Boys 08

Alla lagen i B08




Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
16064700 lö 16/06 09:00 lö 16/06 Mini 50 HK Cliff Blå Färdig Huddinge HK 1      
16062800 lö 16/06 09:00 lö 16/06 Mini 54 HK Silwing Troja Vit Färdig Haninge HK Vit      
16062500 lö 16/06 09:00 lö 16/06 Mini 51 Sannadals SK Färdig Tyresö Handboll 3      
16063900 lö 16/06 09:00 lö 16/06 Mini 60 Skånela IF 1 Färdig Huddinge HK 3      
16063400 lö 16/06 09:00 lö 16/06 Mini 56 HC Viimsi Färdig IK Bolton 2      
16064000 lö 16/06 09:00 lö 16/06 Mini 61 GT Söder Blå Färdig AIK      
16064100 lö 16/06 09:00 lö 16/06 Mini 62 Täby Handboll 1 Färdig Skuru IK 2      
16063402 lö 16/06 10:20 lö 16/06 Mini 56 IK Bolton 2 Färdig Tyresö Handboll 2      
16064102 lö 16/06 10:20 lö 16/06 Mini 62 Skånela IF 1 Färdig Skuru IK 2      
16064002 lö 16/06 10:20 lö 16/06 Mini 61 Huddinge HK 3 Färdig Tyresö Handboll 3      
16063302 lö 16/06 10:20 lö 16/06 Mini 55 GT Söder Blå Färdig HC Tallinn 2      
16062602 lö 16/06 10:20 lö 16/06 Mini 52 Täby Handboll 1 Färdig HC Viimsi      
16064702 lö 16/06 10:20 lö 16/06 Mini 50 Hammarby IF HF P09 Färdig AIK      
16063303 lö 16/06 11:00 lö 16/06 Mini 55 Haninge HK Vit Färdig ÅRSTA AIK HF 2      
16064704 lö 16/06 11:40 lö 16/06 Mini 50 HK Silwing Troja Vit Färdig Tyresö Handboll 2      
16062504 lö 16/06 11:40 lö 16/06 Mini 51 Sannadals SK Färdig HC Tallinn 2      
16062604 lö 16/06 11:40 lö 16/06 Mini 52 HC Viimsi Färdig HK Cliff Blå      
16062704 lö 16/06 11:40 lö 16/06 Mini 53 Huddinge HK 1 Färdig Hammarby IF HF P09      
16062505 lö 16/06 12:20 lö 16/06 Mini 51 IK Bolton 2 Färdig Täby Handboll 1      
16063305 lö 16/06 12:20 lö 16/06 Mini 55 Haninge HK Blå Färdig Täby Handboll 2      
16063306 lö 16/06 13:00 lö 16/06 Mini 55 AIK Färdig ÅRSTA AIK HF 2      
16063806 lö 16/06 13:00 lö 16/06 Mini 59 HK Silwing Troja Vit Färdig Skånela IF 1      
16062707 lö 16/06 13:40 lö 16/06 Mini 53 IK Bolton 1 Färdig HC Tallinn 1      
16063507 lö 16/06 13:40 lö 16/06 Mini 57 Djurgårdshof IK Färdig Tyresö Handboll 1      
16062805 lö 16/06 13:40 lö 16/06 Mini 54 Stockholmspolisens IF Färdig Haninge HK Blå      
16063407 lö 16/06 13:40 lö 16/06 Mini 56 Värmdo IF Färdig ÅRSTA AIK HF 3      
16063807 lö 16/06 13:40 lö 16/06 Mini 59 Skuru IK 1 Färdig HK Silwing Troja Blå      
16062607 lö 16/06 13:40 lö 16/06 Mini 52 Skå IK Färdig GT Söder Vit      
16063308 lö 16/06 14:20 lö 16/06 Mini 55 Huddinge HK 2 Färdig ÅRSTA AIK HF 1      
16063908 lö 16/06 14:20 lö 16/06 Mini 60 Täby Handboll 2 Färdig HK Cliff Gul      
