Dette er resultater fra Eken cup 2018. Se de siste resultatene fra Eken cup 2019 her.

Girls 08

Alle lagene i G08




Se dommer
  Kampnr Tid Bane Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
16063704 lø 16/06 12:20 lø 16/06 Mini 58 Sannadals SK 2 Ferdig Skogås HK 1      
16062803 lø 16/06 12:20 lø 16/06 Mini 54 GT Söder Ferdig Dalarö SK 2      
16063505 lø 16/06 12:20 lø 16/06 Mini 57 Skuru IK 2 Ferdig ÅRSTA AIK HF 2      
16062706 lø 16/06 13:00 lø 16/06 Mini 53 Skuru IK 4 Ferdig Westermalm HK Westermalm      
16062804 lø 16/06 13:00 lø 16/06 Mini 54 HK Cliff Gul Ferdig Sannadals SK 1      
16064106 lø 16/06 13:00 lø 16/06 Mini 62 Huddinge HK 1 Ferdig Handens SK      
16063406 lø 16/06 13:00 lø 16/06 Mini 56 Tyresö handboll Röd Ferdig Älta IF      
16063906 lø 16/06 13:00 lø 16/06 Mini 60 HK Cliff Blå Ferdig Skogås HK 2      
16063705 lø 16/06 13:00 lø 16/06 Mini 58 Huddinge HK 2 Ferdig Skuru IK 1      
16064006 lø 16/06 13:00 lø 16/06 Mini 61 ÅRSTA AIK HF 1 Ferdig Sannadals SK 3      
16064706 lø 16/06 13:00 lø 16/06 Mini 50 AIK 1 Ferdig Sõmeru PK      
16063307 lø 16/06 13:40 lø 16/06 Mini 55 ÅRSTA AIK HF 2 Ferdig Sannadals SK 2      
16062507 lø 16/06 13:40 lø 16/06 Mini 51 Dalarö SK 1 Ferdig AIK 2      
16064707 lø 16/06 13:40 lø 16/06 Mini 50 Spårvägen HF F08 Ferdig Skuru IK 3      
16063907 lø 16/06 13:40 lø 16/06 Mini 60 GT Söder Ferdig Skuru IK 2      
16064107 lø 16/06 13:40 lø 16/06 Mini 62 Täby Handboll Ferdig BK-46      
16064007 lø 16/06 13:40 lø 16/06 Mini 61 IK Bolton Ferdig Djurgårdshof IK      
16063706 lø 16/06 13:40 lø 16/06 Mini 58 ÅRSTA AIK HF 3 Ferdig Tyresö handboll Gul      
16063808 lø 16/06 14:20 lø 16/06 Mini 59 HK Cliff Gul Ferdig Sõmeru PK      
16064008 lø 16/06 14:20 lø 16/06 Mini 61 Tyresö handboll Röd Ferdig Dicken DICKEN      
16062608 lø 16/06 14:20 lø 16/06 Mini 52 Skogås HK 2 Ferdig Huddinge HK 2      
16062708 lø 16/06 14:20 lø 16/06 Mini 53 Älta IF Ferdig Handens SK      
16062806 lø 16/06 14:20 lø 16/06 Mini 54 Dalarö SK 2 Ferdig Huddinge HK 1      
16063408 lø 16/06 14:20 lø 16/06 Mini 56 Skuru IK 4 Ferdig Skogås HK 1      
16062508 lø 16/06 14:20 lø 16/06 Mini 51 Skuru IK 1 Ferdig Sannadals SK 3      
16063707 lø 16/06 14:20 lø 16/06 Mini 58 Sannadals SK 1 Ferdig AIK 1      
16062609 lø 16/06 15:00 lø 16/06 Mini 52 ÅRSTA AIK HF 3 Ferdig Täby Handboll      
16062709 lø 16/06 15:00 lø 16/06 Mini 53 ÅRSTA AIK HF 1 Ferdig Djurgårdshof IK      
16064709 lø 16/06 15:00 lø 16/06 Mini 50 BK-46 Ferdig HK Cliff Blå      
16063409 lø 16/06 15:00 lø 16/06 Mini 56 Skuru IK 3 Ferdig IK Bolton      
16063809 lø 16/06 15:00 lø 16/06 Mini 59 Dalarö SK 1 Ferdig Tyresö handboll Gul      
16063909 lø 16/06 15:00 lø 16/06 Mini 60 AIK 2 Ferdig Spårvägen HF F08      
16063410 lø 16/06 15:40 lø 16/06 Mini 56 Skogås HK 1 Ferdig Handens SK      
16063510 lø 16/06 15:40 lø 16/06 Mini 57 Skuru IK 2 Ferdig Sõmeru PK      
16062510 lø 16/06 15:40 lø 16/06 Mini 51 ÅRSTA AIK HF 2 Ferdig Huddinge HK 1      
16062610 lø 16/06 15:40 lø 16/06 Mini 52 Älta IF Ferdig Sannadals SK 1      
