Dette er resultater fra Eken cup 2018. Se de siste resultatene fra Eken cup 2019 her.

Boys 08

Alle lagene i B08



Kamper

Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
16062500 lø 16/06 09:00 lø 16/06 Mini 51 B08 Plj A Sannadals SK Ferdig Tyresö Handboll 3      
16062800 lø 16/06 09:00 lø 16/06 Mini 54 B08 Plj A HK Silwing Troja Vit Ferdig Haninge HK Vit      
16063400 lø 16/06 09:00 lø 16/06 Mini 56 B08 Plj A HC Viimsi Ferdig IK Bolton 2      
16063900 lø 16/06 09:00 lø 16/06 Mini 60 B08 Plj A Skånela IF 1 Ferdig Huddinge HK 3      
16064000 lø 16/06 09:00 lø 16/06 Mini 61 B08 Plj A GT Söder Blå Ferdig AIK      
16064100 lø 16/06 09:00 lø 16/06 Mini 62 B08 Plj A Täby Handboll 1 Ferdig Skuru IK 2      
16064700 lø 16/06 09:00 lø 16/06 Mini 50 B08 Plj A HK Cliff Blå Ferdig Huddinge HK 1      
16062602 lø 16/06 10:20 lø 16/06 Mini 52 B08 Plj A Täby Handboll 1 Ferdig HC Viimsi      
16063302 lø 16/06 10:20 lø 16/06 Mini 55 B08 Plj A GT Söder Blå Ferdig HC Tallinn 2      
16063402 lø 16/06 10:20 lø 16/06 Mini 56 B08 Plj A IK Bolton 2 Ferdig Tyresö Handboll 2      
16064002 lø 16/06 10:20 lø 16/06 Mini 61 B08 Plj A Huddinge HK 3 Ferdig Tyresö Handboll 3      
16064102 lø 16/06 10:20 lø 16/06 Mini 62 B08 Plj A Skånela IF 1 Ferdig Skuru IK 2      
16064702 lø 16/06 10:20 lø 16/06 Mini 50 B08 Plj A Hammarby IF HF P09 Ferdig AIK      
16063303 lø 16/06 11:00 lø 16/06 Mini 55 B08 Plj A Haninge HK Vit Ferdig ÅRSTA AIK HF 2      
16062504 lø 16/06 11:40 lø 16/06 Mini 51 B08 Plj A Sannadals SK Ferdig HC Tallinn 2      
16062604 lø 16/06 11:40 lø 16/06 Mini 52 B08 Plj A HC Viimsi Ferdig HK Cliff Blå      
16062704 lø 16/06 11:40 lø 16/06 Mini 53 B08 Plj A Huddinge HK 1 Ferdig Hammarby IF HF P09      
16064704 lø 16/06 11:40 lø 16/06 Mini 50 B08 Plj A HK Silwing Troja Vit Ferdig Tyresö Handboll 2      
16062505 lø 16/06 12:20 lø 16/06 Mini 51 B08 Plj A IK Bolton 2 Ferdig Täby Handboll 1      
16063305 lø 16/06 12:20 lø 16/06 Mini 55 B08 Plj A Haninge HK Blå Ferdig Täby Handboll 2      
16063306 lø 16/06 13:00 lø 16/06 Mini 55 B08 Plj A AIK Ferdig ÅRSTA AIK HF 2      
16063806 lø 16/06 13:00 lø 16/06 Mini 59 B08 Plj A HK Silwing Troja Vit Ferdig Skånela IF 1      
16062607 lø 16/06 13:40 lø 16/06 Mini 52 B08 Plj A Skå IK Ferdig GT Söder Vit      
16062707 lø 16/06 13:40 lø 16/06 Mini 53 B08 Plj A IK Bolton 1 Ferdig HC Tallinn 1      
16062805 lø 16/06 13:40 lø 16/06 Mini 54 B08 Plj A Stockholmspolisens IF Ferdig Haninge HK Blå      
16063407 lø 16/06 13:40 lø 16/06 Mini 56 B08 Plj A Värmdo IF Ferdig ÅRSTA AIK HF 3      
16063507 lø 16/06 13:40 lø 16/06 Mini 57 B08 Plj A Djurgårdshof IK Ferdig Tyresö Handboll 1      
16063807 lø 16/06 13:40 lø 16/06 Mini 59 B08 Plj A Skuru IK 1 Ferdig HK Silwing Troja Blå      
16063308 lø 16/06 14:20 lø 16/06 Mini 55 B08 Plj A Huddinge HK 2 Ferdig ÅRSTA AIK HF 1      
