Detta är resultaten från Eken cup 2019. Se de senaste resultaten från Eken cup 2022 här.

Skuru IK

Spara till din kalender
Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
15062400 lör 15/06 09:00 lör 15/06 Gubbängsfältet 24 G05 Grp C Skuru IK 2 17 - 10 Hammarby Handboll    
15062500 lör 15/06 09:00 lör 15/06 Mini 51 B10 Grp A Skuru IK P11:1 Sannadals SK Vit      
15062200 lör 15/06 09:00 lör 15/06 Gubbängsfältet 22 G05 Grp B Skuru IK 1 13 - 6 IFK Tumba Handboll F13    
15062600 lör 15/06 09:00 lör 15/06 Mini 52 B10 Grp A Skuru IK P11:2 GT Söder Blå      
15061500 lör 15/06 09:00 lör 15/06 Gubbängsfältet 15 G06 Grp B Skuru IK 1 6 - 12 SK Reval Sport/Mella    
15062701 lör 15/06 09:40 lör 15/06 Mini 53 G10 Grp A Skuru IK 3 Årsta AIK HF 2      
15063401 lör 15/06 09:40 lör 15/06 Mini 56 G10 Grp A Skuru IK 2 Årsta AIK HF 1      
15062901 lör 15/06 09:40 lör 15/06 Konstgräs 30 G06 Grp C Lidingö SK 7 - 16 Skuru IK 3    
15062301 lör 15/06 09:40 lör 15/06 Gubbängsfältet 23 B06 Grp D Årsta AIK HF 1 14 - 5 Skuru IK Vit    
15060200 lör 15/06 09:40 lör 15/06 Gubbängsfältet 02 G08 Grp B Skuru IK 3 12 - 4 Vallentuna HK      
15063501 lör 15/06 09:40 lör 15/06 Mini 57 G10 Grp A IK Bolton Skuru IK 1      
15060300 lör 15/06 09:40 lör 15/06 Gubbängsfältet 03 G08 Grp A Skuru IK 1 8 - 5 IK Bolton      
15061002 lör 15/06 10:20 lör 15/06 Gubbängsfältet 10 B08 Grp B Skuru IK 1 5 - 13 Skånela if Röd      
15060500 lör 15/06 10:20 lör 15/06 Gubbängsfältet 05 G07 Grp F Skuru IK 4 14 - 16 Årsta AIK HF 1      
15064803 lör 15/06 11:00 lör 15/06 Gubbängsfältet 25 G05 Grp C Skuru IK 2 15 - 10 Gustavsbergs IF 1    
15064702 lör 15/06 11:00 lör 15/06 Mini 50 B10 Grp A HC Tallinn /Pääsküla Skuru IK P11:2      
15061202 lör 15/06 11:00 lör 15/06 Gubbängsfältet 12 B08 Grp E AIK 6 - 14 Skuru IK 2      
15061702 lör 15/06 11:00 lör 15/06 Gubbängsfältet 17 G06 Grp B Vassunda IF 2 11 - 20 Skuru IK 1    
15063103 lör 15/06 11:00 lör 15/06 Konstgräs 32 B02 Grp A Skuru IK 14 - 18 Hammarby Handboll    
15062702 lör 15/06 11:00 lör 15/06 Mini 53 B10 Grp A Skuru IK P11:1 GT Söder Blå      
15062103 lör 15/06 11:00 lör 15/06 Gubbängsfältet 21 G05 Grp B Skuru IK 1 10 - 9 Kungsängens SK 1    
15062603 lör 15/06 11:40 lör 15/06 Mini 52 G10 Grp A Hammarby Handboll 4 Skuru IK 1      
15061303 lör 15/06 11:40 lör 15/06 Gubbängsfältet 13 G08 Grp A Tyresö Handboll Gul 6 - 8 Skuru IK 1      
