Dette er resultater fra Eken cup 2017. Se de siste resultatene fra Eken cup 2022 her.

Boys 04

Pulje C

    Lag # V U T +/-   P  
Regler for rekkefølge på tabellen:
  1. Poeng
  2. Målforskjell
  3. Scorede mål
  4. Poeng (innbyrdes)
  5. Målforskjell (innbyrdes)
  6. Scorede mål (innbyrdes)
  7. Loddtrekkning
  HK Silwing Troja 7 7 0 0 166 - 46 (120) 14
2. HC Tallinn 7 6 0 1 119 - 82 (37) 12
3. Sjundeå IF (SIF) 7 5 0 2 108 - 88 (20) 10
4. Skuru IK 2 7 4 0 3 94 - 86 (8) 8
  Tyresö Handboll 7 3 0 4 102 - 110 (-8) 6
6. Täby HBK 2 7 1 1 5 81 - 108 (-27) 3
7. IFK Tumba HK P04 1 7 1 1 5 60 - 98 (-38) 3
8. HK Ceres Norrtälje 7 0 0 7 40 - 152 (-112) 0
V = Vunnet, U = Uavgjorte, T = Tap,
# = Spilte kamper, +/- = Mål, P = Poeng



Se dommer
  Kampnr Tid Bane Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
17061408 lør. 17/06 14:20 lør. 17/06 Gubbängsfältet 14 HC Tallinn 13 - 11 Skuru IK 2      
17062406 lør. 17/06 14:20 lør. 17/06 Gubbängsfältet 24 IFK Tumba HK P04 1 12 - 12 Täby HBK 2      
17062008 lør. 17/06 14:20 lør. 17/06 Gubbängsfältet 20 HK Ceres Norrtälje 6 - 25 Sjundeå IF (SIF)      
17061508 lør. 17/06 14:20 lør. 17/06 Gubbängsfältet 15 Tyresö Handboll 9 - 20 HK Silwing Troja      
17061711 lør. 17/06 16:20 lør. 17/06 Gubbängsfältet 17 Tyresö Handboll 16 - 26 Sjundeå IF (SIF)      
17061611 lør. 17/06 16:20 lør. 17/06 Gubbängsfältet 16 Täby HBK 2 9 - 15 Skuru IK 2      
17062311 lør. 17/06 16:20 lør. 17/06 Gubbängsfältet 23 HK Silwing Troja 24 - 4 IFK Tumba HK P04 1      
17061911 lør. 17/06 16:20 lør. 17/06 Gubbängsfältet 19 HC Tallinn 21 - 8 HK Ceres Norrtälje      
17061514 lør. 17/06 18:20 lør. 17/06 Gubbängsfältet 15 IFK Tumba HK P04 1 9 - 16 Skuru IK 2      
17061614 lør. 17/06 18:20 lør. 17/06 Gubbängsfältet 16 Tyresö Handboll 13 - 24 HC Tallinn      
17061414 lør. 17/06 18:20 lør. 17/06 Gubbängsfältet 14 HK Silwing Troja 22 - 9 Sjundeå IF (SIF)      
17061314 lør. 17/06 18:20 lør. 17/06 Gubbängsfältet 13 Täby HBK 2 23 - 12 HK Ceres Norrtälje      
18062005 søn. 18/06 12:20 søn. 18/06 Gubbängsfältet 20 HK Silwing Troja 19 - 9 HC Tallinn      
18061705 søn. 18/06 12:20 søn. 18/06 Gubbängsfältet 17 Skuru IK 2 20 - 7 HK Ceres Norrtälje      
18061308 søn. 18/06 14:20 søn. 18/06 Gubbängsfältet 13 HK Silwing Troja 23 - 7 Täby HBK 2      
18062908 søn. 18/06 14:20 søn. 18/06 Konstgräs 30 Sjundeå IF (SIF) 11 - 6 IFK Tumba HK P04 1      
18061408 søn. 18/06 14:20 søn. 18/06 Gubbängsfältet 14 Skuru IK 2 12 - 10 Tyresö Handboll      
18061911 søn. 18/06 16:20 søn. 18/06 Gubbängsfältet 19 Täby HBK 2 10 - 17 Tyresö Handboll      
18061511 søn. 18/06 16:20 søn. 18/06 Gubbängsfältet 15 IFK Tumba HK P04 1 9 - 1 HK Ceres Norrtälje      
18061311 søn. 18/06 16:20 søn. 18/06 Gubbängsfältet 13 Sjundeå IF (SIF) 11 - 18 HC Tallinn      
18061713 søn. 18/06 17:40 søn. 18/06 Gubbängsfältet 17 Skuru IK 2 8 - 25 HK Silwing Troja      
18063212 søn. 18/06 18:20 søn. 18/06 Konstgräs 33 Sjundeå IF (SIF) 13 - 8 Täby HBK 2      
18063111 søn. 18/06 18:20 søn. 18/06 Konstgräs 32 HK Ceres Norrtälje 6 - 21 Tyresö Handboll      
18061314 søn. 18/06 18:20 søn. 18/06 Gubbängsfältet 13 HC Tallinn 18 - 8 IFK Tumba HK P04 1      
19062400 man. 19/06 09:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 24 IFK Tumba HK P04 1 12 - 16 Tyresö Handboll      
19061800 man. 19/06 09:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 18 HC Tallinn 16 - 12 Täby HBK 2      
19061700 man. 19/06 09:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 17 HK Ceres Norrtälje 0 - 33 HK Silwing Troja      
19061600 man. 19/06 09:00 man. 19/06 Gubbängsfältet 16 Sjundeå IF (SIF) 13 - 12 Skuru IK 2