16063908 lø 16/06 14:20 lø 16/06 Mini 60 B08 Plj A Täby Handboll 2 Ferdig HK Cliff Gul      
16062509 lø 16/06 15:00 lø 16/06 Mini 51 B08 Plj A Värmdo IF Ferdig Haninge HK Blå      
16062807 lø 16/06 15:00 lø 16/06 Mini 54 B08 Plj A Skånela IF 2 Ferdig HC Tallinn 1      
16063309 lø 16/06 15:00 lø 16/06 Mini 55 B08 Plj A HK Silwing Troja Blå Ferdig ÅRSTA AIK HF 3      
16063509 lø 16/06 15:00 lø 16/06 Mini 57 B08 Plj A Djurgårdshof IK Ferdig GT Söder Vit      
16063708 lø 16/06 15:00 lø 16/06 Mini 58 B08 Plj A IK Bolton 1 Ferdig Skuru IK 1      
16063310 lø 16/06 15:40 lø 16/06 Mini 55 B08 Plj A ÅRSTA AIK HF 1 Ferdig HK Cliff Gul      
16064710 lø 16/06 15:40 lø 16/06 Mini 50 B08 Plj A Täby Handboll 2 Ferdig Stockholmspolisens IF      
16062511 lø 16/06 16:20 lø 16/06 Mini 51 B08 Plj A Skånela IF 2 Ferdig Huddinge HK 2      
16062611 lø 16/06 16:20 lø 16/06 Mini 52 B08 Plj A GT Söder Vit Ferdig Skuru IK 1      
16063511 lø 16/06 16:20 lø 16/06 Mini 57 B08 Plj A Djurgårdshof IK Ferdig Skå IK      
16063709 lø 16/06 16:20 lø 16/06 Mini 58 B08 Plj A IK Bolton 1 Ferdig Tyresö Handboll 1      
17063400 sø 17/06 09:00 sø 17/06 Mini 56 B08 Plj A ÅRSTA AIK HF 3 Ferdig Djurgårdshof IK      
17063500 sø 17/06 09:00 sø 17/06 Mini 57 B08 Plj A Tyresö Handboll 1 Ferdig Skuru IK 1      
17063800 sø 17/06 09:00 sø 17/06 Mini 59 B08 Plj A Skå IK Ferdig Huddinge HK 2      
17063900 sø 17/06 09:00 sø 17/06 Mini 60 B08 Plj A Värmdo IF Ferdig Täby Handboll 2      
17064100 sø 17/06 09:00 sø 17/06 Mini 62 B08 Plj A Haninge HK Blå Ferdig HC Tallinn 1      
17063901 sø 17/06 09:40 sø 17/06 Mini 60 B08 Plj A HK Cliff Gul Ferdig GT Söder Vit      
17064000 sø 17/06 09:40 sø 17/06 Mini 61 B08 Plj A Stockholmspolisens IF Ferdig ÅRSTA AIK HF 1      
17062602 sø 17/06 10:20 sø 17/06 Mini 52 B08 Plj A Täby Handboll 2 Ferdig HK Silwing Troja Blå      
17063302 sø 17/06 10:20 sø 17/06 Mini 55 B08 Plj A Skuru IK 1 Ferdig ÅRSTA AIK HF 3      
17063702 sø 17/06 10:20 sø 17/06 Mini 58 B08 Plj A Skånela IF 2 Ferdig Djurgårdshof IK      
17063902 sø 17/06 10:20 sø 17/06 Mini 60 B08 Plj A ÅRSTA AIK HF 2 Ferdig Sannadals SK      
17064702 sø 17/06 10:20 sø 17/06 Mini 50 B08 Plj A Värmdo IF Ferdig HC Tallinn 1      
17063803 sø 17/06 11:00 sø 17/06 Mini 59 B08 Plj A Stockholmspolisens IF Ferdig IK Bolton 1      
17063903 sø 17/06 11:00 sø 17/06 Mini 60 B08 Plj A HK Cliff Gul Ferdig Haninge HK Blå      
17062504 sø 17/06 11:40 sø 17/06 Mini 51 B08 Plj A Skå IK Ferdig Skånela IF 2      
17063304 sø 17/06 11:40 sø 17/06 Mini 55 B08 Plj A ÅRSTA AIK HF 3 Ferdig GT Söder Vit      
17063704 sø 17/06 11:40 sø 17/06 Mini 58 B08 Plj A HK Silwing Troja Blå Ferdig Huddinge HK 2      
17064003 sø 17/06 11:40 sø 17/06 Mini 61 B08 Plj A Sannadals SK Ferdig AIK      
17063305 sø 17/06 12:20 sø 17/06 Mini 55 B08 Plj A ÅRSTA AIK HF 1 Ferdig IK Bolton 1      
17063904 sø 17/06 12:20 sø 17/06 Mini 60 B08 Plj A Stockholmspolisens IF Ferdig HC Tallinn 1      
