Detta är resultaten från Eken cup 2017. Se de senaste resultaten från Eken cup 2022 här.

Boys 08

Alla lagen i B08



Matcher

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
17063701 lör 17/06 09:40 lör 17/06 Mini 58 B08 Grp A ÅRSTA AIK HF Sjöstaden Färdig Huddinge HK 1      
17063901 lör 17/06 09:40 lör 17/06 Mini 60 B08 Grp A Hammarby Handboll 1 Färdig Skogås HK      
17062502 lör 17/06 10:20 lör 17/06 Mini 51 B08 Grp A HC Tallinn 2 Färdig GT Söder 1      
17062702 lör 17/06 10:20 lör 17/06 Mini 53 B08 Grp A Tyresö Handboll 1 Färdig Skå IK      
17062602 lör 17/06 11:00 lör 17/06 Mini 52 B08 Grp A AIK 2 Färdig ÅRSTA AIK HF Kärrtorp 1      
17063503 lör 17/06 11:00 lör 17/06 Mini 57 B08 Grp A Huddinge HK 1 Färdig Skogås HK      
17062804 lör 17/06 11:40 lör 17/06 Mini 54 B08 Grp A Tyresö Handboll 1 Färdig Hammarby Handboll 1      
17063304 lör 17/06 11:40 lör 17/06 Mini 55 B08 Grp A HC Tallinn 2 Färdig AIK 1      
17063403 lör 17/06 11:40 lör 17/06 Mini 56 B08 Grp A IFK Tumba HK 1 Färdig Haninge HK Blå      
17063504 lör 17/06 11:40 lör 17/06 Mini 57 B08 Grp A IK Bolton 1 Färdig Värmdö IF      
17063804 lör 17/06 11:40 lör 17/06 Mini 59 B08 Grp A Huddinge HK 2 Färdig Hammarby Handboll 2      
17063904 lör 17/06 11:40 lör 17/06 Mini 60 B08 Grp A ÅRSTA AIK HF Sjöstaden Färdig Stockholmspolisens IF HF      
17064004 lör 17/06 11:40 lör 17/06 Mini 61 B08 Grp A Skuru IK Färdig Haninge HK Grön      
17064104 lör 17/06 11:40 lör 17/06 Mini 62 B08 Grp A Dobele Färdig GT Söder 2      
17064704 lör 17/06 11:40 lör 17/06 Mini 50 B08 Grp A Haninge HK Vit Färdig IFK Tumba HK 2      
17062704 lör 17/06 12:20 lör 17/06 Mini 53 B08 Grp A GT Söder 1 Färdig AIK 2      
17062805 lör 17/06 12:20 lör 17/06 Mini 54 B08 Grp A Tyresö Handboll 2 Färdig ÅRSTA AIK HF Kärrtorp 2      
17063704 lör 17/06 12:20 lör 17/06 Mini 58 B08 Grp A IK Bolton 2 Färdig HC Tallinn 1      
17064205 lör 17/06 12:20 lör 17/06 Mini 63 B08 Grp A HK Cliff 1 Färdig Sannadals SK      
17062705 lör 17/06 13:00 lör 17/06 Mini 53 B08 Grp A Haninge HK Grön Färdig Huddinge HK 2      
17062806 lör 17/06 13:00 lör 17/06 Mini 54 B08 Grp A Huddinge HK 1 Färdig Haninge HK Blå      
17063306 lör 17/06 13:00 lör 17/06 Mini 55 B08 Grp A ÅRSTA AIK HF Kärrtorp 1 Färdig IFK Tumba HK 2      
17063405 lör 17/06 13:00 lör 17/06 Mini 56 B08 Grp A Haninge HK Vit Färdig HK Cliff 2      
17063506 lör 17/06 13:00 lör 17/06 Mini 57 B08 Grp A Hammarby Handboll 2 Färdig IK Bolton 1      
17063906 lör 17/06 13:00 lör 17/06 Mini 60 B08 Grp A GT Söder 2 Färdig Skuru IK      