15062204 lör 15/06 11:40 lör 15/06 Gubbängsfältet 22 B06 Grp D Skuru IK Vit 11 - 17 Sollentuna HK    
15062502 lör 15/06 11:40 lör 15/06 Mini 51 G10 Grp A Skuru IK 2 Årsta AIK HF 2      
15060704 lör 15/06 11:40 lör 15/06 Gubbängsfältet 07 G08 Grp B HK Cliff 2 5 - 9 Skuru IK 3      
15062703 lör 15/06 11:40 lör 15/06 Mini 53 G10 Grp A AIK Skuru IK 3      
15061103 lör 15/06 11:40 lör 15/06 Gubbängsfältet 11 G08 Grp H Årsta AIK HF 11 - 14 Skuru IK 2      
15060304 lör 15/06 12:20 lör 15/06 Gubbängsfältet 03 G07 Grp F Gustavsbergs IF HK 15 - 20 Skuru IK 4      
15062604 lör 15/06 12:20 lör 15/06 Mini 52 B09 Grp A Skuru IK Grön IK Bolton 2      
15063504 lör 15/06 12:20 lör 15/06 Mini 57 B09 Grp A Huddinge HK Grön Skuru IK Vit      
15063905 lör 15/06 13:00 lör 15/06 Mini 60 G09 Grp A Skuru IK 4 Dicken rf 1      
15060106 lör 15/06 13:00 lör 15/06 Gubbängsfältet 01 G07 Grp H Skuru IK 1 19 - 18 IF Helsinge Atlas      
15060305 lör 15/06 13:00 lör 15/06 Gubbängsfältet 03 B07 Grp D BK-46 12 - 9 Skuru IK      
15063805 lör 15/06 13:00 lör 15/06 Mini 59 G09 Grp A HC Tallinn Skuru IK 1      
15063505 lör 15/06 13:00 lör 15/06 Mini 57 G09 Grp A Skuru IK 5 IK Bolton 2      
15060806 lör 15/06 13:00 lör 15/06 Gubbängsfältet 08 G07 Grp C Huddinge HK 2 15 - 16 Skuru IK 3      
15062605 lör 15/06 13:00 lör 15/06 Mini 52 G09 Grp A Skuru IK 3 Salaspils Sporta skola      
15064705 lör 15/06 13:00 lör 15/06 Mini 50 G09 Grp A Skuru IK 2 Årsta AIK HF 3      
15061206 lör 15/06 13:40 lör 15/06 Gubbängsfältet 12 B08 Grp E Skuru IK 2 12 - 6 HK Cliff      
15061506 lör 15/06 13:40 lör 15/06 Gubbängsfältet 15 B06 Grp B IFK Tumba HK Vit 20 - 9 Skuru IK Grön    
15061706 lör 15/06 13:40 lör 15/06 Gubbängsfältet 17 G06 Grp A Skuru IK 2 20 - 13 Vassunda IF 1    
15061606 lör 15/06 13:40 lör 15/06 Gubbängsfältet 16 B05 Grp C Skuru IK 20 - 20 HIFK    
15061908 lör 15/06 14:20 lör 15/06 Gubbängsfältet 19 G06 Grp B GT Söder 0 - 18 Skuru IK 1    
15062506 lör 15/06 14:20 lör 15/06 Mini 51 B10 Grp A IFK Tumba HK Vit Skuru IK P11:2      
15060407 lör 15/06 14:20 lör 15/06 Gubbängsfältet 04 G08 Grp H HK Cliff 1 10 - 5 Skuru IK 2      
15063407 lör 15/06 14:20 lör 15/06 Mini 56 G10 Grp A Skuru IK 1 Årsta AIK HF 3      
15060607 lör 15/06 14:20 lör 15/06 Gubbängsfältet 06 G07 Grp I Skuru IK 2 15 - 6 GT Söder      
15060308 lör 15/06 15:00 lör 15/06 Gubbängsfältet 03 G07 Grp C Skuru IK 3 14 - 19 Dicken      
