Dette er resultater fra Eken cup 2019. Se de siste resultatene fra Eken cup 2021 her.

Girls 09

Alle lagene i G09



Kamper

Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
15064002 lør. 15/06 11:00 lør. 15/06 Mini 61 G09 Plj A GT Söder Spånga HK Blå      
15062504 lør. 15/06 13:00 lør. 15/06 Mini 51 G09 Plj A IFK Tumba Handboll 1 Årsta AIK HF 4      
15062605 lør. 15/06 13:00 lør. 15/06 Mini 52 G09 Plj A Skuru IK 3 Salaspils Sporta skola      
15062705 lør. 15/06 13:00 lør. 15/06 Mini 53 G09 Plj A AIK Gul Sannadals SK Vit      
15062805 lør. 15/06 13:00 lør. 15/06 Mini 54 G09 Plj A Haninge HK Spånga HK      
15063305 lør. 15/06 13:00 lør. 15/06 Mini 55 G09 Plj A Årsta AIK HF 1 sollentuna HK 1      
15063405 lør. 15/06 13:00 lør. 15/06 Mini 56 G09 Plj A IFK Tumba Handboll 2 Spånga HK Blå      
15063505 lør. 15/06 13:00 lør. 15/06 Mini 57 G09 Plj A Skuru IK 5 IK Bolton 2      
15063704 lør. 15/06 13:00 lør. 15/06 Mini 58 G09 Plj A Dicken rf 2 Huddinge HK 3      
15063805 lør. 15/06 13:00 lør. 15/06 Mini 59 G09 Plj A HC Tallinn Skuru IK 1      
15063905 lør. 15/06 13:00 lør. 15/06 Mini 60 G09 Plj A Skuru IK 4 Dicken rf 1      
15064005 lør. 15/06 13:00 lør. 15/06 Mini 61 G09 Plj A Huddinge HK 1 Tyresö Handboll 1      
15064705 lør. 15/06 13:00 lør. 15/06 Mini 50 G09 Plj A Skuru IK 2 Årsta AIK HF 3      
15063406 lør. 15/06 13:40 lør. 15/06 Mini 56 G09 Plj A Täby Handboll sollentuna HK 2      
15063506 lør. 15/06 13:40 lør. 15/06 Mini 57 G09 Plj A Tyresö Handboll 2 Huddinge HK 2      
15063705 lør. 15/06 13:40 lør. 15/06 Mini 58 G09 Plj A Sannadals SK Röd Älta IF      
15063806 lør. 15/06 13:40 lør. 15/06 Mini 59 G09 Plj A Årsta AIK HF 2 Gustavsbergs IF Vit      
15063906 lør. 15/06 13:40 lør. 15/06 Mini 60 G09 Plj A Gustavsbergs IF Röd IK Bolton 1      
15064006 lør. 15/06 13:40 lør. 15/06 Mini 61 G09 Plj A AIK Svart Årsta AIK HF 5      
15062808 lør. 15/06 15:40 lør. 15/06 Mini 54 G09 Plj A HC Tallinn Årsta AIK HF 2      
15063309 lør. 15/06 15:40 lør. 15/06 Mini 55 G09 Plj A Älta IF Skuru IK 3      
15063409 lør. 15/06 15:40 lør. 15/06 Mini 56 G09 Plj A Årsta AIK HF 5 Skuru IK 5      
15063508 lør. 15/06 15:40 lør. 15/06 Mini 57 G09 Plj A Tyresö Handboll 1 Täby Handboll      
15063708 lør. 15/06 15:40 lør. 15/06 Mini 58 G09 Plj A Sannadals SK Röd Huddinge HK 1      
15063809 lør. 15/06 15:40 lør. 15/06 Mini 59 G09 Plj A IK Bolton 2 Gustavsbergs IF Vit      
15063909 lør. 15/06 15:40 lør. 15/06 Mini 60 G09 Plj A AIK Svart Dicken rf 2      
15064009 lør. 15/06 15:40 lør. 15/06 Mini 61 G09 Plj A IFK Tumba Handboll 2 sollentuna HK 2      
15062509 lør. 15/06 16:20 lør. 15/06 Mini 51 G09 Plj A Skuru IK 2 IK Bolton 1      
15062610 lør. 15/06 16:20 lør. 15/06 Mini 52 G09 Plj A Huddinge HK 3 Salaspils Sporta skola      
15062710 lør. 15/06 16:20 lør. 15/06 Mini 53 G09 Plj A IFK Tumba Handboll 1 Årsta AIK HF 1      
15062809 lør. 15/06 16:20 lør. 15/06 Mini 54 G09 Plj A Huddinge HK 2 Årsta AIK HF 4      
