Aktuelle Ergebnisse

Beginn der Eken cup 2022
Ende
17/6
18/6
19/6

Finals

Show referees
  SpielNr. Zeit Spielort Sparte Runde Heim Ergebnis  Auswärts   Live  
19064905 So. 19/06 15:00 So. 19/06 Gubbängsfältet A B12 Slutspel A Finale Hammarby Handboll Vit 31 - 22 Tyresö Handboll      
19064906 So. 19/06 16:00 So. 19/06 Gubbängsfältet A B13 Slutspel A Finale Årsta AIK HF 2 17 - 19 Skuru IK      
19064907 So. 19/06 17:00 So. 19/06 Gubbängsfältet A B14 Slutspel A Finale Täby HBK 1 13 - 14 Täby HBK 2      
19064908 So. 19/06 18:00 So. 19/06 Gubbängsfältet A B16 Slutspel A Finale IFK Tumba Handboll 8 - 14 Hk Silwing Troja      
19064909 So. 19/06 19:00 So. 19/06 Gubbängsfältet A SM Slutspel A Finale Sannadals SK 12 - 16 IK Bolton      
19065003 So. 19/06 15:00 So. 19/06 Gubbängsfältet B G12 Slutspel A Finale IFK Tumba Vit 17 - 14 Täby Handboll F11      
19065004 So. 19/06 16:00 So. 19/06 Gubbängsfältet B G13 Slutspel A Finale Hammarby Handboll 1 17 - 15 Täby HBK 2      
19065005 So. 19/06 17:00 So. 19/06 Gubbängsfältet B G14 Slutspel A Finale Tyresö Handboll 11 - 21 Årsta AIK HF 2      
19065006 So. 19/06 18:00 So. 19/06 Gubbängsfältet B G16 Slutspel A Finale AIK 18 - 12 Tyresö handboll GUL      
19065007 So. 19/06 19:00 So. 19/06 Gubbängsfältet B SW Slutspel A Finale HK Silwing-Troja 8 - 6 Haninge HK      
  * The referee has not agreed for his name to be shown in public
Show referees
  SpielNr. Zeit Spielort Sparte Runde Heim Ergebnis  Auswärts   Live  
19061411 So. 19/06 17:00 So. 19/06 Gubbängsfältet 14 G11 Final games Final games Gustavsbergs IF HK Gurra 9 - 10 Huddinge HK Blå      
19061708 So. 19/06 17:00 So. 19/06 Gubbängsfältet 17 G11 Final games Final games GT Söder HK 8 - 7 Tyresö Handboll Röd      
19061809 So. 19/06 17:00 So. 19/06 Gubbängsfältet 18 G11 Final games Final games IK Bolton 20 - 4 Sannadals SK      
19061906 So. 19/06 17:00 So. 19/06 Gubbängsfältet 19 G11 Final games Final games Åkersberga HK 13 - 9 Årsta AIK HF 3      
19062511 So. 19/06 17:00 So. 19/06 Mini 51 B9 Final games Tārgale/Intrasport Finished Silwing Troja      
19062612 So. 19/06 17:00 So. 19/06 Mini 52 B9 Final games Sollentuna HK 2 Finished Hammarby Handboll 2      
19062812 So. 19/06 17:00 So. 19/06 Mini 54 B9 Final games Sannadals SK Finished Årsta AIK HF 2      
19062909 So. 19/06 17:00 So. 19/06 Konstgräs 30 SW Slutspel A Halbfinale SK Reval Sport/Mella 0 - 10 W Haninge HK      
19063010 So. 19/06 17:00 So. 19/06 Konstgräs 31 SW Slutspel A Halbfinale Sannadals SK 4 - 12 HK Silwing-Troja      
19063110 So. 19/06 17:00 So. 19/06 Konstgräs 32 SM Slutspel A Halbfinale Sannadals SK 20 - 9 Matteuspojkarna      
19063207 So. 19/06 17:00 So. 19/06 Konstgräs 33 SM Slutspel A Halbfinale IK Bolton 15 - 11 AIK      
19060109 So. 19/06 16:20 So. 19/06 Gubbängsfältet 01 G16 Placeringsmatch 9-15 Placeringsmatch 9-15 Sjundeå if 5 - 17 Skuru IK 2      