15062109 lör 15/06 15:00 lör 15/06 Gubbängsfältet 21 G05 Grp C Skuru IK 2 22 - 19 Sollentuna HK 1    
15062807 lör 15/06 15:00 lör 15/06 Mini 54 B09 Grp A Skuru IK Vit Täby HBK 2      
15063908 lör 15/06 15:00 lör 15/06 Mini 60 G10 Grp A Haninge HK Skuru IK 3      
15060208 lör 15/06 15:00 lör 15/06 Gubbängsfältet 02 B07 Grp D Skuru IK 7 - 13 Westermalm      
15061608 lör 15/06 15:00 lör 15/06 Gubbängsfältet 16 G05 Grp B AIK 8 - 16 Skuru IK 1    
15060710 lör 15/06 15:40 lör 15/06 Gubbängsfältet 07 G07 Grp H Haninge HK 2 14 - 14 Skuru IK 1      
15062308 lör 15/06 15:40 lör 15/06 Gubbängsfältet 23 G06 Grp C Sannadals SK Röd 19 - 16 Skuru IK 3    
15060309 lör 15/06 15:40 lör 15/06 Gubbängsfältet 03 B08 Grp B GT Söder 11 - 15 Skuru IK 1      
15064709 lör 15/06 15:40 lör 15/06 Mini 50 B09 Grp A Skuru IK Grön Färdig Sannadals SK Vit      
15063409 lör 15/06 15:40 lör 15/06 Mini 56 G09 Grp A Årsta AIK HF 5 Skuru IK 5      
15063309 lör 15/06 15:40 lör 15/06 Mini 55 G09 Grp A Älta IF Skuru IK 3      
15061810 lör 15/06 15:40 lör 15/06 Gubbängsfältet 18 G06 Grp A Skuru IK 2 20 - 9 Tyresö Handboll 1    
15063310 lör 15/06 16:20 lör 15/06 Mini 55 G09 Grp A sollentuna HK 1 Skuru IK 4      
15062411 lör 15/06 16:20 lör 15/06 Gubbängsfältet 24 B04 Grp A IK Bolton 2 20 - 19 Skuru IK 1    
15060911 lör 15/06 16:20 lör 15/06 Gubbängsfältet 09 G07 Grp I Årsta AIK HF 3 14 - 25 Skuru IK 2      
15060210 lör 15/06 16:20 lör 15/06 Gubbängsfältet 02 G07 Grp F Skuru IK 4 18 - 16 HK Silwing Troja      
15063910 lör 15/06 16:20 lör 15/06 Mini 60 G10 Grp A Hammarby Handboll 3 Skuru IK 2      
15062509 lör 15/06 16:20 lör 15/06 Mini 51 G09 Grp A Skuru IK 2 IK Bolton 1      
15063709 lör 15/06 16:20 lör 15/06 Mini 58 G09 Grp A Dicken rf 1 Skuru IK 1      
15063111 lör 15/06 16:20 lör 15/06 Konstgräs 32 B02 Grp A Skuru IK 14 - 13 Åkersberga HK    
15064909 lör 15/06 16:20 lör 15/06 Gubbängsfältet A B04 Grp B Huddinge HK 2 14 - 15 Skuru IK 2    
15062111 lör 15/06 16:20 lör 15/06 Gubbängsfältet 21 B05 Grp C Skuru IK 15 - 14 Spånga HK    
15060712 lör 15/06 17:00 lör 15/06 Gubbängsfältet 07 B08 Grp E Skuru IK 2 11 - 7 Årsta AIK HF 3      
15061912 lör 15/06 17:00 lör 15/06 Gubbängsfältet 19 B06 Grp B HIFK W 23 - 9 Skuru IK Grön    
15062611 lör 15/06 17:00 lör 15/06 Mini 52 B09 Grp A Skuru IK Vit Sannadals SK Röd      
