Boys 10

Alla lagen i B10



Matcher

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
15062500 lö 15/06 09:00 lö 15/06 Mini 51 B10 Grp A Skuru IK P11:1 Sannadals SK Vit      
15062600 lö 15/06 09:00 lö 15/06 Mini 52 B10 Grp A Skuru IK P11:2 GT Söder Blå      
15062700 lö 15/06 09:00 lö 15/06 Mini 53 B10 Grp A Hammarby Handboll HF P11 Haninge HK      
15062800 lö 15/06 09:00 lö 15/06 Mini 54 B10 Grp A HK Silwing/Troja HK Cliff 2      
15063300 lö 15/06 09:00 lö 15/06 Mini 55 B10 Grp A Gustavsberg IF HK HC Tallinn 1      
15063400 lö 15/06 09:00 lö 15/06 Mini 56 B10 Grp A Tyresö Handboll Gul GT Söder Vit      
15063500 lö 15/06 09:00 lö 15/06 Mini 57 B10 Grp A IK Bolton 2 IFK Tumba HK Blå      
15063700 lö 15/06 09:00 lö 15/06 Mini 58 B10 Grp A Tyresö Handboll Röd Hammarby IF HF      
15063800 lö 15/06 09:00 lö 15/06 Mini 59 B10 Grp A IK Bolton 1 Sannadals SK Röd      
15063900 lö 15/06 09:00 lö 15/06 Mini 60 B10 Grp A Dalarö SK HC Tallinn /Pääsküla      
15064700 lö 15/06 09:00 lö 15/06 Mini 50 B10 Grp A AIK IFK Tumba HK Vit      
15062501 lö 15/06 11:00 lö 15/06 Mini 51 B10 Grp A Dalarö SK HK Cliff 2      
15062602 lö 15/06 11:00 lö 15/06 Mini 52 B10 Grp A Sannadals SK Vit IFK Tumba HK Vit      
15062702 lö 15/06 11:00 lö 15/06 Mini 53 B10 Grp A Skuru IK P11:1 GT Söder Blå      
15062802 lö 15/06 11:00 lö 15/06 Mini 54 B10 Grp A HC Tallinn 1 Hammarby Handboll HF P11      
15063302 lö 15/06 11:00 lö 15/06 Mini 55 B10 Grp A HK Cliff 1 AIK      
15063402 lö 15/06 11:00 lö 15/06 Mini 56 B10 Grp A GT Söder Vit Haninge HK      
15063502 lö 15/06 11:00 lö 15/06 Mini 57 B10 Grp A HK Silwing/Troja Gustavsberg IF HK      
15063702 lö 15/06 11:00 lö 15/06 Mini 58 B10 Grp A Hammarby IF HF Tyresö Handboll Gul      
15063802 lö 15/06 11:00 lö 15/06 Mini 59 B10 Grp A Tyresö Handboll Röd Färdig IK Bolton 2      
15063902 lö 15/06 11:00 lö 15/06 Mini 60 B10 Grp A IFK Tumba HK Blå IK Bolton 1      
15064702 lö 15/06 11:00 lö 15/06 Mini 50 B10 Grp A HC Tallinn /Pääsküla Skuru IK P11:2      
15062505 lö 15/06 13:40 lö 15/06 Mini 51 B10 Grp A IK Bolton 1 Dalarö SK      
15062606 lö 15/06 13:40 lö 15/06 Mini 52 B10 Grp A Tyresö Handboll Röd IFK Tumba HK Blå      
15062706 lö 15/06 13:40 lö 15/06 Mini 53 B10 Grp A Hammarby IF HF HK Silwing/Troja      
15063306 lö 15/06 13:40 lö 15/06 Mini 55 B10 Grp A GT Söder Blå Hammarby Handboll HF P11      
15064706 lö 15/06 13:40 lö 15/06 Mini 50 B10 Grp A HC Tallinn /Pääsküla Färdig AIK      
15062506 lö 15/06 14:20 lö 15/06 Mini 51 B10 Grp A IFK Tumba HK Vit Skuru IK P11:2      
15062607 lö 15/06 14:20 lö 15/06 Mini 52 B10 Grp A Gustavsberg IF HK HK Cliff 1      
15062707 lö 15/06 14:20 lö 15/06 Mini 53 B10 Grp A Sannadals SK Röd Färdig GT Söder Vit      
15064707 lö 15/06 14:20 lö 15/06 Mini 50 B10 Grp A Sannadals SK Vit HK Cliff 2      
16062500 sö 16/06 09:00 sö 16/06 Mini 51 B10 Grp A GT Söder Vit Färdig HC Tallinn 1      
16062600 sö 16/06 09:00 sö 16/06 Mini 52 B10 Grp A Sannadals SK Röd Gustavsberg IF HK      
16062700 sö 16/06 09:00 sö 16/06 Mini 53 B10 Grp A HK Cliff 2 IFK Tumba HK Vit      
16062800 sö 16/06 09:00 sö 16/06 Mini 54 B10 Grp A Skuru IK P11:2 Sannadals SK Vit      
16063300 sö 16/06 09:00 sö 16/06 Mini 55 B10 Grp A Hammarby IF HF GT Söder Blå      
16063400 sö 16/06 09:00 sö 16/06 Mini 56 B10 Grp A Tyresö Handboll Gul Hammarby Handboll HF P11      
16063500 sö 16/06 09:00 sö 16/06 Mini 57 B10 Grp A HC Tallinn /Pääsküla Haninge HK      
16063700 sö 16/06 09:00 sö 16/06 Mini 58 B10 Grp A IK Bolton 1 Skuru IK P11:1      
16063800 sö 16/06 09:00 sö 16/06 Mini 59 B10 Grp A HK Silwing/Troja Färdig Tyresö Handboll Röd      