17064004 sø 17/06 12:20 sø 17/06 Mini 61 B08 Plj A HC Tallinn 2 Ferdig Tyresö Handboll 2      
17064105 sø 17/06 12:20 sø 17/06 Mini 62 B08 Plj A Skuru IK 2 Ferdig Hammarby IF HF P09      
17064705 sø 17/06 12:20 sø 17/06 Mini 50 B08 Plj A GT Söder Blå Ferdig Haninge HK Vit      
17063505 sø 17/06 13:00 sø 17/06 Mini 57 B08 Plj A Värmdo IF Ferdig Skå IK      
17063806 sø 17/06 13:00 sø 17/06 Mini 59 B08 Plj A ÅRSTA AIK HF 2 Ferdig Huddinge HK 3      
17064106 sø 17/06 13:00 sø 17/06 Mini 62 B08 Plj A Skånela IF 2 Ferdig Tyresö Handboll 1      
17062607 sø 17/06 13:40 sø 17/06 Mini 52 B08 Plj A Huddinge HK 1 Ferdig Tyresö Handboll 2      
17062807 sø 17/06 13:40 sø 17/06 Mini 54 B08 Plj A IK Bolton 2 Ferdig HC Tallinn 2      
17063407 sø 17/06 13:40 sø 17/06 Mini 56 B08 Plj A HK Silwing Troja Vit Ferdig HC Viimsi      
17063506 sø 17/06 13:40 sø 17/06 Mini 57 B08 Plj A Haninge HK Vit Ferdig Hammarby IF HF P09      
17064006 sø 17/06 13:40 sø 17/06 Mini 61 B08 Plj A Täby Handboll 1 Ferdig Skånela IF 1      
17064707 sø 17/06 13:40 sø 17/06 Mini 50 B08 Plj A Tyresö Handboll 3 Ferdig HK Cliff Blå      
17062509 sø 17/06 15:00 sø 17/06 Mini 51 B08 Plj A Haninge HK Vit Ferdig Tyresö Handboll 3      
17063309 sø 17/06 15:00 sø 17/06 Mini 55 B08 Plj A Skuru IK 2 Ferdig HK Cliff Blå      
17063708 sø 17/06 15:00 sø 17/06 Mini 58 B08 Plj A AIK Ferdig Huddinge HK 1      
17063808 sø 17/06 15:00 sø 17/06 Mini 59 B08 Plj A Sannadals SK Ferdig Hammarby IF HF P09      
17062810 sø 17/06 15:40 sø 17/06 Mini 54 B08 Plj A Täby Handboll 1 Ferdig HK Silwing Troja Vit      
17063310 sø 17/06 15:40 sø 17/06 Mini 55 B08 Plj A Huddinge HK 3 Ferdig HC Viimsi      
17063408 sø 17/06 15:40 sø 17/06 Mini 56 B08 Plj A GT Söder Blå Ferdig Skånela IF 1      
17063709 sø 17/06 16:20 sø 17/06 Mini 58 B08 Plj A Skuru IK 2 Ferdig IK Bolton 2      
17064711 sø 17/06 16:20 sø 17/06 Mini 50 B08 Plj A HK Cliff Blå Ferdig HC Tallinn 2      
18062701 ma 18/06 09:40 ma 18/06 Mini 53 B08 Plj A Huddinge HK 1 Ferdig IK Bolton 2      
18063301 ma 18/06 09:40 ma 18/06 Mini 55 B08 Plj A HK Cliff Blå Ferdig Täby Handboll 1      
18063501 ma 18/06 09:40 ma 18/06 Mini 57 B08 Plj A Haninge HK Vit Ferdig HC Tallinn 2      
18063701 ma 18/06 09:40 ma 18/06 Mini 58 B08 Plj A HC Viimsi Ferdig Hammarby IF HF P09      
18063801 ma 18/06 09:40 ma 18/06 Mini 59 B08 Plj A Skånela IF 1 Ferdig Tyresö Handboll 3      
18063901 ma 18/06 09:40 ma 18/06 Mini 60 B08 Plj A ÅRSTA AIK HF 2 Ferdig Skuru IK 2      
18064001 ma 18/06 09:40 ma 18/06 Mini 61 B08 Plj A Huddinge HK 3 Ferdig GT Söder Blå      
18064101 ma 18/06 09:40 ma 18/06 Mini 62 B08 Plj A Stockholmspolisens IF Ferdig HK Cliff Gul      
18064701 ma 18/06 09:40 ma 18/06 Mini 50 B08 Plj A HK Silwing Troja Vit Ferdig AIK      
18062503 ma 18/06 11:00 ma 18/06 Mini 51 B08 Plj A Täby Handboll 1 Ferdig Tyresö Handboll 3      