15060511 lör 15/06 17:40 lör 15/06 Gubbängsfältet 05 B07 Grp D Skuru IK 11 - 16 Täby Handboll 1      
15061813 lör 15/06 17:40 lör 15/06 Gubbängsfältet 18 G06 Grp A IK Bolton 2 2 - 16 Skuru IK 2    
15064712 lör 15/06 17:40 lör 15/06 Mini 50 B09 Grp A Hammarby HF IF P09 Färdig Skuru IK Grön      
15063312 lör 15/06 17:40 lör 15/06 Mini 55 G09 Grp A Skuru IK 5 sollentuna HK 2      
15060713 lör 15/06 17:40 lör 15/06 Gubbängsfältet 07 G07 Grp H Årsta AIK HF 2 18 - 11 Skuru IK 1      
15060612 lör 15/06 17:40 lör 15/06 Gubbängsfältet 06 G07 Grp C Rosersbergs IK F06/07 10 - 11 Skuru IK 3      
15063911 lör 15/06 17:40 lör 15/06 Mini 60 G09 Grp A Gustavsbergs IF Vit Skuru IK 3      
15060813 lör 15/06 17:40 lör 15/06 Gubbängsfältet 08 B08 Grp B Skuru IK 1 14 - 13 Dicken Blå      
15063811 lör 15/06 17:40 lör 15/06 Mini 59 G09 Grp A Skuru IK 4 IK Bolton 1      
15063812 lör 15/06 18:20 lör 15/06 Mini 59 G09 Grp A Skuru IK 1 AIK Gul      
15061312 lör 15/06 18:20 lör 15/06 Gubbängsfältet 13 G07 Grp I Skuru IK 2 17 - 9 HIFK Damhandboll Vit      
15064813 lör 15/06 18:20 lör 15/06 Gubbängsfältet 25 B04 Grp A Skuru IK 1 15 - 12 Huddinge HK 1    
15064713 lör 15/06 18:20 lör 15/06 Mini 50 G09 Grp A Gustavsbergs IF Röd Skuru IK 2      
15062915 lör 15/06 19:00 lör 15/06 Konstgräs 30 B02 Grp A Årsta AIK HF 2 16 - 16 Skuru IK    
15061714 lör 15/06 19:00 lör 15/06 Gubbängsfältet 17 B04 Grp B Skuru IK 2 18 - 12 Sollefteå HK    
16062200 sön 16/06 09:00 sön 16/06 Gubbängsfältet 22 B06 Grp B Årsta AIK HF 2 12 - 9 Skuru IK Grön    
16064900 sön 16/06 09:00 sön 16/06 Gubbängsfältet A B04 Grp B Skuru IK 2 20 - 14 Åkersberga HK    
16064000 sön 16/06 09:00 sön 16/06 Mini 61 G10 Grp A Skuru IK 1 Färdig Haninge HK      
16063700 sön 16/06 09:00 sön 16/06 Mini 58 B10 Grp A IK Bolton 1 Skuru IK P11:1      
16062800 sön 16/06 09:00 sön 16/06 Mini 54 B10 Grp A Skuru IK P11:2 Sannadals SK Vit      
16060300 sön 16/06 09:00 sön 16/06 Gubbängsfältet 03 G08 Grp B Skuru IK 3 13 - 3 GT Söder      
16060801 sön 16/06 09:40 sön 16/06 Gubbängsfältet 08 G08 Grp H Skuru IK 2 9 - 11 Spånga HK 2      
16062601 sön 16/06 09:40 sön 16/06 Mini 52 G09 Grp A Skuru IK 3 Huddinge HK 1      
16063701 sön 16/06 09:40 sön 16/06 Mini 58 G09 Grp A Skuru IK 2 HC Tallinn      
16064901 sön 16/06 09:40 sön 16/06 Gubbängsfältet A B06 Grp D Skuru IK Vit 8 - 23 IFK Tumba HK Blå    