16062710 lø 16/06 15:40 lø 16/06 Mini 53 Sannadals SK 2 Ferdig Dalarö SK 2      
16062808 lø 16/06 15:40 lø 16/06 Mini 54 AIK 1 Ferdig HK Cliff Gul      
16063311 lø 16/06 16:20 lø 16/06 Mini 55 IK Bolton Ferdig AIK 2      
16062809 lø 16/06 16:20 lø 16/06 Mini 54 Huddinge HK 2 Ferdig ÅRSTA AIK HF 1      
16062711 lø 16/06 16:20 lø 16/06 Mini 53 Skuru IK 1 Ferdig Djurgårdshof IK      
16063411 lø 16/06 16:20 lø 16/06 Mini 56 Dalarö SK 1 Ferdig Spårvägen HF F08      
17064101 sø 17/06 09:40 sø 17/06 Mini 62 Dicken DICKEN Ferdig Westermalm HK Westermalm      
17063801 sø 17/06 09:40 sø 17/06 Mini 59 ÅRSTA AIK HF 3 Ferdig HK Cliff Blå      
17062501 sø 17/06 09:40 sø 17/06 Mini 51 Sannadals SK 2 Ferdig Huddinge HK 1      
17062701 sø 17/06 09:40 sø 17/06 Mini 53 HK Cliff Gul Ferdig Skuru IK 2      
17063501 sø 17/06 09:40 sø 17/06 Mini 57 IK Bolton Ferdig Dalarö SK 1      
17063301 sø 17/06 09:40 sø 17/06 Mini 55 Skogås HK 2 Ferdig Täby Handboll      
17064701 sø 17/06 09:40 sø 17/06 Mini 50 GT Söder Ferdig Tyresö handboll Röd      
17062801 sø 17/06 09:40 sø 17/06 Mini 54 Sannadals SK 3 Ferdig BK-46      
17062601 sø 17/06 09:40 sø 17/06 Mini 52 Sõmeru PK Ferdig Älta IF      
17063401 sø 17/06 09:40 sø 17/06 Mini 56 Skuru IK 3 Ferdig Tyresö handboll Gul      
17064002 sø 17/06 11:00 sø 17/06 Mini 61 Täby Handboll Ferdig Skuru IK 1      
17063703 sø 17/06 11:00 sø 17/06 Mini 58 Huddinge HK 2 Ferdig HK Cliff Blå      
17064703 sø 17/06 11:00 sø 17/06 Mini 50 Spårvägen HF F08 Ferdig ÅRSTA AIK HF 3      
17062503 sø 17/06 11:00 sø 17/06 Mini 51 Sannadals SK 3 Ferdig Djurgårdshof IK      
17062803 sø 17/06 11:00 sø 17/06 Mini 54 Dicken DICKEN Ferdig Handens SK      
17064103 sø 17/06 11:00 sø 17/06 Mini 62 AIK 2 Ferdig BK-46      
17062703 sø 17/06 11:00 sø 17/06 Mini 53 Skuru IK 3 Ferdig ÅRSTA AIK HF 1      
17063502 sø 17/06 11:00 sø 17/06 Mini 57 Tyresö handboll Röd Ferdig Sannadals SK 1      
17062603 sø 17/06 11:00 sø 17/06 Mini 52 GT Söder Ferdig AIK 1      
17063403 sø 17/06 11:00 sø 17/06 Mini 56 Westermalm HK Westermalm Ferdig Skogås HK 1      
17062804 sø 17/06 11:40 sø 17/06 Mini 54 Skogås HK 2 Ferdig Tyresö handboll Gul      
17064104 sø 17/06 11:40 sø 17/06 Mini 62 Dalarö SK 2 Ferdig Skuru IK 4      
17062605 sø 17/06 12:20 sø 17/06 Mini 52 HK Cliff Gul Ferdig ÅRSTA AIK HF 2      
17063504 sø 17/06 12:20 sø 17/06 Mini 57 Spårvägen HF F08 Ferdig IK Bolton      
17063405 sø 17/06 12:20 sø 17/06 Mini 56 Sõmeru PK Ferdig Sannadals SK 1      
17063705 sø 17/06 12:20 sø 17/06 Mini 58 Älta IF Ferdig GT Söder      
17063805 sø 17/06 12:20 sø 17/06 Mini 59 Dalarö SK 1 Ferdig Skuru IK 3      
17062705 sø 17/06 12:20 sø 17/06 Mini 53 Westermalm HK Westermalm Ferdig Huddinge HK 1      
17062706 sø 17/06 13:00 sø 17/06 Mini 53 Huddinge HK 2 Ferdig Tyresö handboll Gul      
17063905 sø 17/06 13:00 sø 17/06 Mini 60 BK-46 Ferdig ÅRSTA AIK HF 3      
17063406 sø 17/06 13:00 sø 17/06 Mini 56 Djurgårdshof IK Ferdig HK Cliff Blå      
17062806 sø 17/06 13:00 sø 17/06 Mini 54 Skuru IK 2 Ferdig Tyresö handboll Röd      
