Girls 09

Alla lagen i G09




Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
16063500 lö 16/06 09:00 lö 16/06 Mini 57 Täby Handboll F10/11 Färdig Huddinge HK 2      
16063501 lö 16/06 09:40 lö 16/06 Mini 57 AIK 2 Färdig IFK Tumba HK      
16064001 lö 16/06 09:40 lö 16/06 Mini 61 Hammarby IF HF Grön Färdig Haninge HK 1      
16062801 lö 16/06 09:40 lö 16/06 Mini 54 AIK 1 Färdig Skuru IK Skuru F09 lag2      
16063700 lö 16/06 09:40 lö 16/06 Mini 58 Huddinge HK 1 Färdig IK Bolton 2      
16062701 lö 16/06 09:40 lö 16/06 Mini 53 ÅRSTA AIK HF 1 Färdig Skuru IK Skuru F09 lag3      
16064101 lö 16/06 09:40 lö 16/06 Mini 62 IK Bolton 1 Färdig Älta IF      
16063301 lö 16/06 09:40 lö 16/06 Mini 55 Tyresö Handboll 2 Färdig Sannadals SK      
16063901 lö 16/06 09:40 lö 16/06 Mini 60 Täby Handboll Färdig GT Söder Vit      
16063801 lö 16/06 09:40 lö 16/06 Mini 59 Spårvägen HF F09 Färdig Haninge HK 2      
16063401 lö 16/06 09:40 lö 16/06 Mini 56 Tyresö Handboll 1 Färdig GT Söder Blå      
16063902 lö 16/06 10:20 lö 16/06 Mini 60 Hammarby handboll gul Färdig Handens SK      
16063802 lö 16/06 10:20 lö 16/06 Mini 59 Huddinge HK 2 Färdig Skuru IK Skuru F09 lag1      
16063702 lö 16/06 11:00 lö 16/06 Mini 58 Tyresö Handboll 1 Färdig Hammarby IF HF Grön      
16064703 lö 16/06 11:00 lö 16/06 Mini 50 Tyresö Handboll 2 Färdig IFK Tumba HK      
16063903 lö 16/06 11:00 lö 16/06 Mini 60 GT Söder Blå Färdig Spårvägen HF F09      
16062603 lö 16/06 11:00 lö 16/06 Mini 52 Skuru IK Skuru F09 lag3 Färdig AIK 2      
16064003 lö 16/06 11:00 lö 16/06 Mini 61 ÅRSTA AIK HF 1 Färdig Huddinge HK 1      
16064103 lö 16/06 11:00 lö 16/06 Mini 62 Täby Handboll F10/11 Färdig GT Söder Vit      
16063803 lö 16/06 11:00 lö 16/06 Mini 59 Sannadals SK Färdig AIK 1      
16063403 lö 16/06 11:00 lö 16/06 Mini 56 Skuru IK Skuru F09 lag2 Färdig Haninge HK 2      
16062703 lö 16/06 11:00 lö 16/06 Mini 53 Täby Handboll Färdig IK Bolton 2      
16064104 lö 16/06 11:40 lö 16/06 Mini 62 Älta IF Färdig Hammarby handboll gul      
16064004 lö 16/06 11:40 lö 16/06 Mini 61 IK Bolton 1 Färdig Skuru IK Skuru F09 lag1      
16063703 lö 16/06 11:40 lö 16/06 Mini 58 Handens SK Färdig Huddinge HK 2      
16064705 lö 16/06 12:20 lö 16/06 Mini 50 Sannadals SK Färdig Huddinge HK 1      
16063905 lö 16/06 12:20 lö 16/06 Mini 60 GT Söder Vit Färdig Haninge HK 1      
16062705 lö 16/06 12:20 lö 16/06 Mini 53 GT Söder Blå Färdig Haninge HK 2      
16062605 lö 16/06 12:20 lö 16/06 Mini 52 Spårvägen HF F09 Färdig Skuru IK Skuru F09 lag3      
