Girls 08

Alla lagen i G08



Matcher

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
16062803 lö 16/06 12:20 lö 16/06 Mini 54 G08 Grp A GT Söder Färdig Dalarö SK 2      
16063505 lö 16/06 12:20 lö 16/06 Mini 57 G08 Grp A Skuru IK 2 Färdig ÅRSTA AIK HF 2      
16063704 lö 16/06 12:20 lö 16/06 Mini 58 G08 Grp A Sannadals SK 2 Färdig Skogås HK 1      
16062706 lö 16/06 13:00 lö 16/06 Mini 53 G08 Grp A Skuru IK 4 Färdig Westermalm HK Westermalm      
16062804 lö 16/06 13:00 lö 16/06 Mini 54 G08 Grp A HK Cliff Gul Färdig Sannadals SK 1      
16063406 lö 16/06 13:00 lö 16/06 Mini 56 G08 Grp A Tyresö handboll Röd Färdig Älta IF      
16063705 lö 16/06 13:00 lö 16/06 Mini 58 G08 Grp A Huddinge HK 2 Färdig Skuru IK 1      
16063906 lö 16/06 13:00 lö 16/06 Mini 60 G08 Grp A HK Cliff Blå Färdig Skogås HK 2      
16064006 lö 16/06 13:00 lö 16/06 Mini 61 G08 Grp A ÅRSTA AIK HF 1 Färdig Sannadals SK 3      
16064106 lö 16/06 13:00 lö 16/06 Mini 62 G08 Grp A Huddinge HK 1 Färdig Handens SK      
16064706 lö 16/06 13:00 lö 16/06 Mini 50 G08 Grp A AIK 1 Färdig Sõmeru PK      
16062507 lö 16/06 13:40 lö 16/06 Mini 51 G08 Grp A Dalarö SK 1 Färdig AIK 2      
16063307 lö 16/06 13:40 lö 16/06 Mini 55 G08 Grp A ÅRSTA AIK HF 2 Färdig Sannadals SK 2      
16063706 lö 16/06 13:40 lö 16/06 Mini 58 G08 Grp A ÅRSTA AIK HF 3 Färdig Tyresö handboll Gul      
16063907 lö 16/06 13:40 lö 16/06 Mini 60 G08 Grp A GT Söder Färdig Skuru IK 2      
16064007 lö 16/06 13:40 lö 16/06 Mini 61 G08 Grp A IK Bolton Färdig Djurgårdshof IK      
16064107 lö 16/06 13:40 lö 16/06 Mini 62 G08 Grp A Täby Handboll Färdig BK-46      
16064707 lö 16/06 13:40 lö 16/06 Mini 50 G08 Grp A Spårvägen HF F08 Färdig Skuru IK 3      
16062508 lö 16/06 14:20 lö 16/06 Mini 51 G08 Grp A Skuru IK 1 Färdig Sannadals SK 3      
16062608 lö 16/06 14:20 lö 16/06 Mini 52 G08 Grp A Skogås HK 2 Färdig Huddinge HK 2      
16062708 lö 16/06 14:20 lö 16/06 Mini 53 G08 Grp A Älta IF Färdig Handens SK      
16062806 lö 16/06 14:20 lö 16/06 Mini 54 G08 Grp A Dalarö SK 2 Färdig Huddinge HK 1      
16063408 lö 16/06 14:20 lö 16/06 Mini 56 G08 Grp A Skuru IK 4 Färdig Skogås HK 1      
16063707 lö 16/06 14:20 lö 16/06 Mini 58 G08 Grp A Sannadals SK 1 Färdig AIK 1      
16063808 lö 16/06 14:20 lö 16/06 Mini 59 G08 Grp A HK Cliff Gul Färdig Sõmeru PK      
16064008 lö 16/06 14:20 lö 16/06 Mini 61 G08 Grp A Tyresö handboll Röd Färdig Dicken DICKEN      
16062609 lö 16/06 15:00 lö 16/06 Mini 52 G08 Grp A ÅRSTA AIK HF 3 Färdig Täby Handboll      