16062807 lö 16/06 15:00 lö 16/06 Mini 54 Skånela IF 2 Färdig HC Tallinn 1      
16063708 lö 16/06 15:00 lö 16/06 Mini 58 IK Bolton 1 Färdig Skuru IK 1      
16063509 lö 16/06 15:00 lö 16/06 Mini 57 Djurgårdshof IK Färdig GT Söder Vit      
16063309 lö 16/06 15:00 lö 16/06 Mini 55 HK Silwing Troja Blå Färdig ÅRSTA AIK HF 3      
16062509 lö 16/06 15:00 lö 16/06 Mini 51 Värmdo IF Färdig Haninge HK Blå      
16064710 lö 16/06 15:40 lö 16/06 Mini 50 Täby Handboll 2 Färdig Stockholmspolisens IF      
16063310 lö 16/06 15:40 lö 16/06 Mini 55 ÅRSTA AIK HF 1 Färdig HK Cliff Gul      
16062611 lö 16/06 16:20 lö 16/06 Mini 52 GT Söder Vit Färdig Skuru IK 1      
16062511 lö 16/06 16:20 lö 16/06 Mini 51 Skånela IF 2 Färdig Huddinge HK 2      
16063511 lö 16/06 16:20 lö 16/06 Mini 57 Djurgårdshof IK Färdig Skå IK      
16063709 lö 16/06 16:20 lö 16/06 Mini 58 IK Bolton 1 Färdig Tyresö Handboll 1      
17064100 sö 17/06 09:00 sö 17/06 Mini 62 Haninge HK Blå Färdig HC Tallinn 1      
17063900 sö 17/06 09:00 sö 17/06 Mini 60 Värmdo IF Färdig Täby Handboll 2      
17063400 sö 17/06 09:00 sö 17/06 Mini 56 ÅRSTA AIK HF 3 Färdig Djurgårdshof IK      
17063800 sö 17/06 09:00 sö 17/06 Mini 59 Skå IK Färdig Huddinge HK 2      
17063500 sö 17/06 09:00 sö 17/06 Mini 57 Tyresö Handboll 1 Färdig Skuru IK 1      
17064000 sö 17/06 09:40 sö 17/06 Mini 61 Stockholmspolisens IF Färdig ÅRSTA AIK HF 1      
17063901 sö 17/06 09:40 sö 17/06 Mini 60 HK Cliff Gul Färdig GT Söder Vit      
17063902 sö 17/06 10:20 sö 17/06 Mini 60 ÅRSTA AIK HF 2 Färdig Sannadals SK      
17063702 sö 17/06 10:20 sö 17/06 Mini 58 Skånela IF 2 Färdig Djurgårdshof IK      
17064702 sö 17/06 10:20 sö 17/06 Mini 50 Värmdo IF Färdig HC Tallinn 1      
17062602 sö 17/06 10:20 sö 17/06 Mini 52 Täby Handboll 2 Färdig HK Silwing Troja Blå      
17063302 sö 17/06 10:20 sö 17/06 Mini 55 Skuru IK 1 Färdig ÅRSTA AIK HF 3      
17063903 sö 17/06 11:00 sö 17/06 Mini 60 HK Cliff Gul Färdig Haninge HK Blå      
17063803 sö 17/06 11:00 sö 17/06 Mini 59 Stockholmspolisens IF Färdig IK Bolton 1      
17064003 sö 17/06 11:40 sö 17/06 Mini 61 Sannadals SK Färdig AIK      
17063304 sö 17/06 11:40 sö 17/06 Mini 55 ÅRSTA AIK HF 3 Färdig GT Söder Vit      
17063704 sö 17/06 11:40 sö 17/06 Mini 58 HK Silwing Troja Blå Färdig Huddinge HK 2      
17062504 sö 17/06 11:40 sö 17/06 Mini 51 Skå IK Färdig Skånela IF 2      
17064105 sö 17/06 12:20 sö 17/06 Mini 62 Skuru IK 2 Färdig Hammarby IF HF P09      
17063305 sö 17/06 12:20 sö 17/06 Mini 55 ÅRSTA AIK HF 1 Färdig IK Bolton 1      