16063405 lö 16/06 12:20 lö 16/06 Mini 56 Tyresö Handboll 2 Färdig AIK 1      
16064105 lö 16/06 12:20 lö 16/06 Mini 62 ÅRSTA AIK HF 1 Färdig IFK Tumba HK      
16062506 lö 16/06 13:00 lö 16/06 Mini 51 Skuru IK Skuru F09 lag2 Färdig Hammarby handboll gul      
16062606 lö 16/06 13:00 lö 16/06 Mini 52 Älta IF Färdig AIK 2      
17062805 sö 17/06 12:20 sö 17/06 Mini 54 Haninge HK 1 Färdig IFK Tumba HK      
17064706 sö 17/06 13:00 sö 17/06 Mini 50 AIK 1 Färdig Haninge HK 2      
17062507 sö 17/06 13:40 sö 17/06 Mini 51 Skuru IK Skuru F09 lag1 Färdig Handens SK      
17063307 sö 17/06 13:40 sö 17/06 Mini 55 Tyresö Handboll 1 Färdig IK Bolton 2      
17063807 sö 17/06 13:40 sö 17/06 Mini 59 Huddinge HK 1 Färdig Spårvägen HF F09      
17063707 sö 17/06 13:40 sö 17/06 Mini 58 IK Bolton 1 Färdig Täby Handboll F10/11      
17062707 sö 17/06 13:40 sö 17/06 Mini 53 Täby Handboll Färdig Hammarby IF HF Grön      
17064107 sö 17/06 13:40 sö 17/06 Mini 62 IFK Tumba HK Färdig Skuru IK Skuru F09 lag3      
17063906 sö 17/06 13:40 sö 17/06 Mini 60 AIK 2 Färdig ÅRSTA AIK HF 1      
17062508 sö 17/06 14:20 sö 17/06 Mini 51 Huddinge HK 2 Färdig GT Söder Vit      
17062608 sö 17/06 14:20 sö 17/06 Mini 52 Älta IF Färdig Tyresö Handboll 2      
17064708 sö 17/06 14:20 sö 17/06 Mini 50 Skuru IK Skuru F09 lag2 Färdig Sannadals SK      
17062709 sö 17/06 15:00 sö 17/06 Mini 53 AIK 1 Färdig Hammarby IF HF Grön      
17064709 sö 17/06 15:00 sö 17/06 Mini 50 Täby Handboll F10/11 Färdig Hammarby handboll gul      
17062609 sö 17/06 15:00 sö 17/06 Mini 52 IK Bolton 2 Färdig GT Söder Blå      
17063507 sö 17/06 15:00 sö 17/06 Mini 57 IK Bolton 1 Färdig Haninge HK 1      
17062809 sö 17/06 15:00 sö 17/06 Mini 54 Tyresö Handboll 1 Färdig Handens SK      
17064710 sö 17/06 15:40 sö 17/06 Mini 50 Spårvägen HF F09 Färdig ÅRSTA AIK HF 1      
17062610 sö 17/06 15:40 sö 17/06 Mini 52 Skuru IK Skuru F09 lag2 Färdig Tyresö Handboll 2      
17062510 sö 17/06 15:40 sö 17/06 Mini 51 Haninge HK 2 Färdig Täby Handboll      
17062710 sö 17/06 15:40 sö 17/06 Mini 53 GT Söder Vit Färdig Skuru IK Skuru F09 lag3      
17062511 sö 17/06 16:20 sö 17/06 Mini 51 IFK Tumba HK Färdig GT Söder Blå      
17063809 sö 17/06 16:20 sö 17/06 Mini 59 Skuru IK Skuru F09 lag1 Färdig Älta IF      
17063508 sö 17/06 16:20 sö 17/06 Mini 57 Huddinge HK 2 Färdig IK Bolton 1      
17063311 sö 17/06 16:20 sö 17/06 Mini 55 Täby Handboll F10/11 Färdig Handens SK      