17064006 lör 17/06 13:00 lör 17/06 Mini 61 B08 Grp A HC Tallinn 2 Färdig ÅRSTA AIK HF Sjöstaden      
17062507 lör 17/06 13:40 lör 17/06 Mini 51 B08 Grp A ÅRSTA AIK HF Kärrtorp 2 Färdig HC Tallinn 1      
17062606 lör 17/06 13:40 lör 17/06 Mini 52 B08 Grp A Sannadals SK Färdig Tyresö Handboll 2      
17062807 lör 17/06 13:40 lör 17/06 Mini 54 B08 Grp A Värmdö IF Färdig HK Cliff 1      
17063406 lör 17/06 13:40 lör 17/06 Mini 56 B08 Grp A Dobele Färdig IK Bolton 2      
17063507 lör 17/06 13:40 lör 17/06 Mini 57 B08 Grp A IFK Tumba HK 1 Färdig AIK 1      
17063706 lör 17/06 13:40 lör 17/06 Mini 58 B08 Grp A Skå IK Färdig GT Söder 1      
17063807 lör 17/06 13:40 lör 17/06 Mini 59 B08 Grp A Skogås HK Färdig AIK 2      
17063908 lör 17/06 14:20 lör 17/06 Mini 60 B08 Grp A Haninge HK Vit Färdig Tyresö Handboll 1      
17064008 lör 17/06 14:20 lör 17/06 Mini 61 B08 Grp A Hammarby Handboll 1 Färdig ÅRSTA AIK HF Kärrtorp 1      
17064108 lör 17/06 14:20 lör 17/06 Mini 62 B08 Grp A HK Cliff 2 Färdig IFK Tumba HK 2      
17062509 lör 17/06 15:00 lör 17/06 Mini 51 B08 Grp A IK Bolton 1 Färdig Tyresö Handboll 2      
17062608 lör 17/06 15:00 lör 17/06 Mini 52 B08 Grp A HC Tallinn 1 Färdig Stockholmspolisens IF HF      
17062708 lör 17/06 15:00 lör 17/06 Mini 53 B08 Grp A Huddinge HK 2 Färdig IFK Tumba HK 1      
17062809 lör 17/06 15:00 lör 17/06 Mini 54 B08 Grp A Dobele Färdig Haninge HK Grön      
17063309 lör 17/06 15:00 lör 17/06 Mini 55 B08 Grp A IK Bolton 2 Färdig Skuru IK      
17063408 lör 17/06 15:00 lör 17/06 Mini 56 B08 Grp A Hammarby Handboll 2 Färdig AIK 1      
17063509 lör 17/06 15:00 lör 17/06 Mini 57 B08 Grp A Sannadals SK Färdig GT Söder 2      
17064009 lör 17/06 15:00 lör 17/06 Mini 61 B08 Grp A ÅRSTA AIK HF Kärrtorp 2 Färdig HK Cliff 1      
17064209 lör 17/06 15:00 lör 17/06 Mini 63 B08 Grp A Haninge HK Blå Färdig Värmdö IF      
18064006 sön 18/06 13:00 sön 18/06 Mini 61 B08 Grp A Haninge HK Grön Färdig HC Tallinn 1      
18062507 sön 18/06 13:40 sön 18/06 Mini 51 B08 Grp A HK Cliff 1 Färdig Haninge HK Blå      
18062607 sön 18/06 13:40 sön 18/06 Mini 52 B08 Grp A Tyresö Handboll 2 Färdig Värmdö IF      
18062707 sön 18/06 13:40 sön 18/06 Mini 53 B08 Grp A GT Söder 2 Färdig IK Bolton 1      
18063307 sön 18/06 13:40 sön 18/06 Mini 55 B08 Grp A Huddinge HK 2 Färdig Dobele      
18063407 sön 18/06 13:40 sön 18/06 Mini 56 B08 Grp A AIK 1 Färdig ÅRSTA AIK HF Kärrtorp 2      
18063907 sön 18/06 13:40 sön 18/06 Mini 60 B08 Grp A Sannadals SK Färdig IK Bolton 2      