16062709 lö 16/06 15:00 lö 16/06 Mini 53 G08 Grp A ÅRSTA AIK HF 1 Färdig Djurgårdshof IK      
16063409 lö 16/06 15:00 lö 16/06 Mini 56 G08 Grp A Skuru IK 3 Färdig IK Bolton      
16063809 lö 16/06 15:00 lö 16/06 Mini 59 G08 Grp A Dalarö SK 1 Färdig Tyresö handboll Gul      
16063909 lö 16/06 15:00 lö 16/06 Mini 60 G08 Grp A AIK 2 Färdig Spårvägen HF F08      
16064709 lö 16/06 15:00 lö 16/06 Mini 50 G08 Grp A BK-46 Färdig HK Cliff Blå      
16062510 lö 16/06 15:40 lö 16/06 Mini 51 G08 Grp A ÅRSTA AIK HF 2 Färdig Huddinge HK 1      
16062610 lö 16/06 15:40 lö 16/06 Mini 52 G08 Grp A Älta IF Färdig Sannadals SK 1      
16062710 lö 16/06 15:40 lö 16/06 Mini 53 G08 Grp A Sannadals SK 2 Färdig Dalarö SK 2      
16062808 lö 16/06 15:40 lö 16/06 Mini 54 G08 Grp A AIK 1 Färdig HK Cliff Gul      
16063410 lö 16/06 15:40 lö 16/06 Mini 56 G08 Grp A Skogås HK 1 Färdig Handens SK      
16063510 lö 16/06 15:40 lö 16/06 Mini 57 G08 Grp A Skuru IK 2 Färdig Sõmeru PK      
16062711 lö 16/06 16:20 lö 16/06 Mini 53 G08 Grp A Skuru IK 1 Färdig Djurgårdshof IK      
16062809 lö 16/06 16:20 lö 16/06 Mini 54 G08 Grp A Huddinge HK 2 Färdig ÅRSTA AIK HF 1      
16063311 lö 16/06 16:20 lö 16/06 Mini 55 G08 Grp A IK Bolton Färdig AIK 2      
16063411 lö 16/06 16:20 lö 16/06 Mini 56 G08 Grp A Dalarö SK 1 Färdig Spårvägen HF F08      
17062501 sö 17/06 09:40 sö 17/06 Mini 51 G08 Grp A Sannadals SK 2 Färdig Huddinge HK 1      
17062601 sö 17/06 09:40 sö 17/06 Mini 52 G08 Grp A Sõmeru PK Färdig Älta IF      
17062701 sö 17/06 09:40 sö 17/06 Mini 53 G08 Grp A HK Cliff Gul Färdig Skuru IK 2      
17062801 sö 17/06 09:40 sö 17/06 Mini 54 G08 Grp A Sannadals SK 3 Färdig BK-46      
17063301 sö 17/06 09:40 sö 17/06 Mini 55 G08 Grp A Skogås HK 2 Färdig Täby Handboll      
17063401 sö 17/06 09:40 sö 17/06 Mini 56 G08 Grp A Skuru IK 3 Färdig Tyresö handboll Gul      
17063501 sö 17/06 09:40 sö 17/06 Mini 57 G08 Grp A IK Bolton Färdig Dalarö SK 1      
17063801 sö 17/06 09:40 sö 17/06 Mini 59 G08 Grp A ÅRSTA AIK HF 3 Färdig HK Cliff Blå      
17064101 sö 17/06 09:40 sö 17/06 Mini 62 G08 Grp A Dicken DICKEN Färdig Westermalm HK Westermalm      
17064701 sö 17/06 09:40 sö 17/06 Mini 50 G08 Grp A GT Söder Färdig Tyresö handboll Röd      
17062503 sö 17/06 11:00 sö 17/06 Mini 51 G08 Grp A Sannadals SK 3 Färdig Djurgårdshof IK      
17062603 sö 17/06 11:00 sö 17/06 Mini 52 G08 Grp A GT Söder Färdig AIK 1      
17062703 sö 17/06 11:00 sö 17/06 Mini 53 G08 Grp A Skuru IK 3 Färdig ÅRSTA AIK HF 1      
17062803 sö 17/06 11:00 sö 17/06 Mini 54 G08 Grp A Dicken DICKEN Färdig Handens SK      