17064004 sö 17/06 12:20 sö 17/06 Mini 61 HC Tallinn 2 Färdig Tyresö Handboll 2      
17064705 sö 17/06 12:20 sö 17/06 Mini 50 GT Söder Blå Färdig Haninge HK Vit      
17063904 sö 17/06 12:20 sö 17/06 Mini 60 Stockholmspolisens IF Färdig HC Tallinn 1      
17063505 sö 17/06 13:00 sö 17/06 Mini 57 Värmdo IF Färdig Skå IK      
17064106 sö 17/06 13:00 sö 17/06 Mini 62 Skånela IF 2 Färdig Tyresö Handboll 1      
17063806 sö 17/06 13:00 sö 17/06 Mini 59 ÅRSTA AIK HF 2 Färdig Huddinge HK 3      
17063506 sö 17/06 13:40 sö 17/06 Mini 57 Haninge HK Vit Färdig Hammarby IF HF P09      
17064707 sö 17/06 13:40 sö 17/06 Mini 50 Tyresö Handboll 3 Färdig HK Cliff Blå      
17062607 sö 17/06 13:40 sö 17/06 Mini 52 Huddinge HK 1 Färdig Tyresö Handboll 2      
17064006 sö 17/06 13:40 sö 17/06 Mini 61 Täby Handboll 1 Färdig Skånela IF 1      
17062807 sö 17/06 13:40 sö 17/06 Mini 54 IK Bolton 2 Färdig HC Tallinn 2      
17063407 sö 17/06 13:40 sö 17/06 Mini 56 HK Silwing Troja Vit Färdig HC Viimsi      
17063309 sö 17/06 15:00 sö 17/06 Mini 55 Skuru IK 2 Färdig HK Cliff Blå      
17063708 sö 17/06 15:00 sö 17/06 Mini 58 AIK Färdig Huddinge HK 1      
17062509 sö 17/06 15:00 sö 17/06 Mini 51 Haninge HK Vit Färdig Tyresö Handboll 3      
17063808 sö 17/06 15:00 sö 17/06 Mini 59 Sannadals SK Färdig Hammarby IF HF P09      
17062810 sö 17/06 15:40 sö 17/06 Mini 54 Täby Handboll 1 Färdig HK Silwing Troja Vit      
17063408 sö 17/06 15:40 sö 17/06 Mini 56 GT Söder Blå Färdig Skånela IF 1      
17063310 sö 17/06 15:40 sö 17/06 Mini 55 Huddinge HK 3 Färdig HC Viimsi      
17063709 sö 17/06 16:20 sö 17/06 Mini 58 Skuru IK 2 Färdig IK Bolton 2      
17064711 sö 17/06 16:20 sö 17/06 Mini 50 HK Cliff Blå Färdig HC Tallinn 2      
18063701 må 18/06 09:40 må 18/06 Mini 58 HC Viimsi Färdig Hammarby IF HF P09      
18063801 må 18/06 09:40 må 18/06 Mini 59 Skånela IF 1 Färdig Tyresö Handboll 3      
18064101 må 18/06 09:40 må 18/06 Mini 62 Stockholmspolisens IF Färdig HK Cliff Gul      
18063301 må 18/06 09:40 må 18/06 Mini 55 HK Cliff Blå Färdig Täby Handboll 1      
18062701 må 18/06 09:40 må 18/06 Mini 53 Huddinge HK 1 Färdig IK Bolton 2      
18064701 må 18/06 09:40 må 18/06 Mini 50 HK Silwing Troja Vit Färdig AIK      
18064001 må 18/06 09:40 må 18/06 Mini 61 Huddinge HK 3 Färdig GT Söder Blå      
18063501 må 18/06 09:40 må 18/06 Mini 57 Haninge HK Vit Färdig HC Tallinn 2      
18063901 må 18/06 09:40 må 18/06 Mini 60 ÅRSTA AIK HF 2 Färdig Skuru IK 2      
18064003 må 18/06 11:00 må 18/06 Mini 61 Huddinge HK 2 Färdig Täby Handboll 2      