15063310 lør. 15/06 16:20 lør. 15/06 Mini 55 G09 Plj A sollentuna HK 1 Skuru IK 4      
15063410 lør. 15/06 16:20 lør. 15/06 Mini 56 G09 Plj A GT Söder Gustavsbergs IF Röd      
15063509 lør. 15/06 16:20 lør. 15/06 Mini 57 G09 Plj A Tyresö Handboll 2 Årsta AIK HF 3      
15063709 lør. 15/06 16:20 lør. 15/06 Mini 58 G09 Plj A Dicken rf 1 Skuru IK 1      
15063810 lør. 15/06 16:20 lør. 15/06 Mini 59 G09 Plj A Spånga HK AIK Gul      
15064710 lør. 15/06 16:20 lør. 15/06 Mini 50 G09 Plj A Sannadals SK Vit Haninge HK      
15063312 lør. 15/06 17:40 lør. 15/06 Mini 55 G09 Plj A Skuru IK 5 sollentuna HK 2      
15063510 lør. 15/06 17:40 lør. 15/06 Mini 57 G09 Plj A Årsta AIK HF 2 Sannadals SK Röd      
15063710 lør. 15/06 17:40 lør. 15/06 Mini 58 G09 Plj A Årsta AIK HF 5 Täby Handboll      
15063811 lør. 15/06 17:40 lør. 15/06 Mini 59 G09 Plj A Skuru IK 4 IK Bolton 1      
15063911 lør. 15/06 17:40 lør. 15/06 Mini 60 G09 Plj A Gustavsbergs IF Vit Skuru IK 3      
15064010 lør. 15/06 17:40 lør. 15/06 Mini 61 G09 Plj A Dicken rf 2 Tyresö Handboll 1      
15062512 lør. 15/06 18:20 lør. 15/06 Mini 51 G09 Plj A Huddinge HK 2 Spånga HK      
15062613 lør. 15/06 18:20 lør. 15/06 Mini 52 G09 Plj A Årsta AIK HF 4 Sannadals SK Vit      
15062713 lør. 15/06 18:20 lør. 15/06 Mini 53 G09 Plj A IK Bolton 2 HC Tallinn      
15062812 lør. 15/06 18:20 lør. 15/06 Mini 54 G09 Plj A Årsta AIK HF 1 Haninge HK      
15063313 lør. 15/06 18:20 lør. 15/06 Mini 55 G09 Plj A Tyresö Handboll 2 IFK Tumba Handboll 1      
15063411 lør. 15/06 18:20 lør. 15/06 Mini 56 G09 Plj A Salaspils Sporta skola Spånga HK Blå      
15063511 lør. 15/06 18:20 lør. 15/06 Mini 57 G09 Plj A Huddinge HK 3 IFK Tumba Handboll 2      
15063711 lør. 15/06 18:20 lør. 15/06 Mini 58 G09 Plj A sollentuna HK 1 Dicken rf 1      
15063812 lør. 15/06 18:20 lør. 15/06 Mini 59 G09 Plj A Skuru IK 1 AIK Gul      
15063912 lør. 15/06 18:20 lør. 15/06 Mini 60 G09 Plj A GT Söder Årsta AIK HF 3      
15064011 lør. 15/06 18:20 lør. 15/06 Mini 61 G09 Plj A Huddinge HK 1 AIK Svart      
15064713 lør. 15/06 18:20 lør. 15/06 Mini 50 G09 Plj A Gustavsbergs IF Röd Skuru IK 2      
16062501 søn. 16/06 09:40 søn. 16/06 Mini 51 G09 Plj A Spånga HK Blå Tyresö Handboll 1      
16062601 søn. 16/06 09:40 søn. 16/06 Mini 52 G09 Plj A Skuru IK 3 Huddinge HK 1      
16062701 søn. 16/06 09:40 søn. 16/06 Mini 53 G09 Plj A Salaspils Sporta skola Sannadals SK Röd      
16062801 søn. 16/06 09:40 søn. 16/06 Mini 54 G09 Plj A sollentuna HK 2 AIK Svart      
16063301 søn. 16/06 09:40 søn. 16/06 Mini 55 G09 Plj A Dicken rf 2 Ferdig Skuru IK 5      
16063401 søn. 16/06 09:40 søn. 16/06 Mini 56 G09 Plj A Dicken rf 1 Årsta AIK HF 1      
16063501 søn. 16/06 09:40 søn. 16/06 Mini 57 G09 Plj A Huddinge HK 2 Sannadals SK Vit      
16063701 søn. 16/06 09:40 søn. 16/06 Mini 58 G09 Plj A Skuru IK 2 HC Tallinn      
16063801 søn. 16/06 09:40 søn. 16/06 Mini 59 G09 Plj A Gustavsbergs IF Vit Täby Handboll      