16063301 sön 16/06 09:40 sön 16/06 Mini 55 G09 Grp A Dicken rf 2 Färdig Skuru IK 5      
16063502 sön 16/06 10:20 sön 16/06 Mini 57 B09 Grp A Skuru IK Grön HK Cliff 1      
16062102 sön 16/06 10:20 sön 16/06 Gubbängsfältet 21 B05 Grp C GT Söder 13 - 17 Skuru IK    
16063302 sön 16/06 10:20 sön 16/06 Mini 55 G09 Grp A Spånga HK Skuru IK 1      
16062702 sön 16/06 10:20 sön 16/06 Mini 53 G09 Grp A Skuru IK 4 Årsta AIK HF 3      
16060102 sön 16/06 10:20 sön 16/06 Gubbängsfältet 01 B07 Kvalgrupp G Skuru IK 11 - 8 Skånela IF 2    
16061401 sön 16/06 11:00 sön 16/06 Gubbängsfältet 14 B08 Kvalgrupp B Skuru IK 2 10 - 10 IFK Tumba HK    
16061903 sön 16/06 11:00 sön 16/06 Gubbängsfältet 19 B06 Grp B Skuru IK Grön 12 - 18 HK Cliff 1    
16062603 sön 16/06 11:00 sön 16/06 Mini 52 G10 Grp A Skuru IK 3 Gustavsberg IF HK röd      
16063403 sön 16/06 11:00 sön 16/06 Mini 56 G10 Grp A Hammarby Handboll 3 Skuru IK 1      
16062604 sön 16/06 11:40 sön 16/06 Mini 52 B10 Grp A Skuru IK P11:2 AIK      
16061304 sön 16/06 11:40 sön 16/06 Gubbängsfältet 13 G08 Kvalgrupp A IFK Tumba Handboll 1 10 - 5 Skuru IK 3      
16060904 sön 16/06 11:40 sön 16/06 Gubbängsfältet 09 B08 Kvalgrupp C Årsta AIK HF 1 14 - 9 Skuru IK 1      
16063004 sön 16/06 11:40 sön 16/06 Konstgräs 31 B02 Grp A HK Cliff 15 - 14 Skuru IK    
16064003 sön 16/06 11:40 sön 16/06 Mini 61 G10 Grp A Hammarby Handboll 1 Skuru IK 2      
16061402 sön 16/06 11:40 sön 16/06 Gubbängsfältet 14 G08 Kvalgrupp A Skuru IK 1 9 - 10 Tyresö Handboll Röd    
16063903 sön 16/06 11:40 sön 16/06 Mini 60 B10 Grp A Haninge HK Skuru IK P11:1      
16060305 sön 16/06 12:20 sön 16/06 Gubbängsfältet 03 G07 Kvalgrupp H Skuru IK 1 19 - 4 Årsta AIK HF 3      
16061905 sön 16/06 12:20 sön 16/06 Gubbängsfältet 19 G06 Grp B AIK 15 - 11 Skuru IK 1    
16061605 sön 16/06 12:20 sön 16/06 Gubbängsfältet 16 G06 Grp A Bk-46 8 - 8 Skuru IK 2    
16062205 sön 16/06 12:20 sön 16/06 Gubbängsfältet 22 G06 Grp C Skuru IK 3 11 - 9 Gustavsbergs IF HK    
16064705 sön 16/06 12:20 sön 16/06 Mini 50 B09 Grp A Skuru IK Vit AIK      
16063904 sön 16/06 12:20 sön 16/06 Mini 60 B09 Grp A IFK Tumba HK Skuru IK Grön      
16062206 sön 16/06 13:00 sön 16/06 Gubbängsfältet 22 B05 Grp C Lidingö SK 12 - 12 Skuru IK    
16063706 sön 16/06 13:00 sön 16/06 Mini 58 G09 Grp A IFK Tumba Handboll 2 Skuru IK 5      
16064004 sön 16/06 13:00 sön 16/06 Mini 61 G09 Grp A Skuru IK 4 Tyresö Handboll 2      