18062603 ma 18/06 11:00 ma 18/06 Mini 52 B08 Plj A Skånela IF 1 Ferdig AIK      
18062703 ma 18/06 11:00 ma 18/06 Mini 53 B08 Plj A IK Bolton 1 Ferdig ÅRSTA AIK HF 3      
18063402 ma 18/06 11:00 ma 18/06 Mini 56 B08 Plj A Sannadals SK Ferdig Huddinge HK 3      
18063503 ma 18/06 11:00 ma 18/06 Mini 57 B08 Plj A ÅRSTA AIK HF 2 Ferdig GT Söder Blå      
18063702 ma 18/06 11:00 ma 18/06 Mini 58 B08 Plj A IK Bolton 2 Ferdig HK Cliff Blå      
18063803 ma 18/06 11:00 ma 18/06 Mini 59 B08 Plj A Tyresö Handboll 2 Ferdig Skuru IK 2      
18063903 ma 18/06 11:00 ma 18/06 Mini 60 B08 Plj A Haninge HK Vit Ferdig Huddinge HK 1      
18064003 ma 18/06 11:00 ma 18/06 Mini 61 B08 Plj A Huddinge HK 2 Ferdig Täby Handboll 2      
18064103 ma 18/06 11:00 ma 18/06 Mini 62 B08 Plj A HK Cliff Gul Ferdig Djurgårdshof IK      
18062504 ma 18/06 11:40 ma 18/06 Mini 51 B08 Plj A Haninge HK Blå Ferdig Skuru IK 1      
18062604 ma 18/06 11:40 ma 18/06 Mini 52 B08 Plj A Skå IK Ferdig HC Tallinn 1      
18062804 ma 18/06 11:40 ma 18/06 Mini 54 B08 Plj A Stockholmspolisens IF Ferdig Tyresö Handboll 1      
18063703 ma 18/06 11:40 ma 18/06 Mini 58 B08 Plj A HK Silwing Troja Blå Ferdig Skånela IF 2      
18064104 ma 18/06 11:40 ma 18/06 Mini 62 B08 Plj A GT Söder Vit Ferdig ÅRSTA AIK HF 1      
18062505 ma 18/06 12:20 ma 18/06 Mini 51 B08 Plj A Huddinge HK 3 Ferdig HC Tallinn 2      
18062705 ma 18/06 12:20 ma 18/06 Mini 53 B08 Plj A Tyresö Handboll 3 Ferdig ÅRSTA AIK HF 2      
18062805 ma 18/06 12:20 ma 18/06 Mini 54 B08 Plj A Huddinge HK 1 Ferdig HK Silwing Troja Vit      
18063305 ma 18/06 12:20 ma 18/06 Mini 55 B08 Plj A Hammarby IF HF P09 Ferdig Tyresö Handboll 2      
18063704 ma 18/06 12:20 ma 18/06 Mini 58 B08 Plj A Huddinge HK 2 Ferdig IK Bolton 1      
18063905 ma 18/06 12:20 ma 18/06 Mini 60 B08 Plj A Sannadals SK Ferdig HC Viimsi      
18062806 ma 18/06 13:00 ma 18/06 Mini 54 B08 Plj A Täby Handboll 2 Ferdig Skuru IK 1      
18063806 ma 18/06 13:00 ma 18/06 Mini 59 B08 Plj A GT Söder Vit Ferdig HC Tallinn 1      
18063906 ma 18/06 13:00 ma 18/06 Mini 60 B08 Plj A Skå IK Ferdig Tyresö Handboll 1      
18064006 ma 18/06 13:00 ma 18/06 Mini 61 B08 Plj A ÅRSTA AIK HF 1 Ferdig HK Silwing Troja Blå      
18064106 ma 18/06 13:00 ma 18/06 Mini 62 B08 Plj A Haninge HK Blå Ferdig ÅRSTA AIK HF 3      
18062507 ma 18/06 13:40 ma 18/06 Mini 51 B08 Plj A GT Söder Blå Ferdig Tyresö Handboll 2      
18062607 ma 18/06 13:40 ma 18/06 Mini 52 B08 Plj A Skånela IF 2 Ferdig Värmdo IF      
18062707 ma 18/06 13:40 ma 18/06 Mini 53 B08 Plj A IK Bolton 1 Ferdig Djurgårdshof IK      
18063406 ma 18/06 13:40 ma 18/06 Mini 56 B08 Plj A Huddinge HK 2 Ferdig HK Cliff Gul      
18062509 ma 18/06 15:00 ma 18/06 Mini 51 B08 Plj A ÅRSTA AIK HF 1 Ferdig Värmdo IF      
18062808 ma 18/06 15:00 ma 18/06 Mini 54 B08 Plj A Tyresö Handboll 1 Ferdig HK Silwing Troja Blå