Detta är resultaten från Eken cup 2017. Se de senaste resultaten från Eken cup 2018 här.

Boys 06



Matcher

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
18060904 sö 18/06 11:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 09 Hammarby Handboll 2 9 - 11 HC Tallas      
18060105 sö 18/06 12:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 01 Sjundeå Idr...förening rf 5 - 12 Põlva SK      
18060205 sö 18/06 12:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 02 Sannadals SK 2 12 - 6 AIK      
18060207 sö 18/06 13:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 02 HC Tallas 14 - 5 Sjundeå Idr...förening rf      
18060507 sö 18/06 13:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 05 Põlva SK 14 - 10 Hammarby Handboll 2      
18060907 sö 18/06 13:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 09 Vallentuna HK 15 - 16 Sannadals SK 2      
18060610 sö 18/06 15:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 06 Täby HBK 1 2 - 14 Hammarby Handboll 1      
18060510 sö 18/06 15:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 05 IFK Tumba HK 2 13 - 6 Drumsö Idro... (Dicken) 2      
18061010 sö 18/06 15:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 10 Skogås HK Skogås HK P07 9 - 10 Skogås HK 1      
18060910 sö 18/06 15:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 09 Tyresö Handboll 8 - 13 ÅRSTA AIK HF Kärrtorp      
18060810 sö 18/06 15:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 08 Täby HBK 2 8 - 8 HK Cliff 2      
18060911 sö 18/06 16:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 09 HC Tallinn 1 18 - 12 Huddinge HK      
18061011 sö 18/06 16:20 sö 18/06 Gubbängsfältet 10 SPORDIKLUBI TAPA 12 - 10 Drumsö Idro... (Dicken) 1      
18060612 sö 18/06 17:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 06 HK Cliff 1 7 - 13 IFK Tumba HK 1      
18060112 sö 18/06 17:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 01 Drumsö Idro... (Dicken) 2 15 - 12 Täby HBK 1      
18060212 sö 18/06 17:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 02 Hammarby Handboll 1 7 - 14 IFK Tumba HK 2      
18060812 sö 18/06 17:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 08 Skogås HK 1 22 - 5 Tyresö Handboll      
18060712 sö 18/06 17:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 07 ÅRSTA AIK HF Kärrtorp 5 - 2 Skogås HK Skogås HK P07      
18061212 sö 18/06 17:00 sö 18/06 Gubbängsfältet 12 HIFK 9 - 8 HC Tallinn 2      
18060613 sö 18/06 17:40 sö 18/06 Gubbängsfältet 06 Skuru IK 3 - 10 HK Silwing Troja      
19060800 må 19/06 09:00 må 19/06 Gubbängsfältet 08 IFK Tumba HK 1 11 - 5 HC Tallinn 1      
19060900 må 19/06 09:00 må 19/06 Gubbängsfältet 09 Huddinge HK 7 - 15 HK Cliff 1      
19060901 må 19/06 09:40 må 19/06 Gubbängsfältet 09 Drumsö Idro... (Dicken) 1 11 - 7 Skuru IK      
19061001 må 19/06 09:40 må 19/06 Gubbängsfältet 10 HK Silwing Troja 18 - 8 SPORDIKLUBI TAPA      
19060801 må 19/06 09:40 må 19/06 Gubbängsfältet 08 HK Cliff 2 9 - 4 HIFK      