16060505 sön 16/06 13:00 sön 16/06 Gubbängsfältet 05 B08 Kvalgrupp B Årsta AIK HF 2 10 - 10 Skuru IK 2      
16061306 sön 16/06 13:00 sön 16/06 Gubbängsfältet 13 G08 Kvalgrupp G Spårvägen 3 - 21 Skuru IK 2      
16060106 sön 16/06 13:00 sön 16/06 Gubbängsfältet 01 G07 Kvalgrupp D Skuru IK 3 12 - 9 Huddinge HK 1    
16063307 sön 16/06 13:40 sön 16/06 Mini 55 G09 Grp A Skuru IK 2 Årsta AIK HF 4      
16061307 sön 16/06 13:40 sön 16/06 Gubbängsfältet 13 G07 Kvalgrupp B Skuru IK 2 17 - 22 HIFK Damhandboll Röd      
16064707 sön 16/06 13:40 sön 16/06 Mini 50 G09 Grp A Skuru IK 1 Huddinge HK 2      
16061206 sön 16/06 13:40 sön 16/06 Gubbängsfältet 12 G07 Kvalgrupp E Skuru IK 4 13 - 16 Haninge HK 2      
16061907 sön 16/06 13:40 sön 16/06 Gubbängsfältet 19 B04 Grp B Skuru IK 2 21 - 18 HC Tallinn    
16062207 sön 16/06 13:40 sön 16/06 Gubbängsfältet 22 B04 Grp A Skuru IK 1 20 - 9 HK Cliff    
16063806 sön 16/06 14:20 sön 16/06 Mini 59 G10 Grp A Haninge HK Skuru IK 2      
16061908 sön 16/06 14:20 sön 16/06 Gubbängsfältet 19 G05 Grp C Stockholmsp...F HF Orange 9 - 16 Skuru IK 2    
16062208 sön 16/06 14:20 sön 16/06 Gubbängsfältet 22 G05 Grp B Skogås Hk 11 - 11 Skuru IK 1    
16061308 sön 16/06 14:20 sön 16/06 Gubbängsfältet 13 B08 Kvalgrupp C Skuru IK 1 8 - 9 Hammarby      
16060408 sön 16/06 14:20 sön 16/06 Gubbängsfältet 04 B07 Kvalgrupp G HK Cliff 9 - 16 Skuru IK      
16064708 sön 16/06 14:20 sön 16/06 Mini 50 G10 Grp A Årsta AIK HF 1 Skuru IK 3      
16064709 sön 16/06 15:00 sön 16/06 Mini 50 B09 Grp A Årsta AIK HF 1 Skuru IK Vit      
16060409 sön 16/06 15:00 sön 16/06 Gubbängsfältet 04 G07 Kvalgrupp H IFK Tumba Handboll 1 10 - 19 Skuru IK 1      
16064909 sön 16/06 15:00 sön 16/06 Gubbängsfältet A G06 Grp B Skuru IK 1 9 - 16 Sannadals SK Vit    
16062209 sön 16/06 15:00 sön 16/06 Gubbängsfältet 22 G06 Grp C Stockholmspolisens IF HF 10 - 12 Skuru IK 3    
16063109 sön 16/06 15:00 sön 16/06 Konstgräs 32 B02 Grp A IF Swithiod 21 - 5 Skuru IK    
17062500 mån 17/06 09:00 mån 17/06 Mini 51 B10 Grp A AIK Färdig Skuru IK P11:1      
17062300 mån 17/06 09:00 mån 17/06 Gubbängsfältet 23 B04 Grp A Hammarby Handboll 19 - 20 Skuru IK 1    
17060701 mån 17/06 09:00 mån 17/06 Gubbängsfältet 07 G08 Kvalgrupp A Skuru IK 3 7 - 12 Skuru IK 1      
17062700 mån 17/06 09:00 mån 17/06 Mini 53 B10 Grp A Haninge HK Skuru IK P11:2      