17063403 sö 17/06 11:00 sö 17/06 Mini 56 G08 Grp A Westermalm HK Westermalm Färdig Skogås HK 1      
17063502 sö 17/06 11:00 sö 17/06 Mini 57 G08 Grp A Tyresö handboll Röd Färdig Sannadals SK 1      
17063703 sö 17/06 11:00 sö 17/06 Mini 58 G08 Grp A Huddinge HK 2 Färdig HK Cliff Blå      
17064002 sö 17/06 11:00 sö 17/06 Mini 61 G08 Grp A Täby Handboll Färdig Skuru IK 1      
17064103 sö 17/06 11:00 sö 17/06 Mini 62 G08 Grp A AIK 2 Färdig BK-46      
17064703 sö 17/06 11:00 sö 17/06 Mini 50 G08 Grp A Spårvägen HF F08 Färdig ÅRSTA AIK HF 3      
17062804 sö 17/06 11:40 sö 17/06 Mini 54 G08 Grp A Skogås HK 2 Färdig Tyresö handboll Gul      
17064104 sö 17/06 11:40 sö 17/06 Mini 62 G08 Grp A Dalarö SK 2 Färdig Skuru IK 4      
17062605 sö 17/06 12:20 sö 17/06 Mini 52 G08 Grp A HK Cliff Gul Färdig ÅRSTA AIK HF 2      
17062705 sö 17/06 12:20 sö 17/06 Mini 53 G08 Grp A Westermalm HK Westermalm Färdig Huddinge HK 1      
17063405 sö 17/06 12:20 sö 17/06 Mini 56 G08 Grp A Sõmeru PK Färdig Sannadals SK 1      
17063504 sö 17/06 12:20 sö 17/06 Mini 57 G08 Grp A Spårvägen HF F08 Färdig IK Bolton      
17063705 sö 17/06 12:20 sö 17/06 Mini 58 G08 Grp A Älta IF Färdig GT Söder      
17063805 sö 17/06 12:20 sö 17/06 Mini 59 G08 Grp A Dalarö SK 1 Färdig Skuru IK 3      
17062506 sö 17/06 13:00 sö 17/06 Mini 51 G08 Grp A Täby Handboll Färdig Sannadals SK 3      
17062606 sö 17/06 13:00 sö 17/06 Mini 52 G08 Grp A Dicken DICKEN Färdig Skuru IK 4      
17062706 sö 17/06 13:00 sö 17/06 Mini 53 G08 Grp A Huddinge HK 2 Färdig Tyresö handboll Gul      
17062806 sö 17/06 13:00 sö 17/06 Mini 54 G08 Grp A Skuru IK 2 Färdig Tyresö handboll Röd      
17063406 sö 17/06 13:00 sö 17/06 Mini 56 G08 Grp A Djurgårdshof IK Färdig HK Cliff Blå      
17063706 sö 17/06 13:00 sö 17/06 Mini 58 G08 Grp A Skuru IK 1 Färdig Skogås HK 2      
17063905 sö 17/06 13:00 sö 17/06 Mini 60 G08 Grp A BK-46 Färdig ÅRSTA AIK HF 3      
17062708 sö 17/06 14:20 sö 17/06 Mini 53 G08 Grp A Skogås HK 1 Färdig Dalarö SK 2      
17062808 sö 17/06 14:20 sö 17/06 Mini 54 G08 Grp A ÅRSTA AIK HF 1 Färdig AIK 2      
17063308 sö 17/06 14:20 sö 17/06 Mini 55 G08 Grp A AIK 1 Färdig Handens SK      
18062500 må 18/06 09:00 må 18/06 Mini 51 G08 Grp A Skuru IK 2 Färdig Sannadals SK 2      
18062600 må 18/06 09:00 må 18/06 Mini 52 G08 Grp A Skogås HK 1 Färdig ÅRSTA AIK HF 2      
18062700 må 18/06 09:00 må 18/06 Mini 53 G08 Grp A Sannadals SK 1 Färdig Westermalm HK Westermalm      
18062800 må 18/06 09:00 må 18/06 Mini 54 G08 Grp A Sõmeru PK Färdig GT Söder      