19060701 må 19/06 09:40 må 19/06 Gubbängsfältet 07 HC Tallinn 2 11 - 9 Täby HBK 2      
19061101 må 19/06 09:40 må 19/06 Gubbängsfältet 11 ÅRSTA AIK HF Sjöstaden 19 - 3 Sannadals SK 1      
19060502 må 19/06 10:20 må 19/06 Gubbängsfältet 05 HK Cliff 1 7 - 21 HC Tallinn 1      
19060202 må 19/06 10:20 må 19/06 Gubbängsfältet 02 Huddinge HK 11 - 12 IFK Tumba HK 1      
19060803 må 19/06 11:00 må 19/06 Gubbängsfältet 08 Skuru IK 10 - 14 SPORDIKLUBI TAPA      
19060703 må 19/06 11:00 må 19/06 Gubbängsfältet 07 Drumsö Idro... (Dicken) 1 6 - 17 HK Silwing Troja      
19061203 må 19/06 11:00 må 19/06 Gubbängsfältet 12 HIFK 10 - 7 Täby HBK 2      
19061103 må 19/06 11:00 må 19/06 Gubbängsfältet 11 HK Cliff 2 11 - 7 HC Tallinn 2      
19060404 må 19/06 11:40 må 19/06 Gubbängsfältet 04 Hammarby Handboll 2 6 - 4 Sjundeå Idr...förening rf      
19060504 må 19/06 11:40 må 19/06 Gubbängsfältet 05 Drumsö Idro... (Dicken) 2 18 - 8 Hammarby Handboll 1      
19060604 må 19/06 11:40 må 19/06 Gubbängsfältet 06 Täby HBK 1 8 - 17 IFK Tumba HK 2      
19061205 må 19/06 12:20 må 19/06 Gubbängsfältet 12 Skogås HK Skogås HK P07 9 - 9 Tyresö Handboll      
19060905 må 19/06 12:20 må 19/06 Gubbängsfältet 09 ÅRSTA AIK HF Kärrtorp 7 - 9 Skogås HK 1      
19060505 må 19/06 12:20 må 19/06 Gubbängsfältet 05 Vallentuna HK 9 - 3 AIK      
19060707 må 19/06 13:40 må 19/06 Gubbängsfältet 07 Final Boys06 B IFK Tumba HK 2 6 - 16 HK Silwing Troja      
19061007 må 19/06 13:40 må 19/06 Gubbängsfältet 10 Final Boys06 F Drumsö Idro... (Dicken) 2 13 - 7 SPORDIKLUBI TAPA      
19060507 må 19/06 13:40 må 19/06 Gubbängsfältet 05 Final Boys06 J Hammarby Handboll 1 15 - 16 Drumsö Idro... (Dicken) 1      
19060807 må 19/06 13:40 må 19/06 Gubbängsfältet 08 Final Boys06 P Skuru IK 9 - 7 Täby HBK 1      
19060307 må 19/06 13:40 må 19/06 Gubbängsfältet 03 Põlva SK 7 - 13 HC Tallas      
19060908 må 19/06 14:20 må 19/06 Gubbängsfältet 09 Final Boys06 C Skogås HK 1 6 - 7 HK Cliff 2      
19060808 må 19/06 14:20 må 19/06 Gubbängsfältet 08 Final Boys06 D Sannadals SK 2 11 - 6 ÅRSTA AIK HF Sjöstaden      
19061108 må 19/06 14:20 må 19/06 Gubbängsfältet 11 Final Boys06 G ÅRSTA AIK HF Kärrtorp 13 - 9 HIFK      
19060308 må 19/06 14:20 må 19/06 Gubbängsfältet 03 Final Boys06 K Skogås HK Skogås HK P07 9 - 13 HC Tallinn 2      
19060608 må 19/06 14:20 må 19/06 Gubbängsfältet 06 Final Boys06 N Täby HBK 2 11 - 13 Tyresö Handboll      
19060510 må 19/06 15:40 må 19/06 Gubbängsfältet 05 Final Boys06 A IFK Tumba HK 1 12 - 9 HC Tallas      
19060910 må 19/06 15:40 må 19/06 Gubbängsfältet 09 Final Boys06 E HC Tallinn 1 13 - 8 Põlva SK      
19060110 må 19/06 15:40 må 19/06 Gubbängsfältet 01 Final Boys06 I HK Cliff 1 8 - 11 Hammarby Handboll 2      
19060710 må 19/06 15:40 må 19/06 Gubbängsfältet 07 Final Boys06 O Huddinge HK 16 - 19 Sjundeå Idr...förening rf      
19061211 må 19/06 16:20 må 19/06 Gubbängsfältet 12 Final Boys06 H Vallentuna HK 17 - 6 Sannadals SK 1