17060701 mån 17/06 09:00 mån 17/06 Gubbängsfältet 07 G08 Kvalgrupp A Skuru IK 3 7 - 12 Skuru IK 1      
17062400 mån 17/06 09:00 mån 17/06 Gubbängsfältet 24 B06 Grp D Täby HBK 19 - 6 Skuru IK Vit    
17064000 mån 17/06 09:00 mån 17/06 Mini 61 G10 Grp A Skuru IK 3 Färdig Täby Handboll G10      
17061300 mån 17/06 09:00 mån 17/06 Gubbängsfältet 13 B04 Grp B Skuru IK 2 12 - 9 IK Bolton 1      
17063701 mån 17/06 09:40 mån 17/06 Mini 58 G09 Grp A Skuru IK 3 Täby Handboll      
17061001 mån 17/06 09:40 mån 17/06 Gubbängsfältet 10 G08 Kvalgrupp G Skuru IK 2 10 - 4 Skogås HK Vit      
17062801 mån 17/06 09:40 mån 17/06 Mini 54 G09 Grp A Skuru IK 2 GT Söder      
17063501 mån 17/06 09:40 mån 17/06 Mini 57 G09 Grp A Årsta AIK HF 1 Skuru IK 1      
17063100 mån 17/06 09:40 mån 17/06 Konstgräs 32 G06 Grp B Skuru IK 1 13 - 10 Hammarby Handboll 2    
17062802 mån 17/06 10:20 mån 17/06 Mini 54 G09 Grp A Gustavsbergs IF Röd Skuru IK 4      
17061202 mån 17/06 10:20 mån 17/06 Gubbängsfältet 12 G07 Kvalgrupp D IFK Tumba handboll 13 - 22 Skuru IK 3      
17063502 mån 17/06 10:20 mån 17/06 Mini 57 G09 Grp A Skuru IK 5 AIK Svart      
17061002 mån 17/06 10:20 mån 17/06 Gubbängsfältet 10 G07 Kvalgrupp B Hammarby IF HF 2 11 - 15 Skuru IK 2      
17063002 mån 17/06 10:20 mån 17/06 Konstgräs 31 G06 Grp C Skuru IK 3 20 - 11 Huddinge HK 1    
17061802 mån 17/06 10:20 mån 17/06 Gubbängsfältet 18 G06 Grp A Djurgårdshof IK 8 - 15 Skuru IK 2    
17060703 mån 17/06 10:20 mån 17/06 Gubbängsfältet 07 G07 Kvalgrupp E Täby Handboll 13 - 16 Skuru IK 4      
17063303 mån 17/06 11:00 mån 17/06 Mini 55 G10 Grp A Hammarby Handboll 4 Skuru IK 2      
17063202 mån 17/06 11:00 mån 17/06 Konstgräs 33 B02 Grp A Skuru IK 9 - 13 Skogås HK    
17062303 mån 17/06 11:00 mån 17/06 Gubbängsfältet 23 B04 Grp A HK Silwing Troja 28 - 11 Skuru IK 1    
17063102 mån 17/06 11:00 mån 17/06 Konstgräs 32 B04 Grp B AIK 13 - 14 Skuru IK 2    
17062603 mån 17/06 11:00 mån 17/06 Mini 52 G10 Grp A Skuru IK 1 IFK Tumba Handboll      
17062503 mån 17/06 11:00 mån 17/06 Mini 51 G10 Grp A Skuru IK 3 Årsta AIK HF 3      
17060403 mån 17/06 11:40 mån 17/06 Gubbängsfältet 04 B08 Kvalgrupp C Tyresö handboll 8 - 10 Skuru IK 1      
17060504 mån 17/06 11:40 mån 17/06 Gubbängsfältet 05 B08 Kvalgrupp B HC Tallinn 2 12 - 11 Skuru IK 2      
17062504 mån 17/06 11:40 mån 17/06 Mini 51 B10 Grp A HC Tallinn 1