16063901 søn. 16/06 09:40 søn. 16/06 Mini 60 G09 Plj A IK Bolton 2 Huddinge HK 3      
16064001 søn. 16/06 09:40 søn. 16/06 Mini 61 G09 Plj A Årsta AIK HF 5 IFK Tumba Handboll 2      
16064701 søn. 16/06 09:40 søn. 16/06 Mini 50 G09 Plj A Gustavsbergs IF Röd Årsta AIK HF 4      
16062602 søn. 16/06 10:20 søn. 16/06 Mini 52 G09 Plj A AIK Gul IFK Tumba Handboll 1      
16062702 søn. 16/06 10:20 søn. 16/06 Mini 53 G09 Plj A Skuru IK 4 Årsta AIK HF 3      
16062802 søn. 16/06 10:20 søn. 16/06 Mini 54 G09 Plj A IK Bolton 1 Tyresö Handboll 2      
16063302 søn. 16/06 10:20 søn. 16/06 Mini 55 G09 Plj A Spånga HK Skuru IK 1      
16063402 søn. 16/06 10:20 søn. 16/06 Mini 56 G09 Plj A GT Söder sollentuna HK 1      
16064702 søn. 16/06 10:20 søn. 16/06 Mini 50 G09 Plj A Älta IF Årsta AIK HF 2      
16062505 søn. 16/06 13:00 søn. 16/06 Mini 51 G09 Plj A Tyresö Handboll 1 Årsta AIK HF 5      
16062606 søn. 16/06 13:00 søn. 16/06 Mini 52 G09 Plj A sollentuna HK 1 Gustavsbergs IF Röd      
16062705 søn. 16/06 13:00 søn. 16/06 Mini 53 G09 Plj A Spånga HK Blå Huddinge HK 3      
16062806 søn. 16/06 13:00 søn. 16/06 Mini 54 G09 Plj A IK Bolton 1 GT Söder      
16063306 søn. 16/06 13:00 søn. 16/06 Mini 55 G09 Plj A IK Bolton 2 AIK Svart      
16063406 søn. 16/06 13:00 søn. 16/06 Mini 56 G09 Plj A Årsta AIK HF 2 Dicken rf 2      
16063506 søn. 16/06 13:00 søn. 16/06 Mini 57 G09 Plj A IFK Tumba Handboll 1 Spånga HK      
16063706 søn. 16/06 13:00 søn. 16/06 Mini 58 G09 Plj A IFK Tumba Handboll 2 Skuru IK 5      
16063805 søn. 16/06 13:00 søn. 16/06 Mini 59 G09 Plj A Dicken rf 1 Haninge HK      
16063905 søn. 16/06 13:00 søn. 16/06 Mini 60 G09 Plj A Älta IF Täby Handboll      
16064004 søn. 16/06 13:00 søn. 16/06 Mini 61 G09 Plj A Skuru IK 4 Tyresö Handboll 2      
16064706 søn. 16/06 13:00 søn. 16/06 Mini 50 G09 Plj A Gustavsbergs IF Vit Huddinge HK 1      
16062506 søn. 16/06 13:40 søn. 16/06 Mini 51 G09 Plj A Salaspils Sporta skola sollentuna HK 2      
16062607 søn. 16/06 13:40 søn. 16/06 Mini 52 G09 Plj A Sannadals SK Röd HC Tallinn      
16062706 søn. 16/06 13:40 søn. 16/06 Mini 53 G09 Plj A Årsta AIK HF 1 Sannadals SK Vit      
16062807 søn. 16/06 13:40 søn. 16/06 Mini 54 G09 Plj A Årsta AIK HF 3 AIK Gul      
16063307 søn. 16/06 13:40 søn. 16/06 Mini 55 G09 Plj A Skuru IK 2 Årsta AIK HF 4      
16064707 søn. 16/06 13:40 søn. 16/06 Mini 50 G09 Plj A Skuru IK 1 Huddinge HK 2      
16064007 søn. 16/06 15:00 søn. 16/06 Mini 61 G09 Plj A Haninge HK Älta IF      
17062501 man. 17/06 09:40 man. 17/06 Mini 51 G09 Plj A AIK Gul Tyresö Handboll 2      
17062601 man. 17/06 09:40 man. 17/06 Mini 52 G09 Plj A Årsta AIK HF 3 Huddinge HK 2      
17062701 man. 17/06 09:40 man. 17/06 Mini 53 G09 Plj A Spånga HK Sannadals SK Vit      
17062801 man. 17/06 09:40 man. 17/06 Mini 54 G09 Plj A Skuru IK 2 GT Söder      
17063301 man. 17/06 09:40 man. 17/06 Mini 55 G09 Plj A Årsta AIK HF 2 Huddinge HK 3      
17063401 man. 17/06 09:40 man. 17/06 Mini 56 G09 Plj A IK Bolton 1 sollentuna HK 1      