18062608 sön 18/06 14:20 sön 18/06 Mini 52 B08 Grp A Skuru IK Färdig HC Tallinn 1      
18062708 sön 18/06 14:20 sön 18/06 Mini 53 B08 Grp A Haninge HK Grön Färdig Hammarby Handboll 1      
18062808 sön 18/06 14:20 sön 18/06 Mini 54 B08 Grp A IFK Tumba HK 1 Färdig Hammarby Handboll 2      
18063808 sön 18/06 14:20 sön 18/06 Mini 59 B08 Grp A HK Cliff 2 Färdig GT Söder 1      
18063908 sön 18/06 14:20 sön 18/06 Mini 60 B08 Grp A Huddinge HK 1 Färdig AIK 2      
18064008 sön 18/06 14:20 sön 18/06 Mini 61 B08 Grp A Skogås HK Färdig Tyresö Handboll 1      
18064108 sön 18/06 14:20 sön 18/06 Mini 62 B08 Grp A Skå IK Färdig ÅRSTA AIK HF Kärrtorp 1      
18064208 sön 18/06 14:20 sön 18/06 Mini 63 B08 Grp A Stockholmspolisens IF HF Färdig HC Tallinn 2      
18064708 sön 18/06 14:20 sön 18/06 Mini 50 B08 Grp A Haninge HK Vit Färdig ÅRSTA AIK HF Sjöstaden      
18062709 sön 18/06 15:00 sön 18/06 Mini 53 B08 Grp A IK Bolton 2 Färdig Tyresö Handboll 2      
18062809 sön 18/06 15:00 sön 18/06 Mini 54 B08 Grp A AIK 1 Färdig Haninge HK Blå      
18063309 sön 18/06 15:00 sön 18/06 Mini 55 B08 Grp A HK Cliff 1 Färdig Huddinge HK 2      
18063508 sön 18/06 15:00 sön 18/06 Mini 57 B08 Grp A GT Söder 2 Färdig Värmdö IF      
18063708 sön 18/06 15:00 sön 18/06 Mini 58 B08 Grp A IK Bolton 1 Färdig Dobele      
18062610 sön 18/06 15:40 sön 18/06 Mini 52 B08 Grp A Hammarby Handboll 1 Färdig Skå IK      
18062710 sön 18/06 15:40 sön 18/06 Mini 53 B08 Grp A HK Cliff 2 Färdig HC Tallinn 2      
18062810 sön 18/06 15:40 sön 18/06 Mini 54 B08 Grp A ÅRSTA AIK HF Kärrtorp 2 Färdig IFK Tumba HK 1      
18063310 sön 18/06 15:40 sön 18/06 Mini 55 B08 Grp A Skogås HK Färdig Stockholmspolisens IF HF      
18063410 sön 18/06 15:40 sön 18/06 Mini 56 B08 Grp A Sannadals SK Färdig Hammarby Handboll 2      
18063810 sön 18/06 15:40 sön 18/06 Mini 59 B08 Grp A IFK Tumba HK 2 Färdig GT Söder 1      
18063909 sön 18/06 15:40 sön 18/06 Mini 60 B08 Grp A ÅRSTA AIK HF Sjöstaden Färdig AIK 2      
18064010 sön 18/06 15:40 sön 18/06 Mini 61 B08 Grp A Skuru IK Färdig Tyresö Handboll 1      
18064710 sön 18/06 15:40 sön 18/06 Mini 50 B08 Grp A ÅRSTA AIK HF Kärrtorp 1 Färdig Haninge HK Vit      
19062504 mån 19/06 11:40 mån 19/06 Mini 51 B08 Grp A HC Tallinn 1 Färdig Haninge HK Blå      
19063302 mån 19/06 11:40 mån 19/06 Mini 55 B08 Grp A Haninge HK Grön Färdig IFK Tumba HK 1      
19063504 mån 19/06 11:40 mån 19/06 Mini 57 B08 Grp A Hammarby Handboll 2 Färdig IK Bolton 2      