18063903 må 18/06 11:00 må 18/06 Mini 60 Haninge HK Vit Färdig Huddinge HK 1      
18063803 må 18/06 11:00 må 18/06 Mini 59 Tyresö Handboll 2 Färdig Skuru IK 2      
18063503 må 18/06 11:00 må 18/06 Mini 57 ÅRSTA AIK HF 2 Färdig GT Söder Blå      
18063402 må 18/06 11:00 må 18/06 Mini 56 Sannadals SK Färdig Huddinge HK 3      
18062703 må 18/06 11:00 må 18/06 Mini 53 IK Bolton 1 Färdig ÅRSTA AIK HF 3      
18063702 må 18/06 11:00 må 18/06 Mini 58 IK Bolton 2 Färdig HK Cliff Blå      
18062503 må 18/06 11:00 må 18/06 Mini 51 Täby Handboll 1 Färdig Tyresö Handboll 3      
18062603 må 18/06 11:00 må 18/06 Mini 52 Skånela IF 1 Färdig AIK      
18064103 må 18/06 11:00 må 18/06 Mini 62 HK Cliff Gul Färdig Djurgårdshof IK      
18064104 må 18/06 11:40 må 18/06 Mini 62 GT Söder Vit Färdig ÅRSTA AIK HF 1      
18062804 må 18/06 11:40 må 18/06 Mini 54 Stockholmspolisens IF Färdig Tyresö Handboll 1      
18063703 må 18/06 11:40 må 18/06 Mini 58 HK Silwing Troja Blå Färdig Skånela IF 2      
18062504 må 18/06 11:40 må 18/06 Mini 51 Haninge HK Blå Färdig Skuru IK 1      
18062604 må 18/06 11:40 må 18/06 Mini 52 Skå IK Färdig HC Tallinn 1      
18063305 må 18/06 12:20 må 18/06 Mini 55 Hammarby IF HF P09 Färdig Tyresö Handboll 2      
18062705 må 18/06 12:20 må 18/06 Mini 53 Tyresö Handboll 3 Färdig ÅRSTA AIK HF 2      
18062805 må 18/06 12:20 må 18/06 Mini 54 Huddinge HK 1 Färdig HK Silwing Troja Vit      
18063905 må 18/06 12:20 må 18/06 Mini 60 Sannadals SK Färdig HC Viimsi      
18062505 må 18/06 12:20 må 18/06 Mini 51 Huddinge HK 3 Färdig HC Tallinn 2      
18063704 må 18/06 12:20 må 18/06 Mini 58 Huddinge HK 2 Färdig IK Bolton 1      
18064106 må 18/06 13:00 må 18/06 Mini 62 Haninge HK Blå Färdig ÅRSTA AIK HF 3      
18062806 må 18/06 13:00 må 18/06 Mini 54 Täby Handboll 2 Färdig Skuru IK 1      
18063806 må 18/06 13:00 må 18/06 Mini 59 GT Söder Vit Färdig HC Tallinn 1      
18064006 må 18/06 13:00 må 18/06 Mini 61 ÅRSTA AIK HF 1 Färdig HK Silwing Troja Blå      
18063906 må 18/06 13:00 må 18/06 Mini 60 Skå IK Färdig Tyresö Handboll 1      
18062507 må 18/06 13:40 må 18/06 Mini 51 GT Söder Blå Färdig Tyresö Handboll 2      
18063406 må 18/06 13:40 må 18/06 Mini 56 Huddinge HK 2 Färdig HK Cliff Gul      
18062707 må 18/06 13:40 må 18/06 Mini 53 IK Bolton 1 Färdig Djurgårdshof IK      
18062607 må 18/06 13:40 må 18/06 Mini 52 Skånela IF 2 Färdig Värmdo IF      
18062509 må 18/06 15:00 må 18/06 Mini 51 ÅRSTA AIK HF 1 Färdig Värmdo IF      
18062808 må 18/06 15:00 må 18/06 Mini 54 Tyresö Handboll 1 Färdig HK Silwing Troja Blå