16063900 sö 16/06 09:00 sö 16/06 Mini 60 B10 Grp A IK Bolton 2 Färdig HK Cliff 1      
16064700 sö 16/06 09:00 sö 16/06 Mini 50 B10 Grp A Dalarö SK AIK      
16062503 sö 16/06 11:40 sö 16/06 Mini 51 B10 Grp A IFK Tumba HK Blå Sannadals SK Röd      
16062604 sö 16/06 11:40 sö 16/06 Mini 52 B10 Grp A Skuru IK P11:2 AIK      
16062703 sö 16/06 11:40 sö 16/06 Mini 53 B10 Grp A Sannadals SK Vit HC Tallinn 1      
16062804 sö 16/06 11:40 sö 16/06 Mini 54 B10 Grp A GT Söder Vit Hammarby IF HF      
16063304 sö 16/06 11:40 sö 16/06 Mini 55 B10 Grp A GT Söder Blå IFK Tumba HK Vit      
16063404 sö 16/06 11:40 sö 16/06 Mini 56 B10 Grp A HK Cliff 2 Hammarby Handboll HF P11      
16063504 sö 16/06 11:40 sö 16/06 Mini 57 B10 Grp A HK Cliff 1 Tyresö Handboll Gul      
16063704 sö 16/06 11:40 sö 16/06 Mini 58 B10 Grp A IK Bolton 1 Tyresö Handboll Röd      
16063803 sö 16/06 11:40 sö 16/06 Mini 59 B10 Grp A IK Bolton 2 HK Silwing/Troja      
16063903 sö 16/06 11:40 sö 16/06 Mini 60 B10 Grp A Haninge HK Skuru IK P11:1      
16064704 sö 16/06 11:40 sö 16/06 Mini 50 B10 Grp A Dalarö SK Gustavsberg IF HK      
16063407 sö 16/06 13:40 sö 16/06 Mini 56 B10 Grp A IFK Tumba HK Blå Färdig HC Tallinn /Pääsküla      
17062500 må 17/06 09:00 må 17/06 Mini 51 B10 Grp A AIK Färdig Skuru IK P11:1      
17062600 må 17/06 09:00 må 17/06 Mini 52 B10 Grp A Gustavsberg IF HK Färdig HC Tallinn /Pääsküla      
17062700 må 17/06 09:00 må 17/06 Mini 53 B10 Grp A Haninge HK Skuru IK P11:2      
17062800 må 17/06 09:00 må 17/06 Mini 54 B10 Grp A Tyresö Handboll Gul Dalarö SK      
17063300 må 17/06 09:00 må 17/06 Mini 55 B10 Grp A Tyresö Handboll Röd Sannadals SK Röd      
17063400 må 17/06 09:00 må 17/06 Mini 56 B10 Grp A HK Cliff 1 GT Söder Vit      
17063500 må 17/06 09:00 må 17/06 Mini 57 B10 Grp A Hammarby Handboll HF P11 Färdig IFK Tumba HK Vit      
17063700 må 17/06 09:00 må 17/06 Mini 58 B10 Grp A IK Bolton 1 GT Söder Blå      
17063800 må 17/06 09:00 må 17/06 Mini 59 B10 Grp A HK Silwing/Troja IFK Tumba HK Blå      
17063900 må 17/06 09:00 må 17/06 Mini 60 B10 Grp A HK Cliff 2 HC Tallinn 1      
17064700 må 17/06 09:00 må 17/06 Mini 50 B10 Grp A Sannadals SK Vit Färdig IK Bolton 2      
17062504 må 17/06 11:40 må 17/06 Mini 51 B10 Grp A HC Tallinn 1 Skuru IK P11:1      
17062604 må 17/06 11:40 må 17/06 Mini 52 B10 Grp A Hammarby IF HF Dalarö SK      
17062704 må 17/06 11:40 må 17/06 Mini 53 B10 Grp A Gustavsberg IF HK IK Bolton 2      
17062804 må 17/06 11:40 må 17/06 Mini 54 B10 Grp A Tyresö Handboll Gul Sannadals SK Vit      
17063304 må 17/06 11:40 må 17/06 Mini 55 B10 Grp A Tyresö Handboll Röd HK Cliff 1      
17063403 må 17/06 11:40 må 17/06 Mini 56 B10 Grp A Sannadals SK Röd HK Silwing/Troja      
17063504 må 17/06 11:40 må 17/06 Mini 57 B10 Grp A Haninge HK IFK Tumba HK Vit      
17063704 må 17/06 11:40 må 17/06 Mini 58 B10 Grp A GT Söder Vit HC Tallinn /Pääsküla      
17063803 må 17/06 11:40 må 17/06 Mini 59 B10 Grp A IFK Tumba HK Blå GT Söder Blå      
17063903 må 17/06 11:40 må 17/06 Mini 60 B10 Grp A Hammarby Handboll HF P11 AIK      
17063309 må 17/06 15:00 må 17/06 Mini 55 B10 Grp A HK Cliff 2 Skuru IK P11:1      
17063408 må 17/06 15:00 må 17/06 Mini 56 B10 Grp A HK Cliff 1 IK Bolton 1      
17063509 må 17/06 15:00 må 17/06 Mini 57 B10 Grp A HC Tallinn 1 Färdig Skuru IK P11:2      
17063708 må 17/06 15:00 må 17/06 Mini 58 B10 Grp A Sannadals SK Röd Tyresö Handboll Gul      
17063806 må 17/06 15:00 må 17/06 Mini 59 B10 Grp A Haninge HK Hammarby IF HF      
17063905 må 17/06 15:00 må 17/06 Mini 60 B10 Grp A IK Bolton 2 AIK