19063704 mån 19/06 11:40 mån 19/06 Mini 58 B08 Grp A Tyresö Handboll 2 Färdig GT Söder 2      
19064104 mån 19/06 11:40 mån 19/06 Mini 62 B08 Grp A Dobele Färdig ÅRSTA AIK HF Kärrtorp 2      
19062505 mån 19/06 12:20 mån 19/06 Mini 51 B08 Grp A Värmdö IF Färdig Huddinge HK 2      
19063303 mån 19/06 12:20 mån 19/06 Mini 55 B08 Grp A AIK 1 Färdig IK Bolton 1      
19063405 mån 19/06 12:20 mån 19/06 Mini 56 B08 Grp A Sannadals SK Färdig Skuru IK      
19062506 mån 19/06 13:00 mån 19/06 Mini 51 B08 Grp A Tyresö Handboll 2 Färdig Haninge HK Blå      
19062806 mån 19/06 13:00 mån 19/06 Mini 54 B08 Grp A Dobele Färdig HC Tallinn 1      
19063406 mån 19/06 13:00 mån 19/06 Mini 56 B08 Grp A HK Cliff 1 Färdig IK Bolton 2      
19063506 mån 19/06 13:00 mån 19/06 Mini 57 B08 Grp A GT Söder 2 Färdig IFK Tumba HK 1      
19063806 mån 19/06 13:00 mån 19/06 Mini 59 B08 Grp A Hammarby Handboll 2 Färdig Haninge HK Grön      
19062807 mån 19/06 13:40 mån 19/06 Mini 54 B08 Grp A AIK 1 Färdig Värmdö IF      
19063507 mån 19/06 13:40 mån 19/06 Mini 57 B08 Grp A Skogås HK Färdig Haninge HK Vit      
19063707 mån 19/06 13:40 mån 19/06 Mini 58 B08 Grp A Skuru IK Färdig Huddinge HK 2      
19064007 mån 19/06 13:40 mån 19/06 Mini 61 B08 Grp A IK Bolton 1 Färdig Sannadals SK      
19062508 mån 19/06 14:20 mån 19/06 Mini 51 B08 Grp A IFK Tumba HK 2 Färdig Hammarby Handboll 1      
19062608 mån 19/06 14:20 mån 19/06 Mini 52 B08 Grp A HK Cliff 1 Färdig GT Söder 1      
19062708 mån 19/06 14:20 mån 19/06 Mini 53 B08 Grp A AIK 2 Färdig Skå IK      
19062808 mån 19/06 14:20 mån 19/06 Mini 54 B08 Grp A Stockholmspolisens IF HF Färdig Tyresö Handboll 1      
19063408 mån 19/06 14:20 mån 19/06 Mini 56 B08 Grp A ÅRSTA AIK HF Sjöstaden Färdig HK Cliff 2      
19064708 mån 19/06 14:20 mån 19/06 Mini 50 B08 Grp A HC Tallinn 2 Färdig Huddinge HK 1      
19062510 mån 19/06 15:40 mån 19/06 Mini 51 B08 Grp A Skå IK Färdig HK Cliff 2      
19062610 mån 19/06 15:40 mån 19/06 Mini 52 B08 Grp A Stockholmspolisens IF HF Färdig Huddinge HK 1      
19062710 mån 19/06 15:40 mån 19/06 Mini 53 B08 Grp A HC Tallinn 2 Färdig Haninge HK Vit      
19062810 mån 19/06 15:40 mån 19/06 Mini 54 B08 Grp A ÅRSTA AIK HF Sjöstaden Färdig Skogås HK      
19063409 mån 19/06 15:40 mån 19/06 Mini 56 B08 Grp A ÅRSTA AIK HF Kärrtorp 1 Färdig GT Söder 1      
19063510 mån 19/06 15:40 mån 19/06 Mini 57 B08 Grp A Hammarby Handboll 1 Färdig AIK 2      
19064710 mån 19/06 15:40 mån 19/06 Mini 50 B08 Grp A IFK Tumba HK 2 Färdig Tyresö Handboll 1