19060610 So. 19/06 16:20 So. 19/06 Gubbängsfältet 06 G11 Final games Final games SK Reval Sport/Mella 0 - 10 W Haninge HK      
19060711 So. 19/06 16:20 So. 19/06 Gubbängsfältet 07 G11 Final games Final games Hammarby Handboll Grön 11 - 14 Sjundeå IF      
19060811 So. 19/06 16:20 So. 19/06 Gubbängsfältet 08 G11 Final games Final games Hammarby Handboll Vit 8 - 12 Skuru IK vit      
19060909 So. 19/06 16:20 So. 19/06 Gubbängsfältet 09 G16 Placeringsmatch 5-8 Placeringsmatch 5-8 Skuru IK 3 12 - 10 Skuru IK 1      
19061010 So. 19/06 16:20 So. 19/06 Gubbängsfältet 10 G16 Placeringsmatch 5-8 Placeringsmatch 5-8 Årsta AIK HF 16 - 12 IK Bolton      
19061109 So. 19/06 16:20 So. 19/06 Gubbängsfältet 11 G16 Placeringsmatch 9-15 Placeringsmatch 9-15 HK Silwing/Troja 10 - 9 Vallentuna HK      
19061211 So. 19/06 16:20 So. 19/06 Gubbängsfältet 12 G11 Final games Final games Årsta AIK HF 1 5 - 15 Skuru IK grön      
19061309 So. 19/06 16:20 So. 19/06 Gubbängsfältet 13 G11 Final games Final games Sollentuna HK 9 - 11 Handens SK      
19061410 So. 19/06 16:20 So. 19/06 Gubbängsfältet 14 G11 Final games Final games Täby Handboll 14 - 6 Tyresö Handboll Gul      
19061511 So. 19/06 16:20 So. 19/06 Gubbängsfältet 15 G16 Placeringsmatch 9-15 Placeringsmatch 9-15 Djurgårdshof IK 8 - 23 Sannadals SK      
19061610 So. 19/06 16:20 So. 19/06 Gubbängsfältet 16 B16 Placeringsmatch 7-12 Placeringsmatch 7-12 Sannadals SK 12 - 17 Sjundeå If      
19061707 So. 19/06 16:20 So. 19/06 Gubbängsfältet 17 G11 Final games Final games Årsta AIK HF 2 7 - 11 Huddinge HK Vit      
19061808 So. 19/06 16:20 So. 19/06 Gubbängsfältet 18 B11 Final games Final games HK Silwing-Troja 14 - 13 Huddinge Handbollsklubb 2      
19061905 So. 19/06 16:20 So. 19/06 Gubbängsfältet 19 G11 Final games Final games Vallentuna HK 5 - 6 Skogås HK      
19062011 So. 19/06 16:20 So. 19/06 Gubbängsfältet 20 B16 Placeringsmatch 7-12 Placeringsmatch 7-12 AIK 9 - 23 Norrköpings...dbollsklubb      
19062311 So. 19/06 16:20 So. 19/06 Gubbängsfältet 23 B16 Placeringsmatch 13-20 Placeringsmatch 13-20 Handens SK 19 - 18 Huddinge HK      
19062410 So. 19/06 16:20 So. 19/06 Gubbängsfältet 24 B16 Placeringsmatch 13-20 Placeringsmatch 13-20 Gustavsbergs IF 16 - 17 Åkersberga HK      
19062510 So. 19/06 16:20 So. 19/06 Mini 51 B9 Final games IK Bolton 1 Finished IK Bolton 2      
19062611 So. 19/06 16:20 So. 19/06 Mini 52 B9 Final games Huddinge HK 2 Finished Tyresö Handboll 1      
19062811 So. 19/06 16:20 So. 19/06 Mini 54 B9 Final games Årsta AIK HF 3 Finished Gustavsbergs IF HK 2      
19062908 So. 19/06 16:20 So. 19/06 Konstgräs 30 G16 Slutspel A Halbfinale AIK 19 - 7 Hammarby Handboll Grön      
19063009 So. 19/06 16:20 So. 19/06 Konstgräs 31 G16 Slutspel A Halbfinale HIFK Helsingfors 8 - 12 Tyresö handboll GUL      
  * The referee has not agreed for his name to be shown in public