17063706 sø 17/06 13:00 sø 17/06 Mini 58 Skuru IK 1 Ferdig Skogås HK 2      
17062506 sø 17/06 13:00 sø 17/06 Mini 51 Täby Handboll Ferdig Sannadals SK 3      
17062606 sø 17/06 13:00 sø 17/06 Mini 52 Dicken DICKEN Ferdig Skuru IK 4      
17062708 sø 17/06 14:20 sø 17/06 Mini 53 Skogås HK 1 Ferdig Dalarö SK 2      
17063308 sø 17/06 14:20 sø 17/06 Mini 55 AIK 1 Ferdig Handens SK      
17062808 sø 17/06 14:20 sø 17/06 Mini 54 ÅRSTA AIK HF 1 Ferdig AIK 2      
18063300 ma 18/06 09:00 ma 18/06 Mini 55 Tyresö handboll Röd Ferdig AIK 1      
18062600 ma 18/06 09:00 ma 18/06 Mini 52 Skogås HK 1 Ferdig ÅRSTA AIK HF 2      
18062700 ma 18/06 09:00 ma 18/06 Mini 53 Sannadals SK 1 Ferdig Westermalm HK Westermalm      
18062500 ma 18/06 09:00 ma 18/06 Mini 51 Skuru IK 2 Ferdig Sannadals SK 2      
18063400 ma 18/06 09:00 ma 18/06 Mini 56 Dicken DICKEN Ferdig Älta IF      
18064100 ma 18/06 09:00 ma 18/06 Mini 62 Skuru IK 4 Ferdig Handens SK      
18062800 ma 18/06 09:00 ma 18/06 Mini 54 Sõmeru PK Ferdig GT Söder      
18063500 ma 18/06 09:00 ma 18/06 Mini 57 Huddinge HK 1 Ferdig HK Cliff Gul      
18063902 ma 18/06 10:20 ma 18/06 Mini 60 Skogås HK 1 Ferdig Tyresö handboll Röd      
18062802 ma 18/06 10:20 ma 18/06 Mini 54 Westermalm HK Westermalm Ferdig Dalarö SK 2      
18063502 ma 18/06 10:20 ma 18/06 Mini 57 Sannadals SK 1 Ferdig Dicken DICKEN      
18062702 ma 18/06 10:20 ma 18/06 Mini 53 Handens SK Ferdig Sannadals SK 2      
18063401 ma 18/06 10:20 ma 18/06 Mini 56 ÅRSTA AIK HF 2 Ferdig GT Söder      
18063802 ma 18/06 10:20 ma 18/06 Mini 59 AIK 1 Ferdig Skuru IK 2      
18063302 ma 18/06 10:20 ma 18/06 Mini 55 Huddinge HK 1 Ferdig Skuru IK 4      
18062602 ma 18/06 10:20 ma 18/06 Mini 52 Älta IF Ferdig HK Cliff Gul      
18064704 ma 18/06 11:40 ma 18/06 Mini 50 Sannadals SK 3 Ferdig Huddinge HK 2      
18064004 ma 18/06 11:40 ma 18/06 Mini 61 Skuru IK 1 Ferdig ÅRSTA AIK HF 3      
18063304 ma 18/06 11:40 ma 18/06 Mini 55 BK-46 Ferdig Tyresö handboll Gul      
18064005 ma 18/06 12:20 ma 18/06 Mini 61 ÅRSTA AIK HF 1 Ferdig Skogås HK 2      
18064705 ma 18/06 12:20 ma 18/06 Mini 50 Täby Handboll Ferdig IK Bolton      
18063805 ma 18/06 12:20 ma 18/06 Mini 59 HK Cliff Blå Ferdig Dalarö SK 1      
18062605 ma 18/06 12:20 ma 18/06 Mini 52 AIK 2 Ferdig Skuru IK 3      
18063506 ma 18/06 13:00 ma 18/06 Mini 57 BK-46 Ferdig Skuru IK 1      
18063306 ma 18/06 13:00 ma 18/06 Mini 55 Djurgårdshof IK Ferdig Huddinge HK 2      
18062706 ma 18/06 13:00 ma 18/06 Mini 53 Tyresö handboll Gul Ferdig Sannadals SK 3      
18063706 ma 18/06 13:40 ma 18/06 Mini 58 Skuru IK 3 Ferdig HK Cliff Blå      
18062807 ma 18/06 13:40 ma 18/06 Mini 54 Spårvägen HF F08 Ferdig Skogås HK 2      
18063307 ma 18/06 13:40 ma 18/06 Mini 55 ÅRSTA AIK HF 3 Ferdig Dalarö SK 1      
18063907 ma 18/06 13:40 ma 18/06 Mini 60 IK Bolton Ferdig ÅRSTA AIK HF 1      
18063807 ma 18/06 13:40 ma 18/06 Mini 59 AIK 2 Ferdig Täby Handboll      
18063908 ma 18/06 14:20 ma 18/06 Mini 60 Sõmeru PK Ferdig Dalarö SK 2      
18062510 ma 18/06 15:40 ma 18/06 Mini 51 Djurgårdshof IK Ferdig Spårvägen HF F08