17063501 man. 17/06 09:40 man. 17/06 Mini 57 G09 Plj A Årsta AIK HF 1 Skuru IK 1      
17063701 man. 17/06 09:40 man. 17/06 Mini 58 G09 Plj A Skuru IK 3 Täby Handboll      
17064701 man. 17/06 09:40 man. 17/06 Mini 50 G09 Plj A Haninge HK Årsta AIK HF 4      
17062502 man. 17/06 10:20 man. 17/06 Mini 51 G09 Plj A Salaspils Sporta skola IK Bolton 2      
17062602 man. 17/06 10:20 man. 17/06 Mini 52 G09 Plj A Älta IF Huddinge HK 1      
17062702 man. 17/06 10:20 man. 17/06 Mini 53 G09 Plj A Sannadals SK Röd Spånga HK Blå      
17062802 man. 17/06 10:20 man. 17/06 Mini 54 G09 Plj A Gustavsbergs IF Röd Skuru IK 4      
17063302 man. 17/06 10:20 man. 17/06 Mini 55 G09 Plj A Dicken rf 1 IFK Tumba Handboll 1      
17063402 man. 17/06 10:20 man. 17/06 Mini 56 G09 Plj A HC Tallinn IFK Tumba Handboll 2      
17063502 man. 17/06 10:20 man. 17/06 Mini 57 G09 Plj A Skuru IK 5 AIK Svart      
17063702 man. 17/06 10:20 man. 17/06 Mini 58 G09 Plj A sollentuna HK 2 Årsta AIK HF 5      
17064702 man. 17/06 10:20 man. 17/06 Mini 50 G09 Plj A Gustavsbergs IF Vit Dicken rf 2      
17062506 man. 17/06 13:00 man. 17/06 Mini 51 G09 Plj A AIK Svart Täby Handboll      
17062606 man. 17/06 13:00 man. 17/06 Mini 52 G09 Plj A Skuru IK 4 GT Söder      
17062706 man. 17/06 13:00 man. 17/06 Mini 53 G09 Plj A IFK Tumba Handboll 2 Ferdig Gustavsbergs IF Vit      
17062806 man. 17/06 13:00 man. 17/06 Mini 54 G09 Plj A Älta IF Salaspils Sporta skola      
17063306 man. 17/06 13:00 man. 17/06 Mini 55 G09 Plj A Skuru IK 3 Årsta AIK HF 2      
17063405 man. 17/06 13:00 man. 17/06 Mini 56 G09 Plj A Skuru IK 5 Tyresö Handboll 1      
17063506 man. 17/06 13:00 man. 17/06 Mini 57 G09 Plj A Årsta AIK HF 4 Ferdig Skuru IK 1      
17063706 man. 17/06 13:00 man. 17/06 Mini 58 G09 Plj A Årsta AIK HF 5 Huddinge HK 1      
17064706 man. 17/06 13:00 man. 17/06 Mini 50 G09 Plj A Sannadals SK Röd IK Bolton 2      
17062507 man. 17/06 13:40 man. 17/06 Mini 51 G09 Plj A sollentuna HK 1 Ferdig Skuru IK 2      
17062607 man. 17/06 13:40 man. 17/06 Mini 52 G09 Plj A Dicken rf 2 Spånga HK Blå      
17062707 man. 17/06 13:40 man. 17/06 Mini 53 G09 Plj A Huddinge HK 3 sollentuna HK 2      
17062807 man. 17/06 13:40 man. 17/06 Mini 54 G09 Plj A IK Bolton 1 AIK Gul      
17063307 man. 17/06 13:40 man. 17/06 Mini 55 G09 Plj A Tyresö Handboll 2 Årsta AIK HF 1      
17063406 man. 17/06 13:40 man. 17/06 Mini 56 G09 Plj A Dicken rf 1 Gustavsbergs IF Röd      
17063507 man. 17/06 13:40 man. 17/06 Mini 57 G09 Plj A Haninge HK Huddinge HK 2      
17063707 man. 17/06 13:40 man. 17/06 Mini 58 G09 Plj A IFK Tumba Handboll 1 Sannadals SK Vit      
17064707 man. 17/06 13:40 man. 17/06 Mini 50 G09 Plj A Årsta AIK HF 3 Spånga HK      
17063409 man. 17/06 15:40 man. 17/06 Mini 56 G09 Plj A Skuru IK 3 Tyresö Handboll 1      
17063510 man. 17/06 15:40 man. 17/06 Mini 57 G09 Plj A HC Tallinn sollentuna HK 1      
  * The referee has not agreed for his name to be shown in public