsfältet 11 GT Söder 2 14 - 12 Skuru IK 2      
18060512 søn. 18/06 17:00 søn. 18/06 Gubbängsfältet 05 IK Bolton 2 20 - 12 SK Viimsi HC      
18060912 søn. 18/06 17:00 søn. 18/06 Gubbängsfältet 09 HK Cliff 7 - 18 ÅRSTA AIK HF Kärrtorp      
18060713 søn. 18/06 17:40 søn. 18/06 Gubbängsfältet 07 DOBELES SS 8 - 8 Salaspils SS      
19060600 man. 19/06 09:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 06 HC Tallas 17 - 4 DOBELES SS      
19060700 man. 19/06 09:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 07 Salaspils SS 15 - 10 Vallentuna HK      
19060200 man. 19/06 09:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 02 IK Bolton 1 12 - 8 HK Cliff      
19060100 man. 19/06 09:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 01 ÅRSTA AIK HF Kärrtorp 12 - 6 Visby IF Gute      
19060201 man. 19/06 09:40 man. 19/06 Gubbängsfältet 02 HC Tallinn 2 10 - 12 Åkersberga HK      
19060101 man. 19/06 09:40 man. 19/06 Gubbängsfältet 01 Stockholmspolisens IF HF 8 - 9 Hammarby Handboll      
19060601 man. 19/06 09:40 man. 19/06 Gubbängsfältet 06 SK Viimsi HC 10 - 9 AIK      
19060501 man. 19/06 09:40 man. 19/06 Gubbängsfältet 05 HC Tallinn 1 12 - 10 IK Bolton 2      
19060102 man. 19/06 10:20 man. 19/06 Gubbängsfältet 01 DOBELES SS 10 - 15 Vallentuna HK      
19061202 man. 19/06 10:20 man. 19/06 Gubbängsfältet 12 HC Tallas 13 - 8 Salaspils SS      
19060402 man. 19/06 10:20 man. 19/06 Gubbängsfältet 04 HK Cliff 10 - 11 Visby IF Gute      
19060702 man. 19/06 10:20 man. 19/06 Gubbängsfältet 07 IK Bolton 1 8 - 15 ÅRSTA AIK HF Kärrtorp      
19060503 man. 19/06 11:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 05 Stockholmspolisens IF HF 8 - 9 HC Tallinn 2      
19060103 man. 19/06 11:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 01 Hammarby Handboll 10 - 7 Åkersberga HK      
19060603 man. 19/06 11:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 06 SK Viimsi HC 11 - 17 HC Tallinn 1      
19060203 man. 19/06 11:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 02 AIK 10 - 12 IK Bolton 2      
19061104 man. 19/06 11:40 man. 19/06 Gubbängsfältet 11 Skuru IK 2 7 - 16 Tērvete      
19061204 man. 19/06 11:40 man. 19/06 Gubbängsfältet 12 Dicken Blå 4 - 4 GT Söder 2      
19060105 man. 19/06 12:20 man. 19/06 Gubbängsfältet 01 Spånga HK 2 14 - 10 Sannadals SK      
19060605 man. 19/06 12:20 man. 19/06 Gubbängsfältet 06 ÅRSTA AIK HF 5 - 17 GT Söder 1      
19060806 man. 19/06 13:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 08 Dicken Röd 18 - 15 Tyresö Handboll      
19060206 man. 19/06 13:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 02 HK Silwing Troja 14 - 10 Spånga HK 1      
19060406 man. 19/06 13:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 04 Dicken Blå 14 - 11 Skuru IK 2      
19060506 man. 19/06 13:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 05 GT Söder 2 5 - 21 Tērvete      
19060306 man. 19/06 13:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 03 ÅRSTA AIK HF Sjöstaden 6 - 25 Skuru IK 1      
19060906 man. 19/06 13:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 09 Haninge HK Vit 10 - 7 Huddinge HK      
19060708 man. 19/06 14:20 man. 19/06 Gubbängsfältet 07 Final Boys05 C HC Tallinn 1 12 - 8 GT Söder 1      
19060108 man. 19/06 14:20 man. 19/06 Gubbängsfältet 01 Final Boys05 G IK Bolton 2 15 - 10 Spånga HK 2      
19061208 man. 19/06 14:20 man. 19/06 Gubbängsfältet 12 Final Boys05 O AIK 7 - 11 ÅRSTA AIK HF      
19060809 man. 19/06 15:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 08 Final Boys05 A HK Silwing Troja 11 - 8 HC Tallas      
19060309 man. 19/06 15:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 03 Final Boys05 B Hammarby Handboll 8 - 21 Tērvete      
19060409 man. 19/06 15:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 04 Final Boys05 D Haninge HK Vit 17 - 9 ÅRSTA AIK HF Kärrtorp      
19060709 man. 19/06 15:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 07 Final Boys05 F HC Tallinn 2 15 - 10 Dicken Blå      
19060909 man. 19/06 15:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 09 Final Boys05 H Skuru IK 1 12 - 7 Visby IF Gute      
19061009 man. 19/06 15:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 10 Final Boys05 I Tyresö Handboll 16 - 17 Vallentuna HK      
19061109 man. 19/06 15:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 11 Final Boys05 J Åkersberga HK 14 - 6 GT Söder 2      
19060209 man. 19/06 15:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 02 Final Boys05 L Huddinge HK 12 - 10 IK Bolton 1      
19060109 man. 19/06 15:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 01 Final Boys05 N Stockholmspolisens IF HF 23 - 11 Skuru IK 2      
19060509 man. 19/06 15:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 05 Final Boys05 P ÅRSTA AIK HF Sjöstaden 7 - 10 HK Cliff      
19060310 man. 19/06 15:40 man. 19/06 Gubbängsfältet 03 Final Boys05 M Spånga HK 1 20 - 13 DOBELES SS      
19060611 man. 19/06 16:20 man. 19/06 Gubbängsfältet 06 Final Boys05 E Dicken Röd 11 - 10 Salaspils SS      
19060111 man. 19/06 16:20 man. 19/06 Gubbängsfältet 01 Final Boys05 K SK Viimsi HC 14 - 12 Sannadals SK