17062611 sö 17/06 16:20 sö 17/06 Mini 52 AIK 2 Färdig IK Bolton 2      
17062811 sö 17/06 16:20 sö 17/06 Mini 54 Hammarby handboll gul Färdig Sannadals SK      
17062711 sö 17/06 16:20 sö 17/06 Mini 53 Hammarby IF HF Grön Färdig Huddinge HK 1      
17063409 sö 17/06 16:20 sö 17/06 Mini 56 Haninge HK 1 Färdig Tyresö Handboll 1      
18063403 må 18/06 11:40 må 18/06 Mini 56 IFK Tumba HK Färdig Skuru IK Skuru F09 lag1      
18063404 må 18/06 12:20 må 18/06 Mini 56 Huddinge HK 2 Färdig Täby Handboll      
18064105 må 18/06 12:20 må 18/06 Mini 62 AIK 1 Färdig Handens SK      
18063705 må 18/06 13:00 må 18/06 Mini 58 Älta IF Färdig Sannadals SK      
18062506 må 18/06 13:00 må 18/06 Mini 51 IK Bolton 1 Färdig Tyresö Handboll 1      
18064107 må 18/06 13:40 må 18/06 Mini 62 Täby Handboll Färdig ÅRSTA AIK HF 1      
18063507 må 18/06 13:40 må 18/06 Mini 57 Hammarby handboll gul Färdig Haninge HK 2      
18064707 må 18/06 13:40 må 18/06 Mini 50 Skuru IK Skuru F09 lag1 Färdig Haninge HK 1      
18064007 må 18/06 13:40 må 18/06 Mini 61 Hammarby IF HF Grön Färdig Täby Handboll F10/11      
18062708 må 18/06 14:20 må 18/06 Mini 53 Skuru IK Skuru F09 lag2 Färdig GT Söder Blå      
18062608 må 18/06 14:20 må 18/06 Mini 52 AIK 2 Färdig Spårvägen HF F09      
18063308 må 18/06 14:20 må 18/06 Mini 55 Huddinge HK 1 Färdig IFK Tumba HK      
18062508 må 18/06 14:20 må 18/06 Mini 51 GT Söder Vit Färdig Tyresö Handboll 2      
18063407 må 18/06 14:20 må 18/06 Mini 56 IK Bolton 2 Färdig Skuru IK Skuru F09 lag3      
18062709 må 18/06 15:00 må 18/06 Mini 53 Haninge HK 2 Färdig Sannadals SK      
18064708 må 18/06 15:00 må 18/06 Mini 50 Täby Handboll F10/11 Färdig Haninge HK 1      
18063408 må 18/06 15:00 må 18/06 Mini 56 AIK 1 Färdig IK Bolton 1      
18063309 må 18/06 15:00 må 18/06 Mini 55 Huddinge HK 2 Färdig Älta IF      
18062609 må 18/06 15:00 må 18/06 Mini 52 Skuru IK Skuru F09 lag1 Färdig Tyresö Handboll 1      
18063508 må 18/06 15:00 må 18/06 Mini 57 Täby Handboll Färdig Handens SK      
18063310 må 18/06 15:40 må 18/06 Mini 55 GT Söder Blå Färdig ÅRSTA AIK HF 1      
18064709 må 18/06 15:40 må 18/06 Mini 50 Hammarby IF HF Grön Färdig Skuru IK Skuru F09 lag2      
18062809 må 18/06 15:40 må 18/06 Mini 54 Hammarby handboll gul Färdig Tyresö Handboll 2      
18062710 må 18/06 15:40 må 18/06 Mini 53 AIK 2 Färdig GT Söder Vit      
18063409 må 18/06 15:40 må 18/06 Mini 56 Huddinge HK 1 Färdig Skuru IK Skuru F09 lag3      
18062610 må 18/06 15:40 må 18/06 Mini 52 IK Bolton 2 Färdig Spårvägen HF F09