18063300 må 18/06 09:00 må 18/06 Mini 55 G08 Grp A Tyresö handboll Röd Färdig AIK 1      
18063400 må 18/06 09:00 må 18/06 Mini 56 G08 Grp A Dicken DICKEN Färdig Älta IF      
18063500 må 18/06 09:00 må 18/06 Mini 57 G08 Grp A Huddinge HK 1 Färdig HK Cliff Gul      
18064100 må 18/06 09:00 må 18/06 Mini 62 G08 Grp A Skuru IK 4 Färdig Handens SK      
18062602 må 18/06 10:20 må 18/06 Mini 52 G08 Grp A Älta IF Färdig HK Cliff Gul      
18062702 må 18/06 10:20 må 18/06 Mini 53 G08 Grp A Handens SK Färdig Sannadals SK 2      
18062802 må 18/06 10:20 må 18/06 Mini 54 G08 Grp A Westermalm HK Westermalm Färdig Dalarö SK 2      
18063302 må 18/06 10:20 må 18/06 Mini 55 G08 Grp A Huddinge HK 1 Färdig Skuru IK 4      
18063401 må 18/06 10:20 må 18/06 Mini 56 G08 Grp A ÅRSTA AIK HF 2 Färdig GT Söder      
18063502 må 18/06 10:20 må 18/06 Mini 57 G08 Grp A Sannadals SK 1 Färdig Dicken DICKEN      
18063802 må 18/06 10:20 må 18/06 Mini 59 G08 Grp A AIK 1 Färdig Skuru IK 2      
18063902 må 18/06 10:20 må 18/06 Mini 60 G08 Grp A Skogås HK 1 Färdig Tyresö handboll Röd      
18063304 må 18/06 11:40 må 18/06 Mini 55 G08 Grp A BK-46 Färdig Tyresö handboll Gul      
18064004 må 18/06 11:40 må 18/06 Mini 61 G08 Grp A Skuru IK 1 Färdig ÅRSTA AIK HF 3      
18064704 må 18/06 11:40 må 18/06 Mini 50 G08 Grp A Sannadals SK 3 Färdig Huddinge HK 2      
18062605 må 18/06 12:20 må 18/06 Mini 52 G08 Grp A AIK 2 Färdig Skuru IK 3      
18063805 må 18/06 12:20 må 18/06 Mini 59 G08 Grp A HK Cliff Blå Färdig Dalarö SK 1      
18064005 må 18/06 12:20 må 18/06 Mini 61 G08 Grp A ÅRSTA AIK HF 1 Färdig Skogås HK 2      
18064705 må 18/06 12:20 må 18/06 Mini 50 G08 Grp A Täby Handboll Färdig IK Bolton      
18062706 må 18/06 13:00 må 18/06 Mini 53 G08 Grp A Tyresö handboll Gul Färdig Sannadals SK 3      
18063306 må 18/06 13:00 må 18/06 Mini 55 G08 Grp A Djurgårdshof IK Färdig Huddinge HK 2      
18063506 må 18/06 13:00 må 18/06 Mini 57 G08 Grp A BK-46 Färdig Skuru IK 1      
18062807 må 18/06 13:40 må 18/06 Mini 54 G08 Grp A Spårvägen HF F08 Färdig Skogås HK 2      
18063307 må 18/06 13:40 må 18/06 Mini 55 G08 Grp A ÅRSTA AIK HF 3 Färdig Dalarö SK 1      
18063706 må 18/06 13:40 må 18/06 Mini 58 G08 Grp A Skuru IK 3 Färdig HK Cliff Blå      
18063807 må 18/06 13:40 må 18/06 Mini 59 G08 Grp A AIK 2 Färdig Täby Handboll      
18063907 må 18/06 13:40 må 18/06 Mini 60 G08 Grp A IK Bolton Färdig ÅRSTA AIK HF 1      
18063908 må 18/06 14:20 må 18/06 Mini 60 G08 Grp A Sõmeru PK Färdig Dalarö SK 2      
18062510 må 18/06 15:40 må 18/06 Mini 51 G08 Grp A Djurgårdshof IK Färdig